Житлові комплекси - це кілька багатоквартирних будинків, об'єднаних однією територією. Вони бувають відкритого і закритого типу. Останні характеризуються огородженій, добре охороняється. У багатьох ЖК існує пост охорони, який в більшості випадків представлений вахтеркою або вахтером і однією-двома відеокамерами.

У ситуацію з реальною загрозою ні гарантії, що така система безпеки спрацює правильно. Для надійної охорони житлового комплексу краще скористатися допомогою кваліфікованих фахівців.
Особливості охорони житлових комплексів

Сучасні житлові комплекси закритого типу найчастіше ставляться до преміум-сегменту. Щоб забезпечити збереження матеріальних цінностей кожного мешканця, в ЖК необхідний надійний захист від проникнення зловмисників. Відмінним варіантом для вирішення такої проблеми є комплексний підхід - поєднання фізичної охорони і технічних засобів. Житлову і нежитлову площу обладнають пожежної сигналізацій, квартири оснащують домофонної системою.

Для обладнання відеокамерами територію розбивають на сектори, а техніку встановлюють таким чином, щоб кожна ділянка відмінно проглядався. В'їзд в зону паркування має бути захищена спеціальним шлагбаумом з автоматичною системою управління. Ціна такої техніки висока, але головна її перевага - в'їжджати на територію зможуть тільки ті, у кого є відповідний код доступу. Система досить зручна, адже для перетину кордону не потрібно виходити з автомобіля.


Що входить в комплекс охоронних заходів?

У комплекс заходів щодо охорони ЖК входять такі послуги:

  • цілодобове патрулювання території, що охороняється;
  • монтаж системи спостереження і пультів швидкого реагування;
  • організація контрольно-пропускного пункту і поста охорони;
  • монтаж системи пожежної безпеки;
  • кінологічна підтримка.

Повний спектр послуг, що надаються компанією ТопГард, можна дізнатися, залишивши заявку на сайті.


Чому варто вибрати компанію TopGuard?

Охоронна фірма TopGuard має 25 років досвіду в сфері охоронних послуг. Представництва фірми відкриті в різних містах України: Київ, Львів, Харків і т. Д. Наші співробітники весь час проходять підвищення кваліфікації: для цього ми маємо власний тренувальний центр.

Наша організація використовує тільки сучасні засоби охорони. Точну вартість послуг можна дізнатися після проведення комплексної оцінки об'єкта. Ми складаємо комерційну пропозицію і виносимо його на розгляд замовнику.

Замовити охорону ЖК від ТопГард можна за номером телефону, вказаним на сайті. Також є можливість зворотного дзвінка - менеджери зателефонують в зазначений час.