Охоронні послугиПультова охорона

Пультова охорона

Пультова охорона найчастіше використовується для охорони квартир, магазинів, офісних, складських та інших приміщень, де потрібен постійний моніторинг стану цілісності об'єкта і надзвичайних ситуацій.

В наші дні важко когось здивувати установкою охоронної сигналізації в своїй квартирі в Києві. А адже раніше охоронну квартирну сигналізацію могли собі дозволити тільки окремі високопоставлені громадяни. Встановити сигналізацію і поставити її на пультової охорону в Києві було і дорого, і складно.

Сьогодні ж охоронна сигналізація і коштує недорого, і поставити її в квартирі не становить труднощів, будь-то Київ чи Жмеринка. Та й ціни на все це не надто високі і особливо від столичних не відрізняються. І тепер ваша квартира в Києві, Одесі, Харкові та будь-якому іншому місті України буде під цілодобовою охороною.

Відмінність охоронної сигналізації від тривожної (пультової) в тому, що, перша потрібна, коли на об'єкті нікого немає, а друга потрібна для тих випадків, коли об'єкт використовується і функціонує і якщо на ньому виникає не стандартна ситуація, яка потребує захисту майна або людей, то натискається кнопка тривоги і протягом декількох хвилин прибуває група швидкого реагування (ДБР). Компанія ТопГард має по кілька таких груп в кожному районі Києва.

 • Ми використовуємо датчики і сучасне обладнання, яке миттєво сповіщає нас і господарів про проникнення.
 • Додатково встановлюється обладнання може також сповістити про потоп, пожежі або накопиченні диму.
 • У кожному районі у нас є оперативна група, яка відреагує на виклик протягом декількох хвилин.
 • Ми зацікавлені в безпеці вашого майна і несемо повну матеріальну відповідальність за його збереження.


Машини груп швидкого реагування. Фото.

Пультова охорона квартир, магазинів, офісів

Скільки ж коштуватиме встановити сигналізацію в квартирі в Києві, і бути хоч трішки впевненим в тому, що її не пограбують?

Пультова охорона квартир, офісів та інших об'єктів - це не дорога послуга установки квартирної сигналізації, повністю виключає можливість безкарного злому, псування майна, пожежі, затоплення, задимлення в квартирі, офісі, магазині або будь-якому іншому об'єкті, де вона встановлена. Простіше кажучи, необхідна послуга для тих, кому є що втрачати.

Кожен погодиться, що залишаючи майно без нагляду, зловмисникові вистачить 5-ти хвилин, щоб знайти всі цінні речі і спокійно піти непоміченим. У наш час потрібно бути впевненим в особистій безпеці, свого житла і майна. Вартість того, щоб поставити квартиру на охорону відчутно менше можливого збитку при пограбуванні. Тим більше квартира при реєстрації в мережі охороняється цілодобово, а не тільки під час вашої відсутності.

Важливим питанням при замовленні послуги пультової охорони є вибір охоронної компанії. Невже різниця тільки в ціні?

Установка сигналізації в квартирі вимагає серйозного підходу з точки зору технічних засобів. Ви повинні розуміти, що для того, щоб забезпечити повноцінну безпеку периметра використовується охоронне устаткування - пульт з клавіатурою, датчики руху, пожежі, диму і вологості. Ціна установки залежить від вартості і якості такого обладнання. Різні охоронні фірми Києва користуються технічними засобами різної якості і рівня складності. Тому і ціна у всіх різна. Але всі ми знаємо, що дешеве - не дає гарантій, а дороге, не завжди краще. Ми для вас підберемо найбільш оптимальний комплект технічних засобів, які забезпечать надійну безпеку квартири або офісу.

Щоб забезпечити безперебійну роботу сигналізації, її повинні встановлювати і обслуговувати професіонали. Шукати компанію, яка надає якісні послуги - не легка справа. Щоб зробити правильний вибір серед багатьох охоронних фірм, потрібно впевнитися, що вона має відповідну матеріально-технічну базу:

 • особистий пульт централізованого спостереження, куди приходить сигнал тривоги;
 • сучасний автопарк, який використовують ГБР;
 • досвідчені і кваліфіковані співробітники охорони. Чергові ГБР відмінно підготовлені, добре екіпіровані і знають досконало свої обов'язки.

Як перевірити якість обладнання для пультової охорони, якщо ви не розбираєтеся в ньому і в усіх технічних нюансах?

Все досить просто: після встановлення системи пультової охорони ми робимо всілякі перевірки на предмет збоїв і неспрацювань. Причому, перевіряємо декілька разів. Чи не якісне обладнання буде давати збої і не спрацювання.

Крім того, слід звернути увагу на такі нюанси, які не належать на пряму до охоронних послуг, але також відповідають за їх якість:

 • телефон технічної підтримки охоронної фірми повинен завжди бути доступним, а менеджери чуйними до ваших прохань;
 • ви завжди можете і здатні оцінити зовнішній вигляд оперативних співробітників і наших машин;
 • дізнатися про клієнтів, які вже звернулися до фірми. Можливо, серед них вже є ваші друзі. Це буде найкращою рекомендацією;
 • обов'язкова наявність в договорі пункту про матеріальну відповідальність;
 • пультова охорона квартири передбачає, що оперативна група прибуде по тривозі в найкоротший термін. Це ви також можете легко перевірити.

Для забезпечення цілодобового прийому сигналу охоронної сигналізації, необхідні:

 • оператор спостереження на пульті охорони;
 • черговий оперативної охорони, який стежить за дислокацією ГБР і приймає рішення про виклики;
 • фахівець служби безпеки, якщо на об'єкті сталася надзвичайна подія;
 • черговий електрик;
 • резервний автомобіль, який в будь-який час доби, доставить замовника на об'єкт, якщо він не може прибути сам на об'єкт.

Відповіді на часті питання щодо забезпечення пультової охорони квартири

Яким способом відбувається повідомлення про проникнення / пожежу / затопленні / задимлення квартири?

Встановлюється невеликий термінал, який підключається до пультової охорони, за допомогою якого ви ставите / знімаєте квартиру з охорони. У зверненні дуже простий. Наші фахівці повністю налаштовують і готують його для роботи. Передача даних може бути по різних каналах. Ми використовуємо найзахищеніший - GSM-канал з дублюванням сигналу по телефонній лінії для кращої безпеки. 24 години на добу оператори на пультової охорони спостерігають за ситуацією і в разі тривоги, направляє оперативну групу.

Установка сигналізації в квартирі зазвичай займає кілька годин, в залежності від складності установки. Краще, коли монтаж проводиться на стадії будівництва або ремонту. Це дозволить прокласти всі необхідні комунікації, до яких згодом приєднають необхідні датчики і панель управління (клавіатура). Часто клієнти згадують про необхідність установки охоронної сигналізації вже після ремонту. Вони запрошують до себе фахівців і, виходить, що або потрібно псувати дорогий ремонт (прокладати кабелю, руйнувати стіни), або встановлювати радіо датчики, які ведуть до подорожчання установки.

Чи можна забезпечити пультової охорону квартири, якщо власник знаходиться в одному місті, а квартира в іншому?
Ми несемо матеріальну відповідальність і тому квартирна сигналізація оформляється договором. Він може бути підписаний власником, або орендарем квартири, при наявності договору оренди.

Скільки буде коштувати встановити охоронну сигналізацію і поставити на охорону квартиру в Києві?
Ціна на установку сигналізації в квартирі і постановка її на охорону в Києві залежить від площі квартири і марки сигналізації. Вартість же охорони квартири в тому ж Києві починається з абонентської плати в 800 грн в місяць.

Яка вартість помилкового виклику по тривожній кнопці?
Оперативна група дуже швидко реагує на виклик. У вас буде 30 секунд, щоб скасувати тривогу через пульт., В разі, якщо ви, або ваші рідні помилково запустили тривогу. Якщо вона помилкова, ми рекомендуємо зв'язатися з нами по гарячій лініі. Декілька випадків неправильного набору на місяць - не страшно. Якщо це буде повторюватися часто, то виклики будуть оплачуватися згідно з вашим тарифом за договором.

Чи буде відшкодування збитків, якщо пультова сигналізація не спрацювала / її зламали або зуміли обійти?
Пультова сигналізація від нашої компанії досить складна система в якій прораховані всі можливі варіанти. У разі, якщо крадіжка иил псування трапилася, договір передбачає нашу матеріальну відповідальність за ваше майно і в наших інтересах, щоб цього не сталося. Тому ми забезпечуємо максимальний захист на найвищому рівні.

Я раніше вже ставив квартиру на охорону в іншій фірмі і залишилося обладнання. Ви можете мене підключити і чи буде це дешевше?
У такому випадку ви зможете заощадити на обладнанні. Для того, щоб поставити квартиру на охорону, наші фахівці перевірять справність обладнання і сумісність з центральним пультом, і якщо все в порядку, то після підписання договору на послугу ви будете підключені безкоштовно.

Якщо я буду в квартирі в момент проникнення, що мені робити?
Для цього випадку пультова охорона об'єктів передбачає тривожну кнопку, яка, як і при звичайній тривозі сповістить нас про порушення і через пару хвилин до вас приїде оперативна група.

Чи буде спрацьовувати тривожна сигналізація на тварин?
Наші датчики руху передбачають такий варіант і виключають можливість тривоги при їх переміщенні по квартирі.

За додатковими питаннями можете звертатися до наших консультантів.

Пультова охорона в Києві. Ціна підключення до пульту.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Подивитися всі листи

Відгуки про нашу компанію

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Почему компания TopGuard - №1 в своей сфере?🤔
Наша фирма имеет 20 летний опыт и единственная негосударственная структура в Украине, профессионалам которой доверяют обеспечение безопасности первых лиц мировой политики. ✅
Какие услуги предоставляете? ✅
Перечень услуг компании по охране:
 • Объектов
 • Личной безопастности
 • Массовых мероприятий
 • Информации
А также: технические услуги, юридические услуги, аренда автомобилей с водителем.✅
Пультова охорона, как получить консультацию? ✅
Получить консультацию от специалистов возможно через:
 • онлайн-чат
 • форму обратной связи на сайте
 • e-mail - [email protected]
 • по телефонам: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