Охоронні послугиПультова охоронаПультова охорона квартири

Група швидкого реагування ТОПГАРДНапевно, ви вже не раз задумувалися над безпекою своєї квартири. Поки найкращим методом боротьби є пультова охорона квартир від приватної охоронної компанії та державної служби охорони.

Сьогодні охорона квартир в Києві (та й не тільки) - це вже не просто сигналізація чи фізична охорона в квартирі. При правильному підході - це цілий комплекс зручних і необхідних сервісів, які зроблять ваш життєвий простір більш безпечним, комфортним і контрольованим. І для цього при виборі опцій необхідно враховувати кілька важливих елементів.

Перше, це охоронна і пожежна сигналізації, які встановлюються всередині квартири. Всі вразливі зони в квартирі можуть бути обладнані датчиками руху і виведені на пульт служби швидкого реагування.

Друге, контроль внутрішнього простору на предмет дій сторонніх осіб. Ми часто залишаємо будинок або квартиру разом з людьми, яким довіряємо (це можуть бути няні, доглядальниці, прибиральниці, хтось із техперсоналу, як то сантехнік чи електрик і т.д.). Крім того, це можуть бути просто неповнолітні діти та їхні гості, які так само потребують особливої ​​уваги.

Третє, не менш важливо забезпечити інформативність і контроль на приквартирному просторі. Наприклад, в сусідній до квартири сходовій клітини, тамбурі, ліфтових зонах, пожежних сходах і т.д.
Такий підхід дозволяє побачити, як зловмисників, так і тих, хто «активно цікавиться» вашої житловою площею, до того, як буде зроблена спроба проникнення або вчинення протиправних дій відносно вас або вашої родини. Сучасна техніка дозволяє легко здійснити контроль вашого внутрішнього і приквартирного простору, не порушуючи при цьому його внутрішню і зовнішню естетику. Для цього «ТОПГАРД» використовує бездротові системи Ajax (визнані одними їх кращих в світі), датчики руху, бездротові камери спостереження, протипожежні датчики і т.д. Вся інформація, що з них знімається надходить в розпорядження служби швидкого реагування, а «картинка» з відеокамер надходить також і на ваш мобільний гаджет (смартфон, лептоп або планшет) або на мобільні пристрої людей, яким ви довіряєте.

Четверте, це - “тривожна кнопка”, все одно можна зателефонувати охорони або поліції простим натисканням однієї кнопки. При цьому вона може бути як стаціонарною, так і мобільною, наприклад, у вас на брелоку з ключами. У випадках виникнення нештатної ситуації ви натискаєте кнопку, і протягом 5-7 хвилин приїжджає служба швидкого реагування або приватної охоронної структури, або поліцейська служба охорони.

Фахівці «ТОПГАРД» мають великий досвід в питаннях забезпечення безпеки квартир і запропонують вам оптимальне рішення щодо вибору засобів охорони вашого житла.

Відеоспостереження квартирЗ власного досвіду ми знаємо, які служби найкраще працюють у вашому районі, і порадимо вам, який з служб вам найкраще підключити охоронну сигналізацію.

Після установки необхідного обладнання для охорони квартири, наші фахівці підберуть вам саму продуктивну службу швидкого реагування у вашій локації.

Це може бути наша охоронна компанія або локальна охоронна фірма, у якій в вашому районі є кілька великих об'єктів, що охороняються і вона має необхідний потенціал і рейтинг довіри. У будь-якому випадку все обладнання сертифіковане і підготовлено таким чином, що може працювати як з приватними, так і з державними охоронними службами. Наші фахівці з власного досвіду допоможуть і підкажуть, як зробити все оптимально і ефективно.

Якщо у вас є підозри що за вашим особистим життям можуть стежити, то команда із захисту інформації проведе комплексну зачистку і санацію вашого житла і прилеглої до нього території на предмет джерел витоку аудіо та відеоінформації. Запропонує варіанти вирішення цієї проблеми для забезпечення конфіденційності вашого життєвого простору.


Охорона від «ТОПГАРД»

Наша компанія надає захист будь-якого рівня індивідуальним і корпоративним клієнтам. Сфера дії охоронного підприємства - вся Україна, за винятком територій, які отримали особливий статус. Ви можете замовити обслуговування в таких містах, як Київ, Одеса, Запоріжжя, Харків і в інших містах України.

На об'єктах з підвищеними вимогами до рівня безпеки «ТОПГАРД» може запропонувати збройну охорону, охоронців і броньовані автомобілі. Свою безпеку нам довірили: Procter & Gamble, Craft Foods Ukraine, Avon; ми охороняємо телеканал «1 + 1», ТРЦ «Dream Town» і т.д.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Об'єктів
  • Особистої безпеки
  • Масових заходів
  • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Пультова охорона квартири, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
  • онлайн-чат
  • форму зворотнього зв'язку на сайті
  • e-mail - [email protected]
  • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