Євробачення 2017.
Київ знов було обрано місцем проведення Євробачення. Як і в 2005 році, команда ТОПГАРД була залучена до охорони шанувальників цього феєричного пісенного шоу.
За офіційною інформацією для забезпечення безпеки було задіяні понад 10 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії. Професійна охоронна ТопГард була залучена для забезпечення безпеки гостьових локацій євробачення на Поштовій площі, Хрещатику та Контрактовій площі.

Міжнародний сертифікат ТопГард ISO 9001:2015.
Не секрет що, охоронна компанія Топгард є одним з національних лідерів у сфері забезпечення безпеки і охорони в Україні.
епер ефективність управління компанії і її взаємодії з клієнтами підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2015 («Системи управління якістю. Вимоги». Реєстраційний номер: SIC.MS.065.ISO9001.022
Даний сертифікат входить в серію стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА
 
Завершився Чемпіонат світу з ММА 2016 (змішані єдиноборства), який відбувся в м.Макао (Китай).
 
Написана ще одна сторінка національних досягнень України! Українці вибороли дві срібні медалі і 4-е місце в командному заліку! Це кращий результат України за всю історію ММА і ми, безумовно, раді таким результатам.

 

Інструктори парамедики ТопГард навчені за стандартами НАТО
 
Вперше в історії України ВСУ отримали професійних пара медиків навчених за програмою НАТО 68W. Навчання проводили американські інструктори за стандартами НАТО.
Тренування охоронців ТопГард у високогір'ї Карпат.

Щороку в програму підготовки охоронців ТопГард входить професійний тренувальний кемп у високогір'ї Карпат. У гірському масиві «Боржава» гори Гимба(1497м) і Магура.
Тренувальний збір триває два тижні. Основна програма включає тестування фізичної підготовки охоронця і спрямована на підвищення витривалості, боєздатності та функціонального рівня.


RHCP в Києві 2016. Автографи для охоронців ТопГард.

Охоронці охоронної фірми ТопГард забезпечували особисту безпеку музикантів легендарної групи Red Hot Chilli Peppers, яка знову виступила в Києві.
Також, нашій компанії було довірено повне транспортне забезпечення та логістику пересування групи в Україні.
Супергрупа. Суперподії. Найпотужніший стадіонний концерт в Києві на НСК Олімпійському, коли українські фани справжнього року знову мали можливість вживу насолодитися музикою світової легенди.


Рік Летем і охоронець від ТопГард.

Рік Летем (Rick Latham) - зірка світового шоу бізнесу. Він відвідав Україну з ексклюзивним кемпом для професійних барабанщиків.

Останні новини
« »
Нам довіряють