«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-1.
 
5-6 жовтня в столиці відбулася одна із знакових бізнес-подій року - Київський Міжнародний Економічний форум. Вже четвертий рік поспіль в рамках заходу збираються економісти, політики, бізнесмени, лідери думок і дипломати з багатьох країн світу.
 
Нинішній форум не став винятком. Під час проведення КМЕФ піднімалися серйозні питання, які стосуються і України, і всього світу. Цього року тема форуму була заявлена так: «Україна і світ в новій економічній реальності: як реагувати на зміни і не упустити можливості».

 

«Кіносад-Життєлюб». Фото-1.
 
«Кіносад-Життєлюб»: людям до 60 вхід заборонено!
 
Повернутися на 30 років назад, подивитися кіно, потанцювати, познайомитися з новими людьми, навчитися чомусь новому. Більшість літніх людей думає, що це неможливо. І дарма. Відомий бізнесмен і меценат Гарик Корогодський створив справжню машину часу в київському Гідропарку.

 

Depeche Mode в Києві! (2017).
 
19 липня легендарні Depeche Mode, в рамках Global Spirit Tour виступили з концертом на НСК «Олімпійський».
 
Україна в розкладі Global Spirit Tour! Безумовно, для українських меломанів це найочікуваніша подія року.

 

Євробачення 2017.
Київ знов було обрано місцем проведення Євробачення. Як і в 2005 році, команда ТОПГАРД була залучена до охорони шанувальників цього феєричного пісенного шоу.
За офіційною інформацією для забезпечення безпеки було задіяні понад 10 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії. Професійна охоронна ТопГард була залучена для забезпечення безпеки гостьових локацій євробачення на Поштовій площі, Хрещатику та Контрактовій площі.

Міжнародний сертифікат ТопГард ISO 9001:2015.
Не секрет що, охоронна компанія Топгард є одним з національних лідерів у сфері забезпечення безпеки і охорони в Україні.
епер ефективність управління компанії і її взаємодії з клієнтами підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2015 («Системи управління якістю. Вимоги». Реєстраційний номер: SIC.MS.065.ISO9001.022
Даний сертифікат входить в серію стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА
 
Завершився Чемпіонат світу з ММА 2016 (змішані єдиноборства), який відбувся в м.Макао (Китай).
 
Написана ще одна сторінка національних досягнень України! Українці вибороли дві срібні медалі і 4-е місце в командному заліку! Це кращий результат України за всю історію ММА і ми, безумовно, раді таким результатам.

 

Інструктори парамедики ТопГард навчені за стандартами НАТО
 
Вперше в історії України ВСУ отримали професійних пара медиків навчених за програмою НАТО 68W. Навчання проводили американські інструктори за стандартами НАТО.
Останні новини
« »
Нам довіряють