Охоронна компанія ТопГард
Послуги охорони

Охорона приватного, заміського будинкуОхорона приватного будинку в Києві - достатньо популярна послуга, яка відрізняється складністю забезпечення належного рівня безпеки. Справа в тому, що при спробі проникнення в житло, розташоване в багатоквартирному будинку, зловмисники можуть викликати зайву увагу сусідів. У віддалених районах пройти на територію непоміченими набагато простіше, що робить момент організації охорони заміського будинку важчим. Крім того, в робочий час найближчі населені пункти до міста можуть бути мало населеними.

Особливостю заміських котеджів є:

 • території великого розміру;
 • унікальні структури об'єктів;
 • можлива присутність садової ділянки з розміщеними на ньому господарськими будівлями;
 • необмежена кількість входів;
 • відсутність домофону або консьєржа, до якого вже звикли міські жителі.


Працюючи з «ТопГард» ви отримаєте грамотно створену охорону заміського будинку в Києві, що дозволить не турбуватися про цілість майна і персональної безпеки. Співробітники нашої компанії мають великий досвід роботи з подібними об'єктами, що дозволяє нам пропонувати високий рівень якості послуг з охорони приватних будинків. Кожен співробітник має досвід роботи в ЗСУ, багато інструкторів пройшли професійну підготовку в Ізраїлі, що підтверджується наявністю дипломів і сертифікатів міжнародного рівня.


Процес співпраці з «ТопГард»

Особистий охоронець для охорони та захисту приватного будинку, котеджаДля кожного об'єкта який охороняється розробляється індивідуальна концепція охорони, в якій враховуються особливості території та побажання клієнта. Концепція дозволяє значно збільшити безпеку приватного будинку, зробивши її максимально надійною. У наші послуги входить:

 • встановлдення і налаштування сучасного обладнання для спостереження: камер, сенсорів руху, сигналізацій;
 • постійний обхід контрольованої ділянки і будинку;
 • швидке прибуття охорони за наявних тривожних сигналів пультової охорони;
 • персональні охоронці для заміських будинків, охоронники;

При оцінці вартості послуг ми посилаємося на віддаленість селища від міста. Також береться до уваги розмір території, що охороняється, її рельєф і загальний рівень безпеки цього району та ризики, які можливі при роботі на цьому об'єкті. Досить часто мало просто передбачити відеонагляд чи поставити охоронця на тареторії для забезпечення якісної охорони приватного будинку. Потрібно передбачити багато нюансів. Наприклад, для того, щоб наші охоронники дісталася до місця тривожного сигналу потрібен деякий час, чого може бути досить для скоєння злочину. Тому ми оцінюємо розташування груп та надаємо рекомендації, або пропозиції додаткових постів охорони.

Фахівці рекомендують вибирати комплексну охорону для заміського будинку, в яку входить постійне перебування охоронника на території і оснащення інноваційними системами спостереження за об'єктом.


Чому варто обрати охоронне агенство «ТопГард»?

ТОПГАРД — це якість, надійність і безпека. Серед наших клієнтів багато років є найбільші ТРЦ України, а відповідно, ми можемо розробити концепцію охорони високої складності. Команда досвідчених професіоналів має великий досвід у забезпеченні охорони приватних будинків в Києві і області, що дозволяє нам надавати гарантії збереження вашого майна. Першочерговою метою є розуміння проблеми клієнта і надання йому найбільш підходящого рішення, що забезпечить його спокій і впевненість.

Окремою гордістю компанії є навчальний центр «ТопГард», аналогів якому немає в усій Україні. Тут наші співробітники проходять спецпідготовку, навчаються різним видам бою, проводять заняття з екстремального водіння та стрільби. Крім фізичної підготовки є заняття по психології і конфліктології, що дозволяє краще зрозуміти зловмисників, забезпечуючи більш надійну охорону заміських будинків в Києві.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте впевненість в завтрашньому дні, забуваючи про турботи і занепокоєння стосовно безпеки та охорони майна. Ми надаємо особливого значення якості послуг відповідно до SLA, що надаються, контролюючи кожен етап співпраці при охороні в приватних будинках. Якщо у вас залишилися питання - зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи