RHCP в Києві 2016. Автографи для охоронців ТопГард.

Охоронці охоронної фірми ТопГард забезпечували особисту безпеку музикантів легендарної групи Red Hot Chilli Peppers, яка знову виступила в Києві.
Також, нашій компанії було довірено повне транспортне забезпечення та логістику пересування групи в Україні.
Супергрупа. Суперподії. Найпотужніший стадіонний концерт в Києві на НСК Олімпійському, коли українські фани справжнього року знову мали можливість вживу насолодитися музикою світової легенди.

85 мільйонів проданих копій альбомів, сім музичних премій «Греммі» і неймовірний натовп шанувальників. Звичайно, вони могли ще довго колесити по світу з гастролями минаючи Україну.

Але, виступаючи в 2012 році в Києві, басист Флі назвав українців найкращими у Всесвіті і дав слово ще повернутися. Вони виконали свою обіцянку і знову підкорили Україну! А Україна знову, підкорила їх серця. І, на цей раз, вони багато гуляли по Києву, разом зі своїми близькими, яким вони вирішили показати Україну, прекрасне місто Київ, з його старовинними вулицями і віковими пам'ятками, його смачною їжею, і не забутніми мешканцями. І навіть охорону, вони відзначили як одну з найкращих в світі за рівнем професіоналізму і комфорту.

Забезпеченням безпечного перебування суперзірок в Україні займалися охоронці охоронної фірми ТопГард. Ми вдячні RHCP за те, що вони обрали нас, а також довірили нашій компанії повне транспортне забезпечення.

Радує і обнадіює той факт, що не дивлячись на складний період для нашої країни, такі світові зірки приїжджають до нас з сім'ями і відчувають себе тут в безпеці та комфорті.


Барабанщик RHCP і охоронці ТопГард. Барабанщик RHCP и охоронці ТопГард. Фото-2. Барабанщик RHCP і подяку від фанатів і організаторів.
RHCP. Chad Gaylord і охоронець ТопГард позують на камеру. RHCP. Chad Gaylord. RHCP. Chad Gaylord на обкладинці журналу.
RHCP. Anthony Kiedis на на сцені концерту в Києві - 2016. RHCP. Flea на на сцені концерту в Києві - 2016.
Останні новини
« »
Нам довіряють