Системи охорони периметра

Одним з ефективних способів контролю території є охорона периметра. Найчастіше основними елементами такої системи виступають технічні прилади і фізична охорона.


Поняття системи охорони периметра і її основні переваги

Система охорони периметра використовується для запобігання проникнення на територію, що охороняється: ділянку, будинок і інші приміщення. Вона є першим і важливим бар'єром захисту об'єктів. Такий вид захисту використовують в комплексі з сигналізацією та іншими охоронними системами. Периметральна захист допомагає зберігати в цілісності матеріальні об'єкти на території і охороняти людей, які знаходяться на цих об'єктах.

Охоронні компанії використовують у своїй роботі різні види захисту периметра, проте кожен з них повинен відповідати певним критеріям:

  • виявлення порушників до моменту проникнення на територію;
  • виключення "мертвих зон" і точне слідування по всіх контурах периметра;
  • висока стійкість до перешкод електромагнітних коливань, включаючи грозові розряди і джерела потужного електромагнітного випромінювання;
  • стійкість до погодних умов техніки і до зовнішніх чинників;
  • непомітна установка системи датчиків.

Периметральна охорона може бути різного ступеня складності, в залежності від площі території, конструкції огорожі і розташування дерев, річок та інших рельєфних особливостей.

Обов'язковий захист периметра необхідна підприємствам і заводам, пансіонатам, торговим центрам, бізнес-центрам та приватним об'єктам.

Одними з найпопулярніших технічних систем є бездротові інфрачервоні технології активного і пасивного типу. Пасивні системи включають в себе датчики, що реагують на теплове випромінювання на території, що охороняється. Вони використовуються для охорони невеликих ділянок периметра (ворота, отвори і огорожі).

Активні променеві системи включають в себе передавач, фотоприймач з подачею сигналу тривоги при виявленні зловмисників. Прилади встановлюються один напроти одного на відстані. Їх краще встановлювати на спеціальних стійках або над огорожами.


Переваги співпраці з охоронною фірмою "ТопГард"

Охоронна компанія "ТопГард" є лідером в сфері послуг захисту і безпеки в Україні протягом більше 20 років. Це єдина недержавна структура в країні, якій довіряють забезпечення безпеки на території України світовим політикам і VIP-персонам. Компанія цінує довіру кожного клієнта і дотримується правил конфіденційності, надає гнучку цінову політику.

Для охорони периметрів організація пропонує технічні послуги по установці високоточних охоронних систем. Фахівці встановлять сигналізацію, відеоспостереження, моніторинг з подальшим обслуговуванням. Послуги надаються як в Києві, так і інших обласних містах країни. Купити технічне оснащення можна за демократичною вартістю з подальшою установкою обладнання.

Співпрацюючи з охоронною фірмою "ТопГард", ви отримаєте якісний охоронний сервіс від кваліфікованих фахівців.