Перше місце і 500 тисяч гривень отримав львівський хор під керівництвом Руслани , за який проголосувало найбільша кількість українців з усієї країни.

Руслана була так рада перемозі, що зі сльозами на очах запропонувала розділити призову суму в півмільйона гривень на розвиток колективу між її хором та колективом Злати Огневич з Донецька. Компанія Topguard Security виступила партнером безпеки фіналу «Битва хорів» і на найвищому рівні відпрацювала шоу.

r11

Нашій компанії вже традиційно довіряють охороняти заходи такого масштабу. Це, безумовно, приємно, але і кожен раз не менш відповідально для нас, адже група компаній Topguard Security вже 20 років підтверджує свій статус надійного партнера і лідера на ринку охоронних послуг України.

Спасибі організаторам проекту за довіру до нас. За те, що знаходять і віддають перевагу кращим. Ми маємо великий досвід в охороні масових заходів і завжди гарантуємо своїм клієнтам професійний підхід: будь-то охорона об'єктів, особиста безпека або охорона масових заходів.

 

Останні новини
Нам довіряють