Охоронні послугиБезпека масових заходів

Послуги охорони
Охоронна компанія ТопГард
Охоронна компанія ТопГард

Для нашої команди безпека івентів — це про безпеку та комфорт для кожної конкретної людини на івенті.
Це про індивідуальний , комплексний підхід, перевірені досвідом рішення, про новітні смарт-технології, які дозволяють створювати безпечне середовище з контрольованим результатом та невеликими бюджетами на охорону.


З «TopGuard» Ви отримаєте:

 • Фахову професійну команду з великим досвідом охорони івентів
 • Персоналізований підхід разом із глибокою експертною оцінкою ризиків
 • Допомогу в налагоджені організаційних процесів івенту
 • Компетентний персонал охорони з сучасним спеціалізованим обладнанням та амуніцією
 • Завжди вчасно та якісно надані послуги
 • Автопарк спецтранспорту для мобільності та автономності команди охорони
 • Зовнішній вигляд команди охорони, який точно буде відповідати іміджу івенту
   

Функціонал охорони «TopGuard» включає:

 • Збереження матеріальних цінностей замовника на локації на етапах підготовки, проведення та закінчення івенту
 • Контроль персоналу підрядників та штатних співробітників локації
 • Створення комфортного пропускного режиму для гостей івенту
 • Координація управління всіма підрозділами підготовки і проведення івенту
 • Дотримання протипожежної безпеки та реагування у разі надзвичайних ситуацій, евакуація відвідувачів
 • Надання першої домедичної допомоги до прибуття швидкої
 • Постійний контроль загальної безпекової ситуації на івенті та швидке реагування на потенційні загрози

З «Topguard Security» Ваш івент отримує найвищий рівень захисту, щоб кожен учасник міг насолоджуватися подією в повному спокої та безпеці. Довірте нам Вашу безпеку, і ми забезпечимо Вам успішне та безпечне проведення події.

Київ, це не лише столиця, а й місто, де дуже часто проводяться різного роду масові заходи. Вони не рідкість сьогодні: ані в Києві, ані в Одесі, ані в будь-якому іншому місті України. Кожен відповідальний організатор масового заходу, будь то концерт, конференція, спортивне змагання або святковий івент, зобов'язаний подбати про безпеку гостей. Тому охорона, як культурно-масових, спортивних, так и приватних або корпоративних заходів вже не рідкість, а скоріше, правило. І найняти службу охорони для такого заходу, навіть приватного, не примха багатіїв, а вимога часу.

Послуги з охорони масових заходів сьогодні пропонують багато охоронних компаній, але найкраще з цим завданням впораються фахівці в цій галузі, які мають відповідний потенціал, досвід, технічні та технологічні можливості для якісного виконання поставленого замовником завдання. Тому відповідальні організатори користуються послугами великих професійних охоронних фірм. Це той випадок, коли тільки професійні охоронні фірми можуть допомогти уникнути різних конфліктних ситуацій, які часто виникають в місцях концентрації людей і емоцій під час культурно-масових заходів, приватних або корпоративних вечірок, великих спортивних змагань (особливо з футболу, де після матчу часто виникають масові бійки між фанами того чи іншого клубу). Вартість їхніх послуг буде відповідати рівню організації охорони того чи іншого заходу. (Варто зазначити, що охорона масового заходу в Києві буде різнитися у вартості від надання подібної послуги в іншому місці. Все залежить від масштабності події, кількості співробітників, залучених до його охорони, наявність ВІП персон і т.п.)
Загрози і протидії

Отже, охорона заходів повинна починатися з детального аналізу потенційних загроз, які можуть виникнути. Тільки фахівці можуть це зробити і передбачити найменші деталі, так як загрози можуть бути різними. Діляться вони на два типи - зовнішні і внутрішні. Зовнішні загрози є можливості тероризму, хуліганства, проникнення сторонніх осіб на територію. Всі вони можуть перешкодити проведенню вашого заходу, тому потребують контролю професіоналів. У свою чергу внутрішні загрози, це ті дії, які можуть виходити від ваших же гостей. На багатьох заходах присутній алкоголь, а людей, які люблять його, буває дуже складно контролювати. Для того щоб не думати про такі дрібниці вам потрібна кваліфікована охорона заходів, яка попередить і усуне потенційні загрози. Ціна, яку ви заплатите за охорону заходу, не можна порівняти з людськими життями, які ставляться на кон, якщо ви вважаєте, що замовити охорону для приватного або корпоративного івенту це - марна трата грошей.

 • sliderr 001
 • sliderr 002
 • sliderr 008
 • sliderr 016
 • sliderr 021
 • sliderr 022
 • sliderr 024

Поради по організації охорони масових заходів від компанії ТопГард

Висока ефективність, звичайно, досягається в тому випадку, коли при організації охоронних послуг 90-95% всіх зусиль доводиться на попередження ризиків і загроз, а 5-10% - на їх оперативну нейтралізацію.

ТопГард забезпечує:

 • рівень персоналу для разових заходів - сек'юріті менеджери (навчений персонал рівня менеджерів середньої ланки і вище, здатних діяти як в команді, так і автономно в конфліктних, нестандартних ситуаціях);
 • персонал, який володіє необхідними навичками: перша домедична підготовка BLS; дії під час пожежі (навички роботи з первинними засобами пожежогасіння); знаннями з конфліктології. Персонал ТопГард відрізняє силова підготовка, менеджерський досвід, спеціалізація роботи по послугах охорони (рамкові металодетектори); навички з попередження крадіжок, постійне виявлення потенційних загроз, слабких зон;
 • прийом первинного замовлення з уточненням нюансів по передбачуваному заходу;
 • комерційну пропозицію, виходячи з первинної інформації, для постійних клієнтів діє дисконт;
 • виїзд на місце для визначення рівня передбачуваних ризиків і загроз, сценарію заходу, його спеціалізації, таймінгу, уточнення деталей;
 • знайомство з місцевою адміністрацією, охороною, координація дій з усіма підрядниками щодо заходу;
 • комплексну пропозицію Замовнику з рекомендаціями про ризики і загрози, з урахуванням спеціалізації персоналу, форми одягу, технічного забезпечення;
 • призначення відповідального менеджера, підбір відповідного персоналу і технічного обладнання;
 • постійну комунікацію з представником Замовника, аналіз, узгодження і корекція по всім вищевказаним пунктам;
 • по закінченню заходу, аналіз виконаної роботи, рекомендації Замовнику, і зворотний зв'язок в профільні відділи компанії.

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З ТопГард:

Перш за все - це більше 20-ти років досвіду. Під охороною ТопГард відбулися та регулярно проходять багато освітніх, культурних та спортивних подій. Серед них: футбольний чемпіонат Євро 2012, фінал Ліги Чемпіонів 2018, суперкубок УЄФА-2015 року, Eurovision 2017, Київський міжнародний економічний форум, концерти мегазірок Red Hot Chili Peppers і Depeche Mode, різні церемонії нагородження, телевізійні проекти «Право на владу», «Танці з зірками".

Індивідуальний і комплексний підхід. Розробка унікальної схеми організації охорони під конкретний захід, враховуючи особливості та специфіку події.

Наприклад, коли рівень гостей або учасників зажадає організації особистої безпеки, з ТопГард ви зможете легко це здійснити, довіривши охорону ВІП персони команді професійних охоронців

Коли потрібно вирішувати питання з логістикою, озвучуйте завдання і в ТопГард вирішать їх швидко і якісно. Адже в нашому розпорядженні один з найбільших парків броньованих і автомобілів бізнес класу.

Кожен організатор хоче мати максимум інформації та оперативного контролю всіх складових заходу. Для цього в ТопГард працює спеціальна технічна служба, яка забезпечить: закриті і захищені канали зв'язку з усіма службами, які беруть участь в проведенні заходу; закрите і захищене Wi-Fi простір; встановить у всіх необхідних локаціях безпровідні системи контролю доступу, датчики на рух і відеокамери, що дозволить організаторам в онлайн режимі, на своєму смартфоні, бачити і контролювати всі процеси забезпечення та проведення заходу, не викликаючи дискомфорту у гостей надмірною мілітаризацією локацій.

Аудит і превентивні дії. Визначення слабких сторін об'єкта і розробка рекомендацій щодо його посилення; детальне дослідження території до початку заходу; експертні рекомендації з пожежної безпеки та евакуації; кінологічна підтримка; наявність в команді парамедика з комплектом необхідних засобів для надання першої домедичної допомоги; радіологічний і хімічний контроль локації.

Розширений список обов'язків. Передбачається контроль запрошень і квитків, організація автопарковки, контроль пропуску осіб, вилучення заборонених предметів, забезпечення збереження майна, запобігання крадіжок, підтримання порядку на заході, патрулювання прилеглої території.

Підтверджена кваліфікація. Наші фахівці здатні оперативно адаптуватися до ситуації, забезпечуючи високий рівень безпеки на будь-якій території.

Забезпечення додаткової підтримки. При необхідності на подію можуть прибути групи швидкого реагування, а дії будуть скоординовані з правоохоронними органами.

Респектабельний зовнішній вигляд охоронців. За погодженням із Замовником ми підберемо дрес-код, відповідно до атмосфери заходу.

Післямова
Пам'ятайте, що далеко не кожна охоронна фірма надає свої послуги на належному рівні. Професіонали, в першу чергу, запропонують вам створити концепцію безпеки вашого заходу. Створення концепції починається з питань, - охоронна фірма обов'язково попросить вас поділитися дрібницями заходу. Від вас буде потрібен сценарій заходу в максимально широкому поданні. Після цього, фахівці, які працюватимуть безпосередньо на місці, вивчать технічний план-схему території; будівель, що на ній знаходяться, дислокацію персоналу. Залежно від рівня заходу може знадобитися інформація по запрошених гостях, персонал, представників ЗМІ та інших присутніх. Звичайно ж, охоронна фірма може поставити вам ще безліч додаткових питань, але якщо ви почули від них все, що ми написали вище, знайте, що ви потрапили в руки професіоналів. Саме такі працюють в компанії ТопГард!

 

 

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською