Полезное

Середній і дрібний бізнес в Україні найбільше прибутку отримує від угод з продажу різного роду товарів. Цей бізнес не можливий без чіткої і злагодженої роботи логістики. Не важливо, хто ви, власник маленького магазина на околиці або володієте мережею супермаркетів по всій території України. Логістика залишається найважливішою ланкою в ланцюзі: продавець - замовлення - кінцевий споживач, тому дуже важливо, щоб з доставкою не було ніяких затримок.

В дорозі з машиною може статися все що завгодно: поломка, ДТП та інші НП. Зрештою, вантажівка, яка перевозить цінний вантаж, може піддатися нападу. У разі непередбаченого простою через механічні несправності та аварію, а також можливі напади на вантаж, гарантією безпеки може слугувати тільки послуга охорони та супроводу вантажів.

Звичайно, перед відправкою машини в дорогу, власники намагаються передбачити всі можливі проблеми в дорозі. У вантажівці обов'язково перевіряють на справність усі механічні вузли, готують всі необхідні документи для проїзду по містах і через кордони областей. Але, крім цих нюансів, в дорозі можуть трапитися й інші, не очевидні речі. Цінний вантаж привертає дуже багато уваги з боку злодіїв, мародерів і піратів на дорогах. Навіщо "кривити душею" і не визнавати факт, що це є і часто трапляється? У машині може їхати один водій і в кращому випадку, з помічником, для більшої безпеки, але вони навряд чи захистять автопоїзд від нападу.


Супровід вантажів

Охоронець з супроводу вантажів біля фури.

Супровід вантажів для наших охоронців не обмежується мегаполісами, такими як Київ, Харків, Хмельницьк та іншими. З ними Ваш вантаж доїде в цілості й бепеці до всіх кордонів України. Якщо є маршрут, вони готові слідувати за вантажем у будь-яку точку країни.

Відмінною рисою охоронців нашої копанні є вміння вчасно прийняти правильне рішення в надзвичайній ситуації. Тобто, в критичний момент вони гранично оперативно відреагують на загрозу, прийнявши при цьому абсолютно адекватні і законні заходи. Однак, у більшості випадків подібних загроз їм вдається уникати. Наші охоронці вміють не тільки давати гідну відсіч, але й здатні завчасно передбачити загрозу і прийняти швидке рішення, яке дозволить уникнути форс-мажору. Такий підхід в роботі робить супровід вантажу максимально безпечним.

На відміну від багатьох інших компаній, ми надаємо цілий комплекс послуг. Простіше кажучи, Вам не доведеться ламати голову над тим, де знайти додатковий транспорт для охорони, як розробити гранично безпечний маршрут. Все це високопрофесійні фахівці нашої компанії роблять за вас. Так як ми цінуємо час наших клієнтів і прагнемо максимально спростити їм життя.

Супровід вантажів охоронці нашої компанії виконують дуже коректно і професійно. При цьому дана послуга включає в себе супутні бонуси, вигоду яких вже відчули багато з наших клієнтів. Насамперед, це:

  • заходи збройної безпеки, без яких не обходиться супровід цінних вантажів; li>
  • слідування зі співробітниками, які здійснюють перевезення фінансових коштів або інших цінностей, озброєних і неозброєних охоронців; li>
  • оренда легковика або вантажної машини з водієм, який виконує також і функції охоронця; li>
  • надання супровідної машини; li>
  • докладна аналітика майбутнього маршруту, в ході якої виявляються проблемні зони і відрізки шляху.

Коли мова йде про охорону вантажів, то багато деталей не обговорюється. Для такого перевезення не треба враховувати на стільки дрібні деталі та умови, як для складніших перевезень. Супровід цінних вантажів набагатото відповідальніший, тому перед відправкою в дорогу, ми погоджуємо з замовником всі характеристики вантажу: тип, місце відправки і призначення, відстань, вартість вантажу, терміновість, надійність доставки, можливі загрози та ін.

Після підписання договору у Вас з'явиться охорона для супроводу вантажів. Висококласні фахівці нашої компанії підготують детальний маршрут слідування з позначеними на ньому безпечними місцями для відпочинку. Також у ньому будуть враховані всі пости інспекторів ДПС, АЗС, СТО і пункти з надання невідкладної медичної допомоги.

Залежно від специфіки майбутньої поїздки, ми оперативно проводимо суворий підбір охоронців для супроводу вантажів. Крім цього, підбирається відповідна апаратура для зв'язку, екіпірування, вогнепальна зброя. За бажанням клієнта можуть бути вжиті й інші охоронні заходи.

Ми розуміємо, що охорона і супровід вантажів потребує максимального контролю, який має здійснюватися цілодобово. Інакше можливі форс-мажорні ситуації і різні не передбачувані ситуації. Саме тому наша спеціальна оперативна служба в цілодобовому режимі відстежує поточну ситуацію на всьому шляху прямування вантажного транспорту. Що дозволяє нашим охоронцям тримати руку на пульсі часу, а Вам - бути на всі 100% впевненим у тому, що Ваш вантаж в цілості й безпеці буде спрямований до пункту призначення.

Нам довіряють