IP-домофони.

Компанія TopGuard орієнтується на надання якісних охоронних послуг притримуючись європейских стандартів охорони і не шкодує часу і грошей на найкращу пропозицію для клієнта, який уже сам в змозі обрати технічне рішення по охороні відповідно до свого бюджету.

Охорона шкіл.

По телевізору мало не кожен день показують кадри, зняті в школах, коли учні приходять зі зброєю, коли хтось із старшокласників поширює наркотики або коли школярі б'ють однокласників. Показане з летальними випадками буває здебільшого за кордоном, але ситуація в вітчизняних школах не набагато краща. Охорона шкіл поки не має єдиних стандартів з безпеки і керівництво спільно з батьками повинні самі приймати важливі рішення.

Системи охорони периметру.

Часи, коли у якості засобів для охорони периметру був лише колючий дріт, із появою сучасних технологий пішли в минуле. Сьогодні, незважаючі на те, що рівень продажів колючого дроту як і раніше достатньо високий, самі продавці визнають його низьку ефективність, поступово переходячи на системи охорони периметру нового поколінняя.

Системи безпеки для дому.

Безпека - це стан системи або об'єкта, при якому вплив зовнішніх і внутрішніх факторів не порушує його діяльності.
В даний час існує безліч об'єктів приватної та державної власності, які використовують охоронні системи безпеки різного типу.

Системи охоронної сигналізації.

В статті надаються рекомендації по монтажу комплекту обладнання для систем відеоспостереження, що складаються з камери або відеореєстратора, які можна придбати в будь-якому магазині, котрий спеціалізується на охоронній техніці. Для тих, хто є впевненим користувачем комп'ютера, складності по монтажу будуть мінімальні.

Системи охоронної сигналізації.

Як убезпечити свій бізнес? Сучасні системи охоронної сигналізації дозволять вам замінити дорогий штат охоронців і посилають тривожний сигнал безпосередньо на пульт охорони або одразу сповіщують державну поліцію про злочин. Витрати на монтаж і сервіс значно нижчі за щомісячні виплати зарплат штатним охоронцям.

Охоронна сигналізація це особливим чином сконструйована система приладів, котрі сповіщують про зміни середовища, за якими може слідувати загроза.

Послуги охорони
Послуги охорони від компанії ТопГард

Послуги охорони в Україні на сьогоднішній день є одними з найбільш затребуваних. Це пояснюється криміногенною ситуацією в країні, яка, на жаль, останнім часом тільки погіршується. Зараз, більше ніж зазвичай стали актуальними проблеми особистої безпеки, охорони майна і контролю на підприємствах різної форми власності.

Охоронець йде з місця роботи

Кадровики охоронних агентств вважають, що плинність кадрів в охороні викликана тим, що охоронці бояться неправильно спланованого графіка роботи, через що, щоб «закрити діри», їм доведеться працювати понаднормово. Ще одним моментом звільнення охоронців може служити сама специфіка роботи. Охоронець приходить на нове місце, а навчити його або провести інструктаж нікому. У такому випадку охоронець буде допускати помилки в роботі, отримувати штрафи або зауваження від начальства і в підсумку знайде для себе більш спокійне місце роботи.

Деякі охоронні компанії використовують сучасні програми для автоматизації розподілу смен. Це оптимізує процес. Працівники чітко знають свої робочі зміни, що зменшує кількість накладок. Але таке програмне забезпечення досить дорого коштує.

Охорона в холі офісу підприємства.

Фізична охорона офісів забезпечує безпеку ваших співробітників і майна компанії за рахунок постійного патрулюванням (охорона території підприємства зовні будівлі або всередині офісу) або ж підключення до пульту охорони. У разі загрози, диспетчери направляють на об'єкт оперативну групу реагування ТопГард, а також сповіщають правоохоронні органи. Охорона офісу та підприємств, може включати й інші послуги фізичної охорони об'єктів, наприклад: встановлення датчиків руху, диму, вогню, вологості, газу, злому, відкриття дверей, встановлення тривожної кнопки, забезпечення контрольно-пропускного режиму, встановлення аудіо та відеоконтролю, панелей доступу, а також інших технічних засобів для забезпечення охорони підприємств та офісів.

Забезпечення безпеки об'єктів. Система відеоспостереження на будівлі.

Забезпечення безпеки об'єктів будь-якого типу від невеликого гаража, до великого бізнес-центру на даний момент - життєва необхідність. Мало кому хочеться залишати свою власність без нагляду і надійного захисту, тому, кожен ощадливий господар намагається потурбуватися про збереженням свого майна.

Технічна безпека об'єктів в сучасному світі реалізується за рахунок спеціалізованого обладнання, яке, найчастіше, умовно ділиться на три досить великі групи:

  • сигналізацію;
  • засоби для відеоспостереження;
  • пристрої для контролю доступу куди-небудь.

Але, хоча вибір не великий, клієнти дуже часто здійснюють поширені помилки замовляючи більше/менше ніж їм необхідно, вибираючи для себе системи безпеки об'єктів, які їм не підходять за умовами об'єкта. Давайте подивимося на ці групи більш уважно.

Завдання та функції служби безпеки підприємства.Служба безпеки – одна з найважливіших структурних одиниць будь-якого сучасного підприємства, що відповідає за забезпечення безпеки проведення виробничих і інших внутрішніх процесів від несанкціонованих посягань. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацію, ви дізнаєтеся, чим займається служба безпеки підприємства і якими повноваженнями вона володіє.

Останні новини
« »
Нам довіряють