Охоронні послугиОхорона супровід вантажів в Києві

Торгівля нашій країні - одне з процвітаючих галузей економіки. Організація такого бізнесу потребує добре налагодженої логістики. Не має значення, наскільки великі поставки товарів від виробника до кінцевого споживача - відвантаження та доставка мають бути чітко налагоджені.

До обов'язків логістичного відділу входить не лише розробка маршруту, а й безпечний супровід продукції до місця призначення. Співробітники намагаються передбачити можливі неприємності: аварію, поломку машини, непередбачені зупинки. Перед виїздом обов'язково всі учасники автопоїзду проходять технічний огляд, щоб не лагодитися в дорозі, порушуючи графік. Але що, якщо вантаж, що перевозиться, цінний?Співробітники намагаються передбачити можливі неприємності: аварію, поломку машини, непередбачені зупинки. Перед виїздом обов'язково всі учасники автопоїзду проходять технічний огляд, щоб не лагодитися в дорозі, порушуючи графік. Але що, якщо вантаж, що перевозиться, цінний?

Потрібно визнати, що любителі легкої наживи на дорогах – явище не рідкісне. Один водій та експедитор під час перевезення навряд чи зможуть захистити майно або чинити опір групі зловмисників. Збройна охорона для супроводу по всьому шляху проходження при перевезенні спеціальних або цінних вантажів - це одна з послуг компанії «ТопГард» (Україна).

Ми забезпечуємо захист не тільки під час транспортування у великих містах типу Києва, Дніпра, а й по всіх регіонах до всіх кордонів країни. При цьому додаткові автомобілі, розробка безпечного маршруту – у компетенції наших фахівців, вам ламати над цим голову не доведеться.


Особливості захисту цінностей, що перевозяться співробітниками «ТопГард»

Послуга з супроводу виконується професіоналами з багаторічним досвідом у сфері безпеки. Наші співробітники — офіцери силових структур із бойовим досвідом у зоні АТО. Це фахівці, які не губляться в нестандартних ситуаціях, здатні в критичні моменти прийняти вірне рішення, а крім того, які вміють запобігти загрозі, вжити превентивних заходів. До комплексу охоронного заходу входить:
 • аналіз маршруту; виявлення можливих проблемних ділянок;
 • вибір машин супроводу із необхідною кількістю охоронців;
 • прямування з командою перевізника;
 • реагування та захист при необхідності.

Слід зазначити, що наші співробітники діють у рамках закону. Враховуючи специфіку поїздки, приймається рішення перевозити вантаж із озброєною охороною шляхом прямування. Для цього співробітникам видається вогнепальна зброя, інше бойове екіпірування та технічні засоби зв'язку. Наша компанія співпрацює з органами МВС, тому у вкрай складних ситуаціях дії наших співробітників координуватимуться з правоохоронними органами.


Переваги звернення до компанії ТопГард

 • Охрана грузов, сопровождение транспортом
 • Охрана грузов, сопровождение транспортом
 • Охрана грузов, сопровождение транспортом
 • Охрана грузов, сопровождение транспортом
 • Охрана грузов, сопровождение транспортом

Замовник підписує з нами договір, отримуючи висококваліфіковану команду із безпечного супроводу. Вам не потрібно турбуватися про надзвичайні ситуації, всі нюанси, можливі у дорозі, врахують наші фахівці. При розробці маршрутів враховуються максимально зручні та безпечні шляхи, посади поліції, наявність заправок та медпунктів. У нашому автопарку є спеціальний транспорт, обладнаний спецсигналами та підготовлений до різних умов.

Якщо охорона вантажу потрібна під час перевезення залізницею, вживаються заходи щодо дистанційного контролю ситуації. Спеціалісти компанії оснащені раціями, навігаторами та іншими технічними спецзасобами.

При співпраці з нашою компанією, крім послуг із супроводу із озброєною або неозброєною охороною, замовник може розраховувати на застраховану матеріальну відповідальність. Якщо у вас залишилися питання організаційного характеру або про умови оплати, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Середній та дрібний бізнес в Україні найбільше прибутку отримує від угод за продаж різноманітних товарів. Цей бізнес неможливий без чіткої та злагодженої роботи логістики. Не важливо, хто ви, власник маленького магазину на околиці, або володієте мережею супермаркетів по всій території України. Логістика залишається найважливішою ланкою в ланцюзі: продавець – замовлення – кінцевий споживач, тому дуже важливо, щоб із доставкою не було жодних затримок.

По дорозі з машиною може статися все, що завгодно: поломка, ДТП та інші НП. Зрештою, вантажівка, яка перевозить цінний вантаж, може зазнати нападу. У разі непередбаченого простою через механічні поломки та аварії, а також можливих нападів на вантаж, гарантією безпеки може служити лише служба охорони та супроводу вантажу.


ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З ОХОРОННОЮ КОМПАНІЄЮ «ТопГард»

 • Цінний професійний досвід на ринку охоронних послуг з 1995 року.
 • Бездоганна репутація та компетентний персонал.
 • Сучасний автопарк автомобілів супроводу (Toyota Corolla/Renault Duster/Volkswagen T5/T6). Всі машини охорони брендовані, обладнані спецсигналами та підготовлені до різних погодних умов та тривалого автономного пересування.
 • Повноцінне оснащення спецтехнікою (трекери, рації, навігатори, відеоспостереження тощо), засобами захисту та зброєю.
 • Дистанційний контроль пересування та оптимізація маршруту.
 • Застрахована матеріальна ответственность.
 • Екстрена силова підтримка, координація дій із правоохоронними органами (за потреби).

Звичайно, перед відправкою машини в дорогу, власники намагаються передбачити усі можливі проблеми у дорозі. Машину обов'язково перевіряють на справність всіх механічних вузлів, готують усі необхідні документи для проїзду містами та межами областей. Але, крім цих нюансів, у дорозі можуть статися й інші не очевидні речі. Цінний вантаж привертає дуже багато уваги з боку злодіїв, мародерів та піратів на дорогах. Навіщо "кривити душею" та не визнати, що це є і часто трапляється? У машині може їхати один водій і в кращому разі, з помічником, для більшої безпеки, але вони навряд чи захистять автопоїзд від нападу.


Супровід вантажів

Супровід вантажів для наших охоронців не обмежується мегаполісами, на кшталт Києва, Харкова, Хмельницького та інших. З ними Ваш вантаж доїде в цілості та безпеці до всіх кордонів України. Якщо є маршрут, вони готові слідувати за вантажем до будь-якої точки країни.

Відмінною рисою охоронців нашої компанії є вміння вчасно прийняти правильне рішення у надзвичайній ситуації. Тобто в критичний момент вони гранично оперативно відреагують на загрозу, вживши при цьому абсолютно адекватних та законних заходів. Однак, у більшості випадків подібних загроз їм взагалі вдається уникати. Наші охоронці вміють не тільки давати гідну відсіч, але й здатні завчасно передбачати небезпеку, що насувається, і прийняти швидке рішення, яке дозволить уникнути форс-мажору. Такий підхід у роботі робить супровід вантажу максимально безпечним.

На відміну від багатьох інших компаній, ми надаємо комплекс послуг. Вам не доведеться ламати голову, де знайти додаткові машини для охорони, як розробити гранично безпечний маршрут. Все це високопрофесійні спеціалісти нашої компанії роблять самі. Тому що ми цінуємо час наших клієнтів та прагнемо максимально спростити їм життя.

Послуга супроводу вантажів виконується охоронцями ТопГард, професіоналами з організації безпеки під час перевезень та досвідом. При цьому дана послуга включає супутні бонуси, вигоду яких вже відчули багато наших клієнтів. Насамперед, це:
 • як озброєні, і неозброєні охоронні заходи, без яких не обходиться супровід цінних вантажів;
 • слідування зі співробітниками, які здійснюють перевезення фінансових коштів або інших цінностей, озброєних та неозброєних охоронців;
 • оренда легковика або вантажної машини з водієм, який виконує також функції охоронця;
 • надання супровідної машини;
 • докладна аналітика майбутнього маршруту, під час якої виявляються проблемні зони та відрізки колії.

Перед відправкою в дорогу, ми погоджуємо із замовником всі характеристики вантажу: тип, місце відправлення та призначення, відстань, вартість вантажу, терміновість, надійність доставки, можливі загрози та ін.

Після підписання договору у Вас з'явиться охорона для супроводу вантажів, висококласні фахівці нашої компанії підготують детальний маршрут проходження з позначеними на ньому безпечними місцями для відпочинку.

Також у ньому будуть враховані всі посади інспекторів та пункти з надання невідкладної медичної допомоги.

Залежно від специфіки майбутньої поїздки ми оперативно проводимо суворий підбір охоронців для супроводу вантажів. Крім цього, підбирається відповідна апаратура для зв'язку, екіпірування, вогнепальна зброя. За бажанням клієнта можуть бути вжиті інші охоронні заходи.

Ми розуміємо, що охорона та супровід вантажів потребує максимального контролю, який має здійснюватися цілодобово. Інакше можливі форс-мажорні ситуації та різні НП. Саме тому наша спеціальна оперативна служба у цілодобовому режимі відстежує поточну ситуацію на всьому шляху вантажного транспорту. Це дозволяє нашим охоронцям тримати руку на пульсі часу, а Вам – бути на всі 100% впевненим у тому, що Ваш вантаж у цілості та безпеці дістанеться пункту призначення, а значить, нам з Вами по дорозі.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Подивитися всі листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською