Охоронна компанія ТопГард
Охоронна компанія ТопГард
Пультова охорона в Києві
Послуги охорони

Пультовая охранаПультова охорона найчастіше використовується для охорони квартир, магазинів, офісних, складських та інших приміщень, де потрібен постійний моніторинг стану цілісності об'єкта та надзвичайних ситуацій.

Відмінність охоронної сигналізації від тривожної (пультової) в тому, що, перша потрібна, коли на об'єкті нікого немає, а інша потрібна для тих випадків, коли об'єкт використовується і функціонує. Якщо на ньому виникає не стандартна ситуація, що вимагає захисту майна або людей, то натискається тривожна кнопка і протягом декількох хвилин прибуває група швидкого реагування (ГШР). Компанія ТопГард має по кілька таких груп у кожному районі Києва.

 • Ми використовуємо датчики і сучасне обладнання, яке миттєво сповіщає нас і господарів про проникнення;
 • Додатково можемо встановити датчики, які можуть сповістити про потоп, пожежу або накопичення диму у приміщенні;
 • У кожному районі Києва у нас є оперативна група, яка відреагує на виклик протягом кількох хвилин;
 • Ми зацікавлені в безпеці вашого майна і несемо повну матеріальну відповідальність за нього.

Пультова охорона квартир, офісів

Пультова охорона квартир - це недорога послуга встановлення та налаштування квартирної сигналізації, яка повністю виключає можливість безкарного злому, пожежі, затоплення, задимлення чи витіку газу в квартирі.

Кожен погодиться, що постійно перебувати вдома ми не в змозі і виходячи з квартири, вона залишається без нагляду. Зловмиснику вистачає, в середньому, 5-ти хвилин , щоб найти всі цінні речі і спокійно піти непоміченим. В наш час потрібно бути впевненими у особистій безпеці, свого житла та майна. Погодьтеся, поставити квартиру на охорону недорого, але це суттєво зменшить можливість пограбування. Тим більше квартира при підключенні до послуги охороняється не тільки під час вашої відсутності, а цілодобово.

Автомобілі групи швидкого реагування. Фото.

Важливим питанням при замовленні послуги пультової охорони є вибір охоронної компанії. невже різниця тільки в ціні?

Встановлення сигналізації в квартирі вимагає серйозного підходу з точки зору технічних засобів. Ви повинні розуміти, що для того, щоб забезпечити повноцінну охорону периметра використовується охоронне обладнання - пульт з клавіатурою, датчики руху, пожежі, диму і вологості. Ціна встановлення залежить від вартості та якості такого обладнання. Різні фірми користуються технічними засобами різної якості та рівня складності, тому й ціна у всіх різна. Але всі ми знаємо, що те, що дешеве - не дає гарантій, а дороге, не завжди краще. Ми для вас підберемо найбільш оптимальний варіант технічних засобів, які забезпечать надійну охорону квартири і не змусимо вас переплачувати за опції, які вам не будуть потрібні.

Щоб забезпечити безперебійну роботу сигналізації, її повинні встановлювати і обслуговувати професіонали. Шукати компанію, яка надає якісні послуги - не легка справа. Щоб зробити правильний вибір серед багатьох охоронних фірм, потрібно впевнитися, що вона має відповідну матеріально-технічну базу:

 • особистий пульт централізованого спостереження, куди надходить сигнал тривоги;
 • сучасний автопарк, який використовують ГШР;
 • досвідчені і кваліфіковані співробітники охорони. Чергові ГБР відмінно підготовлені, добре екіпіровані і знають досконало свої обов'язки.

Якщо Ви не розумієтеся у всіх цих технічних нюансах і охоронному обладнанні, можна дуже просто взнати, якісне воно, чи ні.
Все дуже просто. Після встановлення обладнання і датчиків ми робимо перевірки на предмет збоїв і неспрацювань. Якісне обладнання гнучке в налаштуваннях і просто не буде збоїти. Ми, як і ви, не хочемо викликати оперативну групу через помилкові збої, тому все має "працювати як годинник" - чітко і злагоджено.

