Охоронні послугиФізична охорона об'єктівОхорона заміських, приватних будинків

Охорона для приватних будинків в Києві і по Україні. Охорона для приватних будинків і котеджів. Відеоспостереження і організація охорони приватного будинку.

Із зростанням добробуту наших громадян, все більша їх частина втілює в життя свою мрію - мати свій заміський будинок чи то в котеджному містечку, чи в тихому місці недалеко від міста. Звичайно, адже дача, заміський будинок, котедж в затишному місці допомагають розслабитися, відпочити від міського ритму і шуму, побути наодинці з природою. Але зворотна сторона медалі - безпека.

Таке житло поза містом робить його улюбленою мішенню для різного роду зловмисників: тим, що простіше достатньо і вашої газонокосарки, залишеної на ділянці. А ось сигналізація в будинку їх, напевно відлякає. Інша справа - злодій з досвідом. Для нього популярні заходи захисту заміської власності - огорожі, решітки, замки, - не перешкода, а питання часу. І навіть деякі види сигналізації не відлякають досвідченого злочинця від досягнення своєї мети - вкрасти ваше майно. А то, що цінності у вас є, доводить наявність у вас заміського будинку або елітного дачного ділянки. Бідна людина дозволити собі таку розкіш, на жаль, не може.

Як же не дати зловмисникам шанс обікрасти вас, заподіяти вам матеріальний і моральний збитки?
Особливості охорони заміських будинків

У компанії ТопГард, яка є одною з кращих приватних охоронних структур України, вважають, що охорону таких об'єктів слід доручати професіоналам. Топгард має великий досвід в організації охорони як приватних заміських будинків, елітних дач і котеджних селищах в Києві, Київській області, а також у багатьох інших областях країни. При цьому компанія показує найкращий баланс в категорії «ціна-якість». Слід врахувати і те, що ТопГард може організувати будь-яку за складністю охорону будь-якого заміського об'єкта (посилання на «Фізична охорона об'єкта»), при цьому замовити послугу можна без посередників.

Але повернемося, безпосередньо до охорони. До особливостей охорони подібних об'єктів слід віднести наступне:

 • території великого розміру;
 • унікальна структура і рельєф об'єкта (близькість або вихід до води, близькість до лісу, розташування ділянки в горах або на пагорбах і т.д.);
 • наявність на ділянці господарських споруд, гостьових будинків, елінгів і т.д;
 • велика кількість входів і виходів в будинку і на території;
 • відсутність домофона, консьєржа, до чого так звикли міські жителі;
 • віддаленість від міста.

Все це впливає на те, яку архітектуру безпеки запропонує вам охоронна компанія. А від цього повністю залежить вартість охоронних послуг.


Як це робить ТопГард?

Наша компанія підходить до охорони подібних об'єктів комплексно.

Охорона для приватних будинків в Києві і по Україні. Відеонаглядом та охороною для приватних будинків і котеджів. Відеоспостереження і організація охорони приватного будинку.

 1. Звернувшись до нас, ви будете мати справу з фахівцем саме в сфері охорони заміських будинків. Він з'їздить разом з вами на об'єкт, огляне його, вислухає ваші побажання і вимоги, і запропонує свій варіант охорони. (Як правило, експерт пропонує найоптимальніший і ефективний варіант, який дасть кращий результат при невеликих витратах.) Після всіх переговорів виробляється і затверджується замовником план-схема з організації заходів безпеки для вашого конкретного об'єкта, виходячи з його розмірів, архітектури самого будинку і особливостей рельєфу території.
 2. Охоронець або охоронці, які будуть нести службу на вашій заміській ділянці (будинку, дачі, котеджі) вже мають необхідні навички з організації безпеки, зокрема, саме на подібних об'єктах. Варто зазначити, що кожен охоронець компанії проходить регулярні тренінги з надання першої медичної допомоги, роботі із засобами пожежогасіння та знає, як реагувати на більшість проблем, які можуть виникнути в будинку (прорив у водопровідних системах, коротке замикання в електромережах і т.д.).
 3. Всі охоронці добре екіпіровані і знають, як діяти в ситуаціях, якщо вам або вашому будинку загрожує небезпека з боку зловмисників. Вони знають всі телефони екстрених служб, фізично підготовлені до протистояння з порушником, мають можливість по рації або телефоном викликати групу швидкого реагування. Такий підрозділ є в структурі Топгард.
 4. Віддані під охорону Топгард заміські будинки, котеджі, дачі оснащуються необхідними електронними засобами безпеки, що робить процес охорони вашої власності менш витратним, так як не залучаються додаткові фізичні пости охорони.

Технічна сторона питання

Технічне забезпечення - одна з головних складових забезпечення охорони, як матеріальних об'єктів, так і людей. У компанії ТопГард існує великий відділ, який і займаються забезпеченням охоронної структури усіма новинками в області безпеки. (Посилання на «Топгард діджітл).

Саме цей відділ подбає про те, щоб ваш будинок був обладнаний датчиками контролю доступу, стеження, протипожежною системою, датчиками задимлення і системою електронного доступу (замками) не тільки безпосередньо в будинок, але і на територію ділянки і в приміщення, які позначить клієнт.

Плюс і будинок, і територія ділянки за бажанням клієнта обладнуються бездротовими камерами стеження і всілякими автономними датчиками.

Приблизно такими ж засобами забезпечується безпека периметру території. (Посилання на «Охорона периметра»). Для його охорони також може бути застосовані спеціальні освітлювачі, при спрацюванні яких зловмисник або лякається і відступає, або його постать стає видною усім. Також, якщо територія маєтку велика використовуються інфрачервоні датчики, суміщені з камерами, що дозволяють не тільки зафіксувати порушника, а й за допомогою ряду програм ідентифікувати його.

Крім того, за рахунок впровадження сучасних технологій, всі дані, і по охороні периметра, і за станом безпеки всередині заміського будинку і всіх приміщень на території ділянки передаються в один центр. Там інформація аналізується, і робляться відповідні заходи.

До речі, клієнт, за бажанням забезпечується програмним забезпеченням, що дозволяє контролювати і території, і приміщення, що його цікавлять більш за все зі свого мобільного телефону або гаджета, навіть будучи далеко від об'єкта.

Це дозволяє зменшити кількість фізичних охоронців і постів охорони, а значить, значно заощадить кошти клієнта. Сам же охоронець зможе контролювати всю територію зонально, навіть при обході, використовуючи свій мобільний гаджет з'єднаний закритою системою Wi-Fi з пристроями стеження.

Якщо ж ви віддаєте перевагу вести серйозні ділові переговори на території вашого заміського будинку, то ТОПАРД може забезпечити захистом від прослуховування і перевірити приміщення на жучки.


Ціна - якість

Скільки коштує найняти охорону для приватного заміського будинку або дачної ділянки - питання досить поширене, проте вартість безпосередньо залежить від того, які послуги бажає отримати клієнт, а також терміни (день, місяць і більше). На ціну також впливає віддаленість від міста, розмір території, кримінальна ситуація в районі.

Крім цього, ціна на охоронні послуги може варіюватися, якщо ви, наприклад, вирішили відсвяткувати якесь сімейне свято і очікуєте в гості ваших друзів, то, можливо, охорона заходу буде не зайвою.

Вартість розраховується індивідуально, враховуючи багато чинників. Якщо замовляєте охоронця або іншу послугу на завтра - ціна відповідає прайсу. День в день - замовлення коштуватиме інакше - плюс 20%. Для постійних клієнтів ми надаємо знижки, що дозволяє істотно зекономити. Ми враховуємо, що без форс-мажорних обставин не обійтися, тому розуміємо ситуацію і повертаємо повну суму в разі відмови від послуги за добу, якщо відмовилися в день виконання - клієнт отримує половину внесеної суми.


Переваги ТопГард


Мобільна охорона для приватних будинків в Києві і по Україні.

Ми працюємо на українському ринку охоронних послуг більше 20-ти років. Під охороною ТопГард відбулися і регулярно проходять багато освітніх, культурних та спортивних подій. Серед них: Футбольний чемпіонат Євро 2012, Фінал Ліги чемпіонів 2018, суперкубок УЄФА-2015 року, Eurovision 2017, Київський міжнародний економічний форум, концерти мегазірок, таких як Red Hot Chili Peppers і Depeche Mode, різні церемонії нагородження, телевізійні проекти «Право на владу» , "Танці з зірками"

Наші представники є в багатьох великих містах України. Ми підходимо до надання послуг відповідально: тільки зустрівшись з клієнтом і оцінивши об'єкт, ми пропонуємо найбільш оптимальні пропозиції.

ТопГард є засновником концепції охорони в найбільших ТРЦ України. Команда професіоналів має великий досвід у забезпеченні охорони приватних будинків в Києві і області, що дозволяє нам надавати гарантії збереження вашого майна. Першочерговою метою є розуміння проблеми клієнта і надання йому найбільш підходящого рішення, що забезпечить його спокій і впевненість.

Наші співробітники постійно проходять спецпідготовку в навчальному центрі ТопГард, де велика увага приділяється фізичній підготовці, занять з психології та конфліктології. Даний досвід дозволяє не тільки зупинити зловмисників силою, а також передбачати наперед їх кожен крок.

Співпрацюючи з ТопГард, ви отримуєте впевненість в завтрашньому дні!

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи

Відгуки про охоронну компанію «ТопГард»

Як виглядає форма на наших співробітниках

 
 
 
Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Охорона заміських, приватних будинків, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською