У складних умовах нерідко виникає необхідність виконувати роботу в умовах повної автономії. охоронці працюють по всій території України, включаючи зону АТО, де ризик виникнення загрози вище в кілька разів ніж деінде.

Істотно збільшена стрілецька підготовка. Якщо раніше основні вимоги були що до роботи охоронця з пістолетом, то сьогодні в обов'язковій програмі підготовки присутні калібри 7.62 і 223 REM, автоматичний вогонь і робота з більш важким озброєнням. Тактична робота малими групами на всіх ландшафтах України і в населених пунктах (включаючи мегаполіси) вхід - вихід зачистка, контрдиверсійна і антитерористична підготовка.

Бойові єдиноборства, як невід'ємна частина підготовки охоронників і охоронців зараз сфокусована на більш жорстку практику включаючи роботу з холодною зброєю орієнтованою на ураження противника. Розширена програма оперативного водіння і тепер включає водіння по пересіченій місцевості, а також використання авто в умовах локального зіткнення (бойового контакту).

Медицина катастроф тепер більше зорієнтована на забезпечення медичної допомоги за стандартами НАТО. Включає такі обов'язкові дисципліни як: зупинка критичних кровотеч і надання допомоги при пошкодженні лицьового черепа і голови, ураження очей, травми спини, відновлення дихальних шляхів, вентиляція, надання першої допомоги при ушкодженнях грудної клітки, опіках, шоку, Тріажу, MIST, алгоритм (С)АВСDE.

За останні два роки нашим інструкторам і охоронцям доводилося багато згадувати і вчитися. Порівнюючи з діючими стандартами навчання охоронців за кордоном - можемо з упевненістю підтвердити, що наші бодігарди їм відповідають, а такий діапазон дисциплін при підготовці охоронців використовують тільки передові країни в галузі безпеки, такі як Ізраїль і США.


Водіння військових броньовиків Приховане спостереження на місцевості Стрільба з кулеметів
Спостереження за підготовкою Підготовка до штурму будівлі Початок операції зі штурму будівлі
Стрільба з укриття Стрільба з-за рогу будівлі Стрільба з-за рогу будівлі. Фото 2.
Підкрадання до мети Штурм будівлі через вікна Всередині будівлі
Захоплення ключових позицій в будівлі Інструктор з тактичної підготовки Інструктаж перед штурмом
Останні новини
Нам довіряють