Крім того:
 • телефон технічної підтримки охоронної фірми повинен завжди бути доступним, а менеджери чуйними до ваших прохань;
 • ви завжди можете і здатні оцінити зовнішній вигляд оперативних співробітників і транспорт;
 • дізнатися про клієнтів, які вже звернулися у фірму. Можливо, серед них вже є ваші друзі. Це буде найкращою рекомендацією;
 • обов'язкова наявність пункту про матеріальну відповідальність у договорі;
 • пультова охорона квартири передбачає, що опергрупа прибуде по тривозі в найкоротший час. Це ви також можете легко перевірити.

Щоб забезпечення цілодобового прийому сигналу охоронної сигналізації, необхідні:

 • оператор спостереження на пульті охорони;
 • черговий оперативної охорони, який стежить за дислокацією ГШР і приймає рішення про виклики;
 • фахівець служби безпеки, якщо на об'єкті сталася НП;
 • черговий електрик;
 • резервний автомобіль, який в будь-який час доби, доставить замовника на об'єкт, якщо він не в змозі самостійно прибути на об'єкт.

Відповіді на найчастіші запитання щодо забезпечення охорони квартири

Яким способом відбувається повідомлення про проникнення/пожежу/затоплення/задимлення квартири чи іншу критичну ситуацію?
Встановлюється термінал (клавіатура з невеличким монітором) у вас у квартирі, який підключається до пультової охорони, за допомогою якого ви ставите чи знімаєте квартиру з охорони. У користуванні дуже простий. Наші фахівці повністю налаштовують і готують його для роботи.

Передача даних може бути по різних каналах. Ми використовуємо самий захищений - GSM-канал з дублюванням сигналу по телефонній лінії для кращої безпеки.

24 години на добу оператори пультової охорони спостерігають за ситуацією і в разі тривоги, сповіщають вас та направляють оперативну групу.

Чи можна забезпечити охорону квартири, якщо власник знаходиться в одному місті, а квартира в іншому?
Ми несемо матеріальну відповідальність і тому квартирна сигналізація оформляється договором. Він може бути підписаний власником, або орендарем квартири, при наявності договору оренди.

Що буде, якщо я не встигну вчасно повідомити про хибний виклик і опер група приїде?
Оперативна група реагує дуже швидко і у випадку, якщо ви, діти або хтось інший, помилково запустили тривогу, у вас буде 30 секунд, щоб її скасувати через пульт. Якщо вона все ж таки спрацювала, ви повинні відразу ж сповістити нас про помилкове спрацьовування зателефонувавши на гарячу лінію. Якщо ви не встигли і оперативна група приїхала, то хибний виклик оплачується згідно з вашим тарифом за договором.

Якщо зловмисники зуміли обійти охоронну систему і мене все ж таки пограбували квартиру, ви відшкодуєте мені збитки?
Договір передбачає нашу матеріальну відповідальність за ваше майно і в наших інтересах, щоб цього не сталося. Тому ми забезпечуємо максимальний захист на найвищому рівні.

Я раніше вже був підключений до охорони в іншій фірмі і залишилося обладнання. Чи буде мені підключення вартувати дешевше?
У такому випадку ви зможете заощадити на обладнанні. Для того, щоб поставити квартиру на охорону, наші фахівці перевірять справність /сумісність обладнання і якщо все добре, то після підписання договору на послугу ви будете підключені безкоштовно.

Що мені робити, якщо я буду в квартирі в момент проникнення?
Для цього випадку пультова охорона передбачає тривожну кнопку, яка спрацьовує так само, як і при звичайній тривозі, а саме - сповістить нас про порушення безпеки і через пару хвилин до вас приїде опер група.

Я маю домашніх тварин, чи будуть вони створювати хибні виклики и чи не вплинуть на роботу датчиків руху?
Наші датчики руху передбачають такий варіант, налаштовуються згідно ваги (від 25 кг) і виключають можливість тривоги при переміщенні тварин по квартирі.

За додатковими питаннями можете звертатися до наших консультантів.

Пультовая охрана в Киеве. Цена подключения к пульту.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи