Наш досвід працює на вас!
Найкоротші терміни взяття об'єкта під охорону з моменту підписання договору.

Наш досвід працює на вас!
Більше 20 років досвіду на ринку охоронних послуг України та за кордоном.

Детальніше

Наш досвід працює на вас!
Величезний зарубіжний досвід в охороні та участь у великих міжнародних проектах.

Наш досвід працює на вас!
Використання останніх технологій в галузі охорони.

Наш досвід працює на вас!
Гнучка цінова політика.

Наш досвід працює на вас!
Повний спектр послуг безпеки.

Наш досвід працює на вас!
Вибір фірмового одягу виходячи з побажань, іміджу та корпоративної етики компанії - замовника.

Послуги охорони в Києві

ТопГард - провідна компанія на ринку надання охоронних послуг. Наш багаторічний досвід допомагає нам здійснювати особисту охорону та об'єктів максимально якісно, відповідно до європейських норм і стандартів. Всі охоронці проходять спец. навчання та підготовку і готові для вирішення будь-яких не стандартних завдань і ситуацій. Читати далі

Наші переваги
  • Більше 20 років досвіду на ринку охоронних послуг

  • Величезний зарубіжний досвід в охороні та участь у великих міжнародних проектах

  • Використання останніх технологій в галузі охорони

  • Вибір фірмового одягу виходячи з побажань, іміджу та корпоративної етики компанії - замовника

  • Найкоротші терміни взяття об'єкта під охорону з моменту підписання договору

  • Гнучка цінова політика

Нам довіряють

Охоронні послуги

ОхоронаУ сучасному світі охоронні послуги агентств стають більш затребуваними. Власна безпека для багатьох питання необхідності, тому наша компанія надає послуги кваліфікованого захисту, як для підприємств, так і приватних осіб.

На жаль, у багатьох людей остаточне рішення найняти фахівця виникає тільки після певних подій. Але, наша рекомендація - не ризикувати, охорона ніколи не буде зайвою, адже ніхто в цьому світі ні від нічого не застрахований. У свою чергу, охорона - це страховка від нещасних випадків, і вона повинна працювати максимально професійно і чітко, виконувати поставлені завдання, виходячи з потреб компанії.

Отже, якщо ви вирішили скористатися послугами спеціалізованої компанії, слід врахувати кілька тонкощів. У першу чергу, фізична охорона об'єктів, особиста охорона або інші види охорони повинні бути надійними і професійними. Краще всього звертатися в компанію, яка надає широкий спектр послуг. Це зручно, так як у вас, як клієнта, є можливість вибрати кращий з варіантів, найкращий для вас і вашої компанії.

Охоронна фірма

Охоронна фірма

Оптимальна охоронна фірма для кожного клієнта, та, яка надає широкий спектр послуг. Серед них обов'язково повинні бути послуги персональної, офісної, промислової охорони. Розглянемо кожну з цих послуг трохи детальніше.

Отже, персональна фізична охорона, це послуга, яку надає охоронна фірма для особистої роботи з клієнтом. Найчастіше для виконання такої послуги компанія надає кращих професіоналів, з великим стажем роботи і кращими рекомендаціями. Тому, якщо ви потребуєте особистої безпеки, обов'язково поцікавтеся досвідом фахівця, адже дуже важливо, щоб у загрозливій вам ситуації він зміг оперативно зреагувати і усунути загрозу. На кону стоїть ваше життя, тому, перед тим як укладати контракт, поставте всі важливі для вас питання.

 

Охоронні фірми

Охоронні фірми

Що таке офісна охорона напевно знає кожен. Таку послугу надають практично всі охоронні фірми України. Ця послуга передбачає як охорону майна, так і особисту безпеку клієнта на робочому місці. Найчастіше під офісною безпекою також мається на увазі пропускна система підприємства, а також спостереження за зовнішнім потоком відвідувачів. Для такої роботи охоронні фірми надають професіоналів, які здатні негайно вживати заходів безпеки в небезпечних ситуаціях для усіх людей, що знаходяться в робочий час в будівлі. Перед тим як укладати контракт вам доведеться обов'язково обговорити безліч деталей, починаючи з установки систем безпеки і закінчуючи озброєнням фахівцем. Особиста підготовка охоронців є не менш важлива, тому обов'язково поцікавтеся їх досвідом роботи, а найкраще поговоріть з кожним з них на співбесіді.

Охоронні фірми Києва

Охоронні фірми Києва

Багато охоронних фірм Києва пропонують також послуги охорони окремих будівель, приміщень, а також вантажів. Що стосується більш детальної конкретизації, то захист приміщень має на увазі повну безпеку всього периметра із застосуванням необхідних для цього охоронних систем. У свою чергу охорона вантажу може мати на увазі його охорону на місці, або супровід під час його переміщення. І ця та інша послуга передбачає захист приміщень або вантажів від протиправних дій сторонніх осіб.

Всі ці та багато інших послуг надають охоронні фірми Києва, тому ви можете розглядати кожну з них. Але не забувайте, що до цього вибору необхідно підходити максимально ретельно. Будьте уважні до деталей і постарайтеся врахувати всі тонкощі свого бізнесу і передбачити всілякі загрозливі йому ситуації. У свою чергу, наша компанія допоможе вам їх уникнути.

Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською