Охорона спортивних заходів

Будь-яке спортивний захід і змагання насичено гострими моментами суперництва між активними вболівальниками. Все це веде до необхідності посиленої безпеки присутніх та учасників. Від рівня підготовки і кваліфікації охоронної служби залежить якість захисту людей і об'єктів.


Специфіка організації охорони спортивних заходів

Охорона спортивних заходів та змагань залежить від кількості і розміру об'єктів, прилеглих до них територій, кількості планованих відвідувачів та важливості заходу.

До початку проведення заходу охоронною фірмою розробляється індивідуальний план і вивчається специфіка території та об'єктів. На підготовчому етапі охоронці виявляють потенційно небезпечні зони і запам'ятовують всі входи і виходи. В обов'язковому порядку до початку проведення змагань проводиться огляд об'єктів і території на предмет підозрілих вибухонебезпечних речовин. Також особлива увага приділяється опрацюванні сценаріїв:

 • терористичних актів;
 • надзвичайних ситуацій;
 • порушень громадського порядку;
 • матеріального збитку від дій зловмисників;
 • замахів на учасників або високопоставлених осіб.

Пропрацювавши дані питання, формуються основні завдання по комплексу заходів захисту.


Комплекс охоронних послуг спортивних заходів та змагань

Організація охоронних послуг на масових спортивних подіях вимагає злагодженої роботи підготовлених професіоналів з технічними засобами, навченими собаками і озброєнням.

Попередньо проводяться тренування і навчання, територія оснащується технічними засобами контролю за встановленими світовим стандартам. В якості технічних засобів використовуються відеоспостереження, датчики контролю доступу, оперативний зв'язок, спеціальні металошукачі і пожежна сигналізація.

Основними завданнями охорони є:

 • контроль пропускного режиму;
 • забезпечення контролю прилеглої території та периметра;
 • контроль громадського порядку, збереження майна;
 • організація заходів по антитерористичних операцій і протипожежним дій;
 • припинення заворушень, бійок і недопущення проникнення заборонених речовин і предметів;
 • організація внутрішнього контролю і перевірка персоналу до початку подій і після його закінчення;
 • огляд забутих речей;
 • взаємодія з правоохоронними структурами і передача їм правопорушників.

На стадіоні охорона локалізується по постам в потенційно небезпечних зонах. Розмежовують 5 рубежів охорони на стадіонах, до яких відносяться зелена зона, периметр, зона огляду, пропускні пункти, входи на трибуни.

Зелена зона прилягає до об'єктів і контролюється патрульними і системою відеоспостереження. Периметр будівлі підлягає ретельному огляду, де виявляють підозрілих осіб з великими рюкзаками або сумками, сумнівними предметами або неадекватною поведінкою.

В зоні огляду ретельно перевіряють відвідувачів. Перевірку квитків і запрошень проводять в контрольно-пропускний зоні. При входах на трибуни контролюється правопорядок і додатково відстежуються підозрілі особи.


Переваги партнерства з охоронною компанією "ТопГард"

Охоронна компанія надає послуги захисту вже 20 років, за цей час вона завоювала довіру клієнтів. У складі компанії працюють професійні кадри зі сталевою загартуванням, що пройшли службу в ЗСУ і силових структурах України. В золотому складі компанії присутні професіонали з досвідом служби в АТО і інструктори з підготовкою в Ізраїлі.

Замовити послуги безпеки ви можете за демократичними цінами в Києві та інших обласних центрах. Вартість послуг охорони залежить від індивідуальних умов замовників і складності охоронних заходів.

Компанія "ТопГард" забезпечить надійний захист на найвищому рівні.