Охоронна компанія ТопГард
Послуги охорони

Чергування охорониЯкщо Ви знаходитесь на цій сторінці, значить вже задумались над безпекою своєї квартири. Найчастіше житло в новобудовах потрапляє в фокус крадіїв, але, на жаль, далеко не завжди зловмисників зупиняє навіть факт присутності господарів. В окремих випадках грабіжники навмисне вибирають момент, коли вдома будуть власники, щоб дізнатись коди від сейфів та банківських карт. Поки найкращим методом захисту є пультова охорона квартир від приватної охоронної компанії чи державної служби охорони. Якщо Ви хоч раз викликали поліцію, то знаєте з особистого досвіду, наскільки вони "зацікавлені" у вирішенні Ваших проблем. Враховуючи це, приватна охорона квартири — хороший вибір для забезпечення достатнього рівня безпеки, хоча її вартість дещо вище.


Охоронні послуги необхідні, якщо Ви:

 • займаєте важливу посаду;
 • багато заробляєте, маєте великі статки;
 • становитесь популярною персоною;
 • отримуєте явні погрози в усному або іншому вигляді;


Як здійснюється охорона квартири

Залежно від фінансового статку клієнта та рівня потенційної безпеки, можливі різні варіанти.

До найбільш розповсюджених варіантів обслуговування відносять:

 • установка охоронної сигналізації;
 • мобільна тривожна кнопка;
 • відеоспостереження, опціонально з прослуховуванням;
 • тимчасовий або постійний пост біля вхідних дверей (у під'їзді, біля воріт);
 • особиста присутність охоронців всередині об'єкту.

Відеоспостереження квартирНайбільш економним вибором є дистанційний моніторинг або виїзд групи швидкого реагування при виклику тривожною кнопкою. Варто враховувати, що яким би досконалим не було обладнання, мине хоча б пара хвилин, перш ніж захисники потраплять на місце. Лише при цілодобовому чергуванні працівників охоронної фірми біля порогу фізична охорона спрацює без затримок. Якщо житлова площа перевищує сотню квадратних метрів, певно що знайдеться місце для облаштування внутрішнього поста.

Під час Вашої відсутності можна підключити відеоспостереження з сигналізацією, яка спрацьовує при спробах проникнення. Коли від'їжджаєте у відпустку, у відрядження, навчання або на події. Такий варіант виправданий при мінімальному рівні ризику — якщо виникає занепокоєння, що у порожнє житло потраплять звичайні крадії, яким зайва зустріч з власниками нерухомості.

При наявності значних матеріальних цінностей росте ймовірність відкритого нападу. Також нерідко грабіжники ретельно слідкують за потенційними жертвами, складають графік пересування жильців привабливої квартири. Тоді достатньо навіть 10-20 хвилин, аби залишити житло, щоб досвідчені зловмисники встигли здійснити крадіжку зі зломом, викрасти кошти та речі на велику вартість.

Як показує практика, не варто сподіватись на:

 • чергових у під'їзді;
 • паркан ЖК з електронним пропуском;
 • хитромудрі замки та укріплені двері;
 • віконні решітки на будь-якому поверсі.

Все це лише допоміжні засоби. Найкращий порятунок від крадіїв — професіональні охоронці з нормальним режимом роботи (коли їх можуть ненадовго замінити, але не зміни по 24 години на добу). Звичайно, вартість відповідає якості сервісу. Важливою особливістю є рівень підготовки персоналу й ефективність технічних засобів охорони, які надані працівникам на час несення служби.


Охорона від «ТопГард»

Група швидкого реагування охорониНаша компанія надає захист будь-якого рівня приватним та корпоративним клієнтам. Географія надання охоронних послуг — вся Україна, за виключенням територій з особливим статусом. Ви можете замовити обслуговування в таких містах як Київ, Одеса, Запоріжжя, Харків та в інших містах України.

На об'єктах з підвищеними вимогами до рівня безпеки «ТопГард» може запропонувати персонал категорії "Преміум" з травматичною зброєю, окрім стандартного набору технічних засобів, таких як газові балончики, дубинки та електрошокери. Охоронці адекватно використовують наявний арсенал, і в першу чергу турбується про безпеку мешканців об'єкту.