ТопГард. Охрана офисов.З ростом ділової активності в Україні, природно, зросла і кількість офісів компаній, які ведуть бізнес на території нашої країни. Відповідно, зріс і попит на послуги з охорони офісів не тільки в Києві, а й в інших великих містах України.

Один охоронець навряд чи здатний забезпечити повну безпеку підзвітній території та майна. Ефективна безпеку об'єктів можлива тоді, коли вона комплексна: фізична охорона плюс технічні системи та обладнання.

ТопГард завжди готовий запропонувати комплексні рішення щодо забезпечення охорони офісу, що не перенавантажуватимуть ваше бізнес-простір охороною, але зроблять процес забезпечення безпеки повністю керованим і контрольованим: як в робочий час, коли офіс сповнений відвідувачів, рознощиків їжі, представників держорганів і т. д; так і в неробочий час, коли офісні площі віддані клінінговим службам і співробітникам технічних служб.

Такий контроль не завадить і тоді, коли власник або керівник знаходяться поза офісом тривалий час. Для начальника важливо знати і розуміти, що в цей час ситуація знаходиться під повним контролем.

Для того щоб досягти такого результату треба враховувати два напрямки роботи - фізична охорона і технічна сторона забезпечення безпеки.
Фізична охорона

Це один або кілька спеціально підготовлених охоронців, регулярно проходять відповідні тренінги з повноваженнями, які ви йому / їм делегуєте.

Такі охоронці не тільки проходять підготовку з охорони вашого об'єкту, але ще мають навички з надання першої медичної допомоги; знають, як користуватися засобами пожежогасіння; розуміють, як організувати, у разі потреби, евакуацію персоналу.

Іноді найняти одного охоронця в офіс до Києва недостатньо. Для забезпечення повної фізичної охорони того ж офісу в Києві, не кажучи вже про забезпечення фізичної охорони бізнес центру потрібно група спрацьованих охоронців.

При організації поста охорони співробітники охоронної компанії повністю вивчають локацію, на якій будуть працювати, знають всі входи і виходи, розташування електричних і пожежних щитів. На посту охорону у них завжди є спеціальна медична аптечка, навички роботи з якої є у ​​кожного співробітника компанії ТопГард.

При наявності навичок і необхідного інструментарію локальні проблеми вирішуються досить швидко. У компанії розуміють, що вирішальний фактор для їх усунення - час реагування. Так, наприклад, пожежа набирає силу протягом 6-8 хвилин, і якщо його не локалізувати за цей час, то може статися дійсно біда. Так само і з наданням першої медичної допомоги, - якщо її не зробили в перші три-п'ять хвилин, то це ускладнить подальшу роботу медикам, а, значить, загроза для життя потерпілого зросте.

Це особливо важливо враховувати, якщо у вас великий офіс, який займає велику територію. Як правило, такий офіс щодня відвідує багато людей і потрібно дотримання досить-таки суворої дисципліни і внутрішнього управління. Пам'ятайте, охоронець на вході вашого офісу - обличчя вашої компанії. Багато в чому від того, як він виглядає, наскільки професійно виконує свої функціональні обов'язки, залежить і перше враження про вашу фірму з боку гостей, партнерів, так, і ваших найманих працівників.

Крім того, охорона займається ще і контролем роботи служб, що забезпечують життєдіяльність офісу: починаючи з вивезення сміття, прийому пошти, реагування на технічні неполадки, спрацьовування пожежної сигналізації, і, закінчуючи загальним контролем зон офісу і персоналом, згідно з даними повноважень, контроль автотранспорту співробітників і т.д.


Охорона офісів СКД системи контролю доступу для людей Автоматизована Система контролю в'їзду - виїзду автотранспорту. Системи відеоконтролю об'єктів.

Дуже часто задають питання, а скільки коштує організація охорони офісу? Точну відповідь можна отримати, лише звернувшись до нашого фахівця, Охорона офісного центру залежить від багатьох факторів: пощади приміщення, кількість входів і виходів і т.д. Але вартість послуг з охорони офісних центрів завжди себе виправдовує, адже на кону стоїть безпека вашої справи, в яке ви вклали крім грошей ще й душу.

