Охоронна компанія ТопГард
Послуги охорони

 • Охрана предприятий
 • Охрана помещений, офисов
 • Охрана территории, группы быстрого реагирования
 • Охрана бизнеса
 • Охрана офисов

Надійна охорона офісів, вибір захисних засобів.

Той факт, що охорона в офіс необхідна – вже сприймається бізнесменами та підприємцями як аксіома, не викликаючи сумнівів. В будь-якому офісному приміщенні, де знаходяться дорогі комп’ютери та оргтехніка, ведуться переговори з комерційною таємницею, зберігається важлива документація, лежать особисті речі працівників, де бувають сторонні люди й бути впевненими в їх порядності досить складно. Окрім того, промисловий шпіонаж, дрібні крадіжки всередині колективу, а також нічні пограбування зі зломом також є реаліями сьогодення, й кримінальний світ продовжує удосконалюватися. Ось тут і необхідно вирішити головне питання – яку охорону офісу замовити?
Різновиди охоронних послуг

Охорона офісів та приміщеньФізична охорона офісних приміщень, яка часто здійснюється кількома молодими кремезними чоловіками, одягнутих в форму або цивільні костюми, - однією своєю присутністю створює атмосферу трудової дисципліни та порядку, нівелює можливість провокацій та правопорушень. При цьому наявність у працівників охорони сучасної комунікації, травматичної зброї або спецзасобів навіть для серйозних зловмисників є стримуючими факторами. В залежності від рівня кваліфікації і підготовки охорони офісу вартість послуг недешева і може суттєво відрізнятись, але якщо це єдиний гарантований спосіб організувати безпеку, то, звичайно, ліпше не економити.

Великого розповсюдження набула пультова охорона офісів, яка здійснюється з використанням різних технічних засобів:

 • Тривожної кнопки охоронної сигналізації;
 • Побутових датчиків (сенсорів на рух, різкого підвищення вологості, відкривання дверей і т.д.);
 • Системи пожежної безпеки;
 • Моніторингу внутрішніх приміщень та навколишньої території, аудіо контролю;
 • Панелей доступу, пропускних системних елементів.

Вся інформація знімається з об’єкту, що знаходиться під охороною, по принципу передачі сигналу GSM (безпровідний зв’язок) і миттєво потрапляє на центральний пульт. У випадку спрацювання сигналу тривоги диспетчер відправляє мобільний екіпаж швидкого реагування, мінімум з двух людей, аби перевірити ситуацію на місці та при необхідності затримати зловмисників. В цьому випадку вартість охорони офісу буде залежати від рівня інноваційності та кількості одиниць обладнання, вартості монтажу, але в будь-якому випадку це буде виправдано ефективним захистом.


Чому компанії ТопГард варто довірити офісну охорону

Охорона офісів, бізнес-центрівНезважаючи на те, що в столиці десятки компаній пропонують свої послуги по охороні офісів, провідну позицію в сфері цього бізнесу займає компанія ТопГард, тому що це команда сильних професіоналів, орієнтованих на комплексний підхід в вирішенні питань по захисту особистості, майна, інформації, офісних приміщень та підприємств загалом. Для реалізації різного роду охоронних завдань працівники постійно удосконалюють свої професійні знання й фізичну підготовку, регулярно обновлюється технічна база та автопарк, використовуються все нові технології.

Достатньо скористатись на веб-сайті компанії кнопкою зворотнього зв'язку і вам обов’язково перетелефонує компетентний працівник, який проконсультує зі всіх питань, домовиться про зручний час зустрічі на об’єкті, аби краще оцінити об’єм та специфіку послуги.

Якщо послуги охорони офісу раніше вже надавала інша фірма або ви самостійно встановили технічне обладнання, необхідне для підключення на пульт, наш фахівець перевірить його функціональність та абсолютно безкоштовно під’єднає до центральної системи моніторингу за один день.

Якщо ж монтаж буде здійснюватись вперше, то наш колега озвучить найбільш слабкі та вразливі місця в офісному приміщенні, визначить особливості планування та порекомендує, яке обладнання краще встановити, як ефективно організувати захист.

Якщо вам необхідна фізична охорона, ви зможете узгодити тип форми згідно з корпоративною етикою, а також спорядження та наявність спеціальних засобів, можливість патрулювання в нічний час з собакою (кінологічна підтримка) та інші тонкощі.

Одночасно з підписанням двостороннього договору з компанією ТопГард на охорону офісу, ви позбавляєтесь зайвої відповідальності й тривог за проблеми безпеки. У вас з'являється надійний захист, який оперативно реагує навіть на незначні приводи для хвилювань, а в складній ситуації своєчасно прийде на допомогу, не допускаючи зломів та крадіжок.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи