Охоронна компанія ТопГард
Послуги охорони

Професійна охорона складських приміщень

Охорона та захист складів, складських приміщеньОднією із найбільш популярних послуг є охорона складів, оскільки незахищений об'єкт з ряду причин зацікавлює зловмисників. Зазвичай місцем розташування складів бувають промислові райони або території, які знаходяться поза межами населеного пункту, де відсутні пости поліції, а також рідко проходять місцеві жителі. Ускладнюється ситуація й тим, що, як правило, склади займають велику площу, а огородження периметра організоване із ненадійних матеріалів, тому при певних зусиллях легко піддається руйнуванню. Звичайно, необхідна сучасна і правильно організована професіоналами охорона складських приміщень, яка забезпечить зберігання матеріальних цінностей шляхом:

 • попередження крадіжок:
 • обмеження доступу на об'єкт сторонніх осіб;
 • організації контролю переміщення транспорту в межах території об'єкта;
 • профілактики пожеж та інших надзвичайних ситуацій.


Організація охорони складу передбачає індивідуальний підхід, адже кожний об'єкт відрізняється розмірами території, архітектурними особливостями будівель та інженерно-технічних комунікацій, специфікою режиму роботи, кількістю працівників та низкою інших характеристик. Також варто враховувати, що охорона приміщень забезпечується абсолютно за іншими принципами, ніж контроль відкритої території. Якщо поєднати можливості сучасної техніки та фізичної охорони, то надійність та ефективність захисту посилюється в кілька разів.


Як оптимізувати охорону складу

Охорона складських та промислових ангарів, приміщень, територіїПередусім варто довірити організацію охорони складу компетентним фахівцям. Це не обов'язково коштуватиме занадто дорого, як помилково вважають деякі замовники, але завжди ефективно і це доводить практика. Кваліфіковані спеціалісти проведуть дослідження щодо надійного укріплення об'єкту, виявлення слабких місць та ризиків. Зібрана інформація буде служити базою, на основі якої надалі розроблюється загальна концепція по забезпеченню охорони.

В деяких випадках охорона складських приміщень може обмежитись встановленням сигналізації, решіток на вікна та глухих дверей з надійними замками, особливо, коли мова йде про окрему будівлю, розташовану на території, що вже знаходиться під охороною. На великих об'єктах складських терміналів, де постійно працюють багато людей, інтенсивно переміщується великий потік автотранспорту, може знадобитись ведення цілодобового відеоспостереження, впровадження пропускного режиму та обладнання постів фізичної охорони.

Націлений на профілактику, а також на попередження будь-яких протиправних випадків, комплекс охоронних дій може враховувати: пости спостереження на прохідній, контроль в'їзду-виїзду, огляд автомобілей, патрулювання периметру території та обхід будівель. Можливо, додатково буде необхідно встановити охоронну та протипожежну сигналізації, системи постійного відеозапису, одну або кілька тривожних кнопок.

Грамотно організована охорона не буде зайве перешкоджати функціонуванню об'єкта, а навпаки зробить все необхідне для його спокійного життя в умовах захисту й безпеки.


ТопГард — якісні послуги з охорони складів в Києві та Київській області

Понад двадцять років компанія ТопГард працює у сфері охоронного бізнесу та завдяки накопиченому досвіду надає мешканцям столиці великий перелік послуг, серед яких також і фізична охорона складів. Звертайтесь за контактними телефонами або пишіть на електронну скриньку якщо Вам потрібен сервіс охорони. Нашими фахівцями буде реалізована найбільш ефективна система захисту, враховуючи досвідчених, кваліфікованих працівників та комплексне впровадження технічних засобів.

Ми працюємо дотримуючись законодавчих норм, і пропонуємо клієнтам підписати двосторонній договір, в межах якого проводиться компетентна оцінка об'єкту, комплексне проектування систем з охорони приміщень та навколишньої території, посилення захисту завдяки добовим постам і технічним засобам. Ваша нерухомість, обладнання та інші матеріальні цінності будуть цілодобово знаходитись під надійною охорону, яку ми гарантовано забезпечимо на професійному рівні.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи