Охоронні послугиТехнічні послугиСистеми охорони периметра

Для того, щоб виявити проникнення зловмисника на об'єкт, що знаходиться під охороною на ранній стадії, і тим самим попередити охорону і виробити систему запобіжних заходів професійні охоронні компанії типу Топгард використовують так звану перемітральную охорону, або систему охорони периметра.

Пам'ятайте, що захист чи то будинку і ділянки, то чи підприємства, починається з побудови системи охорони периметра об'єкта.


Поняття системи охорони периметра і її основні переваги

Успіх у створенні надійного захисту периметра ділянки без помилкових спрацьовувань залежить від ретельності проведення всіх етапів робіт. Найчастіше основними елементами такої системи виступають технічні засоби і фізична охорона.

Система охорони периметра використовується для запобігання проникнення на територію, що охороняється ділянки, приватного будинку, підприємства і т.д.

Вона є першим і важливим бар'єром захисту об'єктів. Такий вид захисту використовують в комплексі: охоронна сигналізація, відеоспостереження, інфрачервоні датчики, датчики руху і інші охоронні системи.

За допомогою периметральної охорони, захищають не тільки те, що зберігатися безпосередньо на підприємстві, а й ті об'єкти і матеріальні цінності, які розміщені на території, як від розкрадання, так і від актів вандалізму.
Сучасні види охоронних систем і особливості їх використання

Кожна з сучасних систем охорони периметра має свої переваги і недоліки, тому дуже важливо прийняти правильне рішення щодо вибору типу охорони периметра для кожного об'єкта індивідуально.

Тобто ви можете застосувати в комплексі, як бездротову систему охорони периметра, так і підключити до неї на додаток сигналізацію по периметру охорони ділянки, якщо, наприклад, ви вмонтовуєте охорону периметра приватного будинку.

Охоронні компанії використовують у своїй роботі різні види захисту периметра, проте кожен з них повинен відповідати певним критеріям:

 • виявлення порушників до моменту проникнення на територію;
 • виключення "мертвих зон" і точне слідування по всіх контурах периметра;
 • висока стійкість до перешкод електромагнітних коливань, включаючи грозові розряди і джерела потужного електромагнітного випромінювання;
 • стійкість техніки до погодних умов і зовнішніх чинників;
 • непомітна установка системи датчиків.

Периметральна охорона може бути різного ступеня складності, в залежності від площі території, конструкції огорожі і розташування дерев, річок та інших рельєфних особливостей.

Одними з найпопулярніших технічних систем є бездротова інфрачервона технологія активного і пасивного типу. Пасивні системи включають в себе датчики, що реагують на теплове випромінювання на території, що охороняється. Вони використовуються для охорони невеликих ділянок периметра (ворота, отвори і огорожі).

Активні променеві системи включають в себе передавач, фотоприймач з подачею сигналу тривоги при виявленні зловмисників. Прилади встановлюються один напроти одного на відстані. Їх краще встановлювати на спеціальних стійках або над огорожами.


Кому потрібна охорона периметра?

 1. Заводам і підприємствам, зважаючи на наявність великих майнових активів та об'єктам з масштабною територією (бізнес-центри, логістичні центри, науково-дослідні установи, складські території та будівельні майданчики).
 2. Приватним котеджним селищам і заміським будинкам.

Треба розуміти, що для всіх без винятку об'єктів охорона периметра може обернутися порожнім вкладенням коштів, якщо, її вартість неадекватна вартості можливих збитків, не організовано оперативне реагування на тривожний сигнал або система погано спроектована і встановлена.

Ступінь же складності і ціна системи охорони периметра залежить не тільки від площі або рельєфу, але і від конфігурації огорожі і наявності поблизу території об'єкту, що охороняється зелених насадження (кущів, дерев) або інших будівель.


Особливості побудови системи охорони периметра

Основна особливість побудови системи охорони периметра полягає в необхідності врахування безлічі деталей планування об'єкта, ймовірних напрямках атак, можливих методів вторгнення, наявності та конструктивних особливостей огорожі і т.п., а також кліматичних, погодних умов і оточення об'єкта.

Відомості про багатьох з них можуть бути отримані лише в результаті обстеження на місці, і таке обстеження має передувати всім іншим роботам по захисту периметра об'єкта.

В ході проектування повинні бути визначені: мінімально необхідна ступінь захищеності об'єкта, способи, характер і порядок взаємодії засобів охоронної сигналізації периметра з іншими засобами захисту об'єкта, траси і способи прокладки кабелів і т.п. Через безліч точок сполучення з іншими системами проектування захисту периметра виявляється завданням комплексної.


Переваги співпраці з охоронною фірмою ТопГард

Охоронна компанія ТопГард є лідером в сфері послуг захисту і безпеки в Україні протягом більше 20 років. Це єдина недержавна структура в країні, якій довіряють забезпечення безпеки на території України світовим політикам і VIP-персонам, її послугами користуються відомі артисти і спортсмени, а компанію наймають для забезпечення безпеки на спортивних змаганнях світового рівня і концертах зірок. Компанія цінує довіру кожного клієнта і дотримується правил конфіденційності, надає гнучку цінову політику.

Перш, ніж купити систему охорони периметра, рекомендуємо звернутися до фахівця технічного відділу фірми ТопГард.

Самому таку систему змонтувати складно, а ось експертам з багаторічним досвідом - немає. Вони проінспектують ваш об'єкт і дадуть свої рекомендації, що і куди поставити.

Крім того ТопГард співпрацює з відомими виробниками техніки забезпечення безпеки. На сьогодні компанія може запропонувати спецтехніку, наприклад, компанії АЯКС, яка входить в число лідерів по виробництву засобів для захисту периметра.

Сьогодні ТопГард готується запропонувати і унікальне для України рішення - відеокамери з інтелектом, здатні не просто фіксувати правопорушника, а, будучи підключеними до певних програм ідентифікувати його.

Фахівці компанії встановлять сигналізацію, відеоспостереження, моніторинг з подальшим обслуговуванням. Послуги надаються як в Києві, так і інших обласних містах країни. Купити технічне оснащення можна за демократичною вартістю з подальшою установкою обладнання.

Співпрацюючи з охоронною фірмою ТопГард, ви отримаєте якісний охоронний сервіс від кваліфікованих фахівців.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Подивитися всі листи

Відгуки про нашу компанію

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською