ПРОФЕСІЙНА ОХОРОНА
25 років на ринку!
Про охорону та безпеку
знаємо майже все!

НАШ ДОСВІД ПРАЦЮЄ на ВАС!
Компанія року (2018)
Компанія гарант (2021)
Якість стандарту ISO9001

Детальніше

З ТОПГАРД ВИ ЗАВЖДИ ОТРИМАЄТЄ БІЛЬШЄ
Для Вас 24/7 персональний менеджер.
Професійні охоронц.і
Групи швидкого реагування.
Оперативний контроль
Технічна підтримка.
Юридичний суппровід.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБЄКТІВ
Сучасні рішення для
комфорту та безпеки бізнесу
за власними правилами.
Аудит та єкспертні безпекові рекомендації у подарунок.

БРОНЬОВАНІ АВТО ТА ПЕРСОНАЛЬНА БЕЗПЕКА
Тілоохоронці.
Перевезення грошей та цінностей.
Супровід угод (продаж нерухомості, готівка,цінні папери,небажані зустрічі...).

ОХОРОНА ІВЕНТІВ
Будь якого рівня складності.
Локальних та міжнародних.
Концерти.
Бізнес.
Мода.
Культура.
Приватні.

ЗАХИСТ ПРИВАТНОСТІ
Виявлення та знешкодження пристроїв не законного стеження та прослуховування у приміщеннях та автомобілях.
Гарантія якості.
Ліцензія.

ТРЕНІНГИ САМОЗАХИСТУ
Життя безцінне!
Вчимо стріляти із будь якої стрілецької зброї та надавати першу домедичну допомогу собі та іншим.
Все буде фаново, чітко і зрозуміло.
Вам точно сподобається!

Послуги охорони в Києві

ТопГард - провідна компанія на ринку надання охоронних послуг. Наш багаторічний досвід допомагає нам здійснювати особисту охорону та об'єктів максимально якісно, відповідно до європейських норм і стандартів. Всі охоронці проходять спец. навчання та підготовку і готові для вирішення будь-яких не стандартних завдань і ситуацій. Читати далі

Наші переваги
 • Більше 20 років досвіду на ринку охоронних послуг

 • Величезний зарубіжний досвід в охороні та участь у великих міжнародних проектах

 • Використання останніх технологій в галузі охорони

 • Вибір фірмового одягу виходячи з побажань, іміджу та корпоративної етики компанії - замовника

 • Найкоротші терміни взяття об'єкта під охорону з моменту підписання договору

 • Гнучка цінова політика

Нам довіряють

Охоронні послуги

ОхоронаУ сучасному світі охоронні послуги агентств стають більш затребуваними. Власна безпека для багатьох питання необхідності, тому наша компанія надає послуги кваліфікованого захисту, як для підприємств, так і приватних осіб.

На жаль, у багатьох людей остаточне рішення найняти фахівця виникає тільки після певних подій. Але, наша рекомендація - не ризикувати, охорона ніколи не буде зайвою, адже ніхто в цьому світі ні від нічого не застрахований. У свою чергу, охорона - це страховка від нещасних випадків, і вона повинна працювати максимально професійно і чітко, виконувати поставлені завдання, виходячи з потреб компанії.

Отже, якщо ви вирішили скористатися послугами спеціалізованої компанії, слід врахувати кілька тонкощів. У першу чергу, фізична охорона об'єктів, особиста охорона або інші види охорони повинні бути надійними і професійними. Краще всього звертатися в компанію, яка надає широкий спектр послуг. Це зручно, так як у вас, як клієнта, є можливість вибрати кращий з варіантів, найкращий для вас і вашої компанії.

Охоронна фірма

Охоронна фірма

Оптимальна охоронна фірма для кожного клієнта, та, яка надає широкий спектр послуг. Серед них обов'язково повинні бути послуги персональної, офісної, промислової охорони. Розглянемо кожну з цих послуг трохи детальніше.

Отже, персональна фізична охорона, це послуга, яку надає охоронна фірма для особистої роботи з клієнтом. Найчастіше для виконання такої послуги компанія надає кращих професіоналів, з великим стажем роботи і кращими рекомендаціями. Тому, якщо ви потребуєте особистої безпеки, обов'язково поцікавтеся досвідом фахівця, адже дуже важливо, щоб у загрозливій вам ситуації він зміг оперативно зреагувати і усунути загрозу. На кону стоїть ваше життя, тому, перед тим як укладати контракт, поставте всі важливі для вас питання.

 

Охоронні фірми

Охоронні фірми

Що таке офісна охорона напевно знає кожен. Таку послугу надають практично всі охоронні фірми України. Ця послуга передбачає як охорону майна, так і особисту безпеку клієнта на робочому місці. Найчастіше під офісною безпекою також мається на увазі пропускна система підприємства, а також спостереження за зовнішнім потоком відвідувачів. Для такої роботи охоронні фірми надають професіоналів, які здатні негайно вживати заходів безпеки в небезпечних ситуаціях для усіх людей, що знаходяться в робочий час в будівлі. Перед тим як укладати контракт вам доведеться обов'язково обговорити безліч деталей, починаючи з установки систем безпеки і закінчуючи озброєнням фахівцем. Особиста підготовка охоронців є не менш важлива, тому обов'язково поцікавтеся їх досвідом роботи, а найкраще поговоріть з кожним з них на співбесіді.

Охоронні фірми Києва

Охоронні фірми Києва

Багато охоронних фірм Києва пропонують також послуги охорони окремих будівель, приміщень, а також вантажів. Що стосується більш детальної конкретизації, то захист приміщень має на увазі повну безпеку всього периметра із застосуванням необхідних для цього охоронних систем. У свою чергу охорона вантажу може мати на увазі його охорону на місці, або супровід під час його переміщення. І ця та інша послуга передбачає захист приміщень або вантажів від протиправних дій сторонніх осіб.

