Охороні послугиФізична охорона об'єктівОхорона складів і складських приміщень

Організація охорони складів та складських приміщеньДля того щоб правильно організувати охорону складів і складських приміщень охоронній структурі необхідно знати не тільки їхні розміри і розташування, але ще й вивчити логістику його використання і специфіку цінностей, які потрібно уберегти.

Охорона складів і складських приміщень починається з визначення їх різновиду.Технічні характеристики об'єкта

Склади і складські приміщення можуть перебувати на відкритих майданчиках та в зачинених приміщеннях.

В основному, на відкритих майданчиках зберігаються техніка, будівельні матеріали, транзитні великогабаритні вантажі і т.п. Вони мають досить велику площу і, найчастіше, кілька периметрів охорони. Закриті майданчики - це склади і приміщення різної площі та форми.

Для того щоб охорона була ефективною треба чітко знати розташування об'єкта, скільки людей на ньому постійно працює, що саме зберігається на складі і його цінність; розуміти логістику його роботи, тобто час і розміри поставок і відправок матеріальних цінностей, пікові години, тощо. Після цього охоронна фірма, сформувавши своє бачення про організацію збереження об'єкта та склавши вартість послуг, пропонує все це замовнику.


Пост охорони

Організація охорони складів та складських приміщеньПочнемо з того, що замовник повинен чітко розуміти, що входить в компетенцію поста охорони і які функції він виконує. Зазвичай, все це прописано в інструкціях для кожного конкретного об'єкта охорони.

Пости діляться на 2 види: мобільні та стаціонарні. Так, стаціонарні пости знаходяться в точках в'їзду / виїзду, а їх кількість співпадає з кількістю таких точок. У своїй основі, це не тільки точки пропуску, а й кімнати для відеоспостереження. За бажанням замовника створюються пости і в зонах підвищеної уваги.

В обов'язки постів охорони, крім звичайного проведення контрольно-пропускного режиму, обліку відвідувачів, поставок і відвантажень товарів і контролю пломб і супровідних документів, входить також і контроль над дотриманням правил пожежної безпеки, контроль персоналу і, за бажанням замовника, контроль над дотриманням внутрішнього розпорядку, як то час відкриття і закриття склада, перекури, кількість працівників та інше.


Оптимізація витрат Замовника

Коли охоронна агенція пропонує замовнику оптимізувати витрати, то перше, що вона робить, так це проводить аудит об'єкта, щоб визначити ділянки, на яких ймовірність виникнення проблем досить висока, а також виявити «сліпі» зони і зони, на які необхідно звертати пильну увагу.

Робиться це для того, щоб звести до мінімуму залучення людей до охорони. У деяких випадках проблеми вирішуються дооснащенням об'єкта необхідною технікою. Це можуть бути додаткові камери відеоспостереження, посилення освітлення або збільшення числа датчиків руху. Всі ці додаткові заходи спрямовані на зменшення чисельності охоронців при максимальному контролі об'єкту, що охороняється, в нашому випадку, складу або складського приміщення.

Весь процес організації охорони об'єкта розробляється у взаємодії з Замовником, - враховуються його побажань і вимоги. Але грунтується він на нашому досвіді проведення подібних робіт.

Рекомендательные письма

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Посмотреть все рекомендательные письма

Як виглядає форма на наших співробітниках

 
 
 
Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Охорона складів і складських приміщень, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською