Телезйомка концерту проходила 21 серпня на території військового госпіталю у Київській фортеці «Косий капонір». Першими глядачами були воїни АТО, волонтери та медики. А для того, щоб все пройшло спокійно, забезпечувати безпеку заходу запросили професійну охорону. Організатори невипадково звернулися саме до фахівців «ТопГард». Наша компанія має багатий багаторічний досвід забезпечення охорони масових заходів та бездоганне резюме виконаних робіт.

Символічно, що заспівати на честь 24-ї річниці країни запросили рівно 24 артиста. Серед них були - Тіна Кароль, Ніна Матвієнко, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Друга Ріка, ВВ, ТНМК, ТІК, Брати Гадюкіни, а також переможці пісенних конкурсів «Голос. Діти» та « Голос країни».

Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 12.
Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 1.

У перервах між виступами глядачам пропонували відеоролики про видатних українців, таких як всім відомих героїв, та про простих людей. А ведучий Юрій Горбунов нагадав глядачам, чому Україна - велика країна. Наприклад, вона найбільша в Європі за величиною території. Тут зосереджено більше чверті світового запасу чорнозему. Крім того, ми - лідери серед виробників меду, ячменю та цукрових буряків. Згадали і про легендарну українську «Мрію» - найважчий вантажопідйомний літак, який побив 250 світових рекордів.

Під час запису концерту артисти розповіли, що для них означає незалежність України.

«Особисто для мене це не свято, а розуміння того, що у нас є шанс стати дійсно незалежною країною, яка заслуговує кращого життя, бо тут живе самий вільний народ світу», - розповів лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Його підтримав лідер ТНМК Фагот: «Незалежність - це наш генетичний код, тому ми непереможні і «добро закохає зло». Ось тільки боляче, що ця перемога досягається здоров'ям і життями». У свою чергу, лідер «ВВ» Олег Скрипка підкреслив, що незалежність України перестала бути тільки питанням суверенності держави.

«Незалежність для України - це питання існування взагалі. Питання, яке дуже гостро стоїть. І відповідь, на який для багатьох українців став явним і однозначним - ми повинні бути, ми повинні боротися до кінця », - заявив артист.

А Юрій Горбунов зізнався, що в цей день він святкує не лише день народження країни, але і свій власний. «Думаю, після того, як війна закінчиться, а я вірю, що це станеться скоро, ми будемо святкувати і день закінчення війни, і День Незалежності, і мій день народження», - пожартував актор.

Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 2. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 3. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 4.
Охорона ТопГард на концерте ко дню независимости Украины. Незалежність — це ти! Фото 5. Охорона ТопГард на концерте ко дню независимости Украины. Незалежність — це ти! Фото 6. Охорона ТопГард на концерте ко дню независимости Украины. Незалежність — це ти! Фото 7.
Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 8. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 9. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 10.
Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 11. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 13. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 14.
Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 15. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 16. Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 17.
Концерт до Дня незалежності України. Незалежність - це ти! Фото 19.
Останні новини
Нам довіряють