Міжнародний сертифікат ТопГард ISO 9001:2015.
Не секрет що, охоронна компанія Топгард є одним з національних лідерів у сфері забезпечення безпеки і охорони в Україні.
епер ефективність управління компанії і її взаємодії з клієнтами підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2015 («Системи управління якістю. Вимоги». Реєстраційний номер: SIC.MS.065.ISO9001.022
Даний сертифікат входить в серію стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА
 
Завершився Чемпіонат світу з ММА 2016 (змішані єдиноборства), який відбувся в м.Макао (Китай).
 
Написана ще одна сторінка національних досягнень України! Українці вибороли дві срібні медалі і 4-е місце в командному заліку! Це кращий результат України за всю історію ММА і ми, безумовно, раді таким результатам.

 

Інструктори парамедики ТопГард навчені за стандартами НАТО
 
Вперше в історії України ВСУ отримали професійних пара медиків навчених за програмою НАТО 68W. Навчання проводили американські інструктори за стандартами НАТО.
Тренування охоронців ТопГард у високогір'ї Карпат.

Щороку в програму підготовки охоронців ТопГард входить професійний тренувальний кемп у високогір'ї Карпат. У гірському масиві «Боржава» гори Гимба(1497м) і Магура.
Тренувальний збір триває два тижні. Основна програма включає тестування фізичної підготовки охоронця і спрямована на підвищення витривалості, боєздатності та функціонального рівня.


RHCP в Києві 2016. Автографи для охоронців ТопГард.

Охоронці охоронної фірми ТопГард забезпечували особисту безпеку музикантів легендарної групи Red Hot Chilli Peppers, яка знову виступила в Києві.
Також, нашій компанії було довірено повне транспортне забезпечення та логістику пересування групи в Україні.
Супергрупа. Суперподії. Найпотужніший стадіонний концерт в Києві на НСК Олімпійському, коли українські фани справжнього року знову мали можливість вживу насолодитися музикою світової легенди.


Рік Летем і охоронець від ТопГард.

Рік Летем (Rick Latham) - зірка світового шоу бізнесу. Він відвідав Україну з ексклюзивним кемпом для професійних барабанщиків.

Олександр Дудочкін, тренер зі змішаних єдиноборств клубу AURUM і, зокрема, TopGuard Security.

2016 рік для спортивного клубу бойових мистецтв AURUM почався тріумфально. Одна з його команд - TopGuard Security, здобула першість на MMA PRO UKRAUNE і забрала з собою переможний трофей. З цього приводу Олександр Дудочкін, тренер зі змішаних єдиноборств клубу AURUM і, зокрема, TopGuard Security, розповів нашому кореспондентові про: ММА (бої без правил), бойове самбо, тайський бокс і Крав Мага.

— Олександр, Вам всього 39 років, але Ви займаєтеся підготовкою висококваліфікованих охоронців, тренуєте збірну і викладаєте бойові мистецтва в двох залах! Поділіться своїм секретом - як Вам все це вдається?

Останні новини
« »
Нам довіряють