Так що ціна охорони офісу - в бізнес центрі або в окремій будівлі, вартість охорони - це планове і закономірне вкладання в ваш бізнес.


Технічний бік забезпечення безпеки офісу

Це і системи контролю доступу, і камери відеоспостереження, і датчики протипожежної безпеки, і сигналізація в спеціальних зонах, які потребують особливої ​​уваги з боку охорони (в основному, це бухгалтерія, серверна, кабінети керівників, кімнати для переговорів). До технічних засобів контролю безпеки слід додати і монтаж «тривожної кнопки». У разі виникнення нестандартних ситуацій, натиснувши її, ви забезпечуєте прибуття збройної і посиленою групи швидкого реагування для вирішення виниклих проблем.

Зазвичай, «тривожну кнопку» заводять під приїзд державної поліцейської охорони, але слід враховувати, що група, хоч і приїжджає швидко, але приїжджає лише на подію. Якщо ж у вас просто спостерігається загострення ситуації, внаслідок якихось переговорів, відчувається якесь напруження, розбите вікно або зламана вхідні двері, то група просто не приїде. А ось в рамках договору, наприклад, з компанією ТопГард, група швидкого реагування обов'язково прибуде, і буде перебувати на об'єкті до усунення проблеми. Тобто, ваш офіс завжди буде під максимальним захистом.

Компанія ТопГард має великий досвід щодо забезпечення захисту інформації. Наші фахівці можуть перевірити кабінети керівників і кімнату переговорів на предмет наявності спеціальних пристроїв, і дати необхідні рекомендації щодо вирішення цієї проблеми.

ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв. ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв. ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв.

Команда ТопГард запропонує вам оптимальне і багатофункціональне рішення для максимального контролю вашого офісного простору.

Сьогодні ми маємо бездротові системи контролю, що часто дозволяє встановити необхідні датчики (на рух, на відкриття і т.д.) без додаткових робіт по прокладці кабелів. Крім того, це дозволяє змінювати конфігурацію: в певні періоди часу, коли у вас в офісі, наприклад, проходить конференція або незаплановані ремонтні роботи, саме в цих зонах можна встановити системи контролю, які дозволять як охорону, так і керівнику компанії відстежувати те, що відбувається. Крім цього система дозволяє бачити і контролювати певні зони на своїх електронних гаджетах уповноваженим співробітникам компанії.

Таким чином, пропоновані ТопГард технічні рішення контролю безпеки офісу дозволяють керівникам компанії, де б ті не знаходились, контролювати необхідні їм зони і стежити за роботою офісу. До речі, співробітники, знаючи про це, будуть більш дисципліновані і уважні в своїх діях.

Крім того, комплекс систем доступу і відеоспостереження дуже допомагає при проведенні внутрішніх розслідувань, якщо існує така необхідність. Особливо це важливо в великих компаніях, де працює велика кількість фрілансерів, працівників на неповний робочий день або людей з плаваючим робочим графіком.


Досвід ТопГард

Наша компанія працює на ринку України в сфері безпеки більше 20 років. В команду входять люди з досвідом роботи в силових структурах.

У плані охорони своїх офісів нам довіряє ряд провідних світових компаній, таких як Procter & Gamble, Craft Foods Ukraine, Avon; ми охороняємо телеканал «1 + 1», ТРЦ «Dream Town» і т.д.


Групи швидкого реагування ТопГард Групи швидкого реагування ТопГард Групи швидкого реагування ТопГард
 

Київ, Одеса, Дніпро, Харків - ось, далеко не весь перелік міст, в яких наша фірма охороняє офіси великих компаній. І з кожним роком наших клієнтів стає більше.

Станьте і ви нашим клієнтом, адже нам довіряють кращі!


Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Посмотреть все рекомендательные письма

Відгуки про нашу компанію

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Охорона офісів і бізнес-центрів, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською