Охоронні послуги

Охоронна компанія ТопГард
Захист від прослуховування

Перевірка на прослуховування включає в себе пошук і виявлення прослушки (прихованих мікрофонів / "жучків"), виявлення прихованих камер і захист приміщень від можливого витоку інформації.

Внутри помещений, возможно, таких устройств может не оказаться, но подслушать снаружи всё-равно останется возможным. Наши специалисты определят слабые места в Вашей безопасности и дадут профессиональные рекомендации. Всередині приміщень, можливо, таких пристроїв може не виявитися, але підслухати зовні все-одно буде можливо. Наші фахівці визначать слабкі місця у Вашій безпеці і зможуть надати професійні рекомендації.


ОПИС:
 • виявлення пристроїв передачі аудіо та відео інформації;
 • виявлення наявності замаскованих пристроїв запису ("жучків") всередині, в прихованих і важкодоступних місцях, можливості прослуховування приміщення ззовні;
 • перевірка і радіо контроль спектра радіочастот;
 • перевірка дротових, мережевих комунікацій, датчиків пультової охорони, розеток, подовжувачів, оргтехніки, систем обігріву та кондиціонування та іншого електро обладнання в приміщенні, предметів інтер'єру і подарунків, інших предметів;
 • оцінка захищеності приміщень;
 • детальні рекомендації щодо захисту об'єкта.

За результатами перевірки об'єкта та прилеглих просторів і приміщень, включаючи важкодоступні або приховані (в стелі, комунікаційні та конструктивні порожнини або інше) фахівець дасть остаточне рішення і рекомендації щодо захисту приміщень від прихованих пристроїв.

ЦІНА

Пакет послуг Послуга Вартість за 1 м2 в у.о., без ПДВ
СТАНДАРТ перевірка приміщень на "жучки", захист від прослуховування і експертні рекомендації щодо захисту і зберіганні конфіденційної інформації. ≈ 10 USD*
* Вартість варіюється в залежності від кількості техніки в приміщенні, складності приміщення, відкритості (це зал, переговорна або open-space з безліччю перегородок) та інших факторів.
Мінімальна сума для замовлення - от 400 USD.

Перевірка приміщення нелінійним локатором. Локатор виявляє приховані електронні пристрої незалежно від того, знаходяться вони у включеному або вимкненому стані. Перевірка приміщення нелінійним локатором. Локатор виявляє приховані електронні пристрої незалежно від того, знаходяться вони у включеному або вимкненому стані.
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Отметка
Гарантована якість. Підтверджено ліцензіями спецслужб України;
Отметка
Перевірку виконують експерти з великим практичним досвідом;
Отметка
Виконання повного комплексу робіт для захисту від прослуховування і витоку конфіденційної інформації.
Отметка
Професійне спец. обладнання та точні методи оцінки захищеності;
Отметка
Час перевірок 24/7. Режим перевірки: комфортний, прихований для персоналу;
Отметка
Конфіденційний звіт про виконану роботу.
Отметка
Навчання співробітників СБ контролю інформаційної культури.
Отметка
Встановлення сучасних систем захисту приміщень для блокування потенційних каналів витоку інформації.
Отметка
Професійне облаштування переговорних кімнат з гарантованим захистом інформації.


Замовити перевірку на прослушку

(095) 281-03-83    

       Радіомоніторинг приміщення: виявлення, пеленгація і аналіз радіосигналів, по яким може бути витік інформації. Радіомоніторинг приміщення: виявлення, пеленгація і аналіз радіосигналів, по яким може бути витік інформації.Виявлення прихованих камер відеоспостереження. Виявлення прихованих камер відеоспостереження.Виявлення передавачів, які транслюють інформацію в інфрачервоному, ультразвуковому і ультрафіолетовому діапазонах. Виявлення передавачів, які транслюють інформацію в інфрачервоному, ультразвуковому і ультрафіолетовому діапазонах.Виявлення пристроїв, що передають інформацію по силових лініях в надзвуковом діапазоні частот. Виявлення пристроїв, що передають інформацію по силових лініях в надзвуковом діапазоні частот.
 
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Почему компания TopGuard - №1 в своей сфере?🤔
Наша фирма имеет 20 летний опыт и единственная негосударственная структура в Украине, профессионалам которой доверяют обеспечение безопасности первых лиц мировой политики. ✅
Какие услуги предоставляете? ✅
Перечень услуг компании по охране:
 • Объектов
 • Личной безопастности
 • Массовых мероприятий
 • Информации
А также: технические услуги, юридические услуги, аренда автомобилей с водителем.✅
Захист від "жучків" і перевірка на прослуховування, как получить консультацию? ✅
Получить консультацию от специалистов возможно через:
 • онлайн-чат
 • форму обратной связи на сайте
 • e-mail - [email protected]
 • по телефонам: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