Всі ці та багато інших послуг надають охоронні фірми Києва, тому ви можете розглядати кожну з них. Але не забувайте, що до цього вибору необхідно підходити максимально ретельно. Будьте уважні до деталей і постарайтеся врахувати всі тонкощі свого бізнесу і передбачити всілякі загрозливі йому ситуації. У свою чергу, наша компанія допоможе вам їх уникнути.

Охоронна компанія ТопГард - приватна охорона в Києві

Приватне охоронне підприємство ТопГард пропонує послуги мешканцям та юр. особам Києва щодо забезпечення їхньої особистої безпеки, збереження матеріальних цінностей та майна. Багаторічний досвід роботи у сфері охорони – запорука чіткого виконання обов'язків професійними співробітниками ТопГард, можливість для клієнта отримати першокласні послуги, замовити приватну охорону, яка захистить від зловмисників у будь-якій надзвичайній ситуації. Професіоналізм, відповідальність охоронців приватної охоронної служби (агенції, фірми) Києва ТопГард забезпечують безпеку клієнтів вдома, в офісі, при переміщенні містом та Україною. Ми завжди на варті ваших інтересів, підберемо оптимальний варіант охоронних послуг для підприємства (Київ, область), приватної особи. На сайті можна знайти детальний опис спектра послуг з охорони майна фірм, заощаджень, комерційної власності.

Київська охоронна структура (агентство) візьме під захист майно вашої фірми: нерухомість, матеріальні цінності, вантажі у дорозі. Ми на ринку охоронних послуг понад 25 років, тому маємо колосальний досвід надання сервісу комерційним структурам різного масштабу. При організації охорони матеріальних цінностей та безпеки життя клієнтів активно використовуємо інноваційні технології – охоронні послуги без застосування спеціальних технічних засобів у сучасних умовах не можуть бути повноцінними. Охоронна система в компанії може складатися з:

 • кнопки для виклику групи оперативного реагування;
 • датчиків руху;
 • системи пожежної безпеки;
 • камер відеоспостереження, встановлених у приміщеннях та по периметру будівлі.

Приватна охоронна (служба) організація рекомендує представникам фірм Києва та Київської області замовляти весь комплекс заходів, спрямованих на безпеку компанії, включаючи фізичну охорону. Це означає, що у будівлі буде встановлено пункт пропуску з охороннниками, які не дозволять пройти на територію стороннім особам. Охоронний одяг, наявність спецзасобів та зброї відбиває бажання у зловмисників проникнути до приміщення з метою скоєння злочину.

Спеціалізація та можливості охоронного агентства дозволяють власникам фірм з Києва та інших регіонів України замовити сек'юріті, який забезпечить охорону їхньої безпеки не тільки на території нашої країни, а й закордоном. Приватні особи активно користуються цим сервісом, розуміючи - подорож за кордон може бути небезпечною, враховуючи особливості їхньої професійної діяльності.

ТопГард ретельно підбирає співробітників на роль сек'юріті - відбір проходять лише найдостойніші кандидати. Для бізнесмена важливо користуватися послугами не тільки сильного, впевненого охоронця, але ще й ввічливого, з хорошим зовнішнім виглядом. Привабливий сек'юріті, який супроводжує представника ділових кіл на важливих зустрічах, лише підвищує його імідж в очах бізнес-партнерів та конкурентів.

Перш ніж розпочати свої обов'язки, сек'юріті проходять спеціальну підготовку - тактичну, стрілецьку, спортивну, юридичну. Основний штат співробітників охоронної фірми - це професіонали, які мають найкращу бойову підготовку, які раніше працюють в органах МВС і служили у ЗСУ.

Агентство приймає заявки на обслуговування багатоквартирних будинків та житлових комплексів. Організуємо ефективну систему безпеки, спрямовану на збереження майна та здоров'я власників престижної нерухомості. Наявність вахтера на першому поверсі вашої парадної не забезпечить безпечне проживання у власній квартирі, не захистить її від злому, не збереже майно. З таким обсягом завдань ефективно впорається система безпеки, яка спроектована під індивідуальні умови об'єкта, професійно встановлена нашою компанією.

Організуємо цілодобове патрулювання прибудинкової території, встановимо контрольно-пропускний пункт щоб двір вашого багатоквартирного будинку не змогла пройти стороння особа. Ваші діти на ігровому майданчику у дворі будинку будуть у безпеці.

Тісна взаємодія з МВС, СБУ, службами охорони іноземних посольств – впевненість наших клієнтів у першокласній якості послуг. Рекомендаційні листи, розміщені на сайті - підтвердження високого рівня професіоналізму охоронців, які закінчили курси охоронців, відвідували тренінги. У нас працюють найкращі інструктори – фахівці, які пройшли спецпідготовку в Ізраїлі.

Вас можуть зацікавити наступні послуги:

 • професійна організація охорони об'єкта;
 • охоронники для фіз. охорони;
 • встановлення пропускних систем, відеоспостереження;
 • безпека VIP рівня;
 • оренда автомобіля з водієм;
 • забезпечення правопорядку на масових заходах.

ТопГард отримала звання найефективнішої недержавної охорони – нам довіряють охороняти перших осіб зі світу політики, шоу-бізнесу, мистецтва. Охоронці неодноразово супроводжували гостей із зарубіжних країн, які прибули в Україну на знакові заходи - фестивалі, конференції.

ТопГард - найкраще рішення для вашого бізнесу та особистої безпеки. З будь-якого питання звертайтеся за консультацією до менеджерів. Ми організували онлайн-підтримку, щоб вам було зручно уточнити всі моменти, що вас цікавлять.

Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською