Охоронні послугиОхорона заходів в КиєвіОхорона івентів в Києві, Україні

Івент. Слово, яке увійшло в наш побут кілька років тому, в перекладі з англійської, означає подія. Коли ми говоримо про охорону івентів, то маємо на увазі охорону таких подій, як дні народження, ювілеї, весілля, корпоративи та інші масові заходи, в яких беруть участь кілька основних осіб і група запрошених гостей, які потребують охорони. До слова, безпечною повинна бути і локація, на якій ця подія відбувається.


Особливості охорони івентів

Здавалося б, навіщо охороняти весілля або день народження, коли присутні - хороші знайомі і друзі, сторонніх на такі події не запрошують. Але практика показує, що охорона все-таки потрібна. На таких заходах люди досить часто вживають алкоголь, і деякі гості в особливо великих обсягах, що, найчастіше, приводить до неадекватних дій з їх боку і небажаних наслідків взагалі.

Крім того, такий захід обслуговує, як правило, велика кількість людей, - кухарі, офіціанти, працівники кейтерингу, технічний персонал і т.д. Крім того, якщо подія відбувається в ресторані, то там можуть відпочивати і інші люди, а під впливом спиртного, наприклад, у деяких з них може з'явитися бажання приєднатися до вашої компанії, щоб «прикрасити» її, чи то для того, щоб «з'ясувати стосунки» з кимось із ваших гостей.

Часто на таких заходах присутні діти, батьки яких хочуть, щоб ті не заважали їх відпочинку, але в той же час були в безпеці і за ними хтось наглядав. Цей пункт теж ставиться в обов'язки охорони, - діти повинні перебувати в безпеці.
Функції охорони на подібних івентах

 1. ✔ контроль списку запрошених осіб, щоб на захід не потрапили випадкові люди;
 2. ✔ не допустити пронесення вогнепальної і холодної зброї;
 3. ✔ медичне або парамедичних супровід заходу. Зазвичай, в місцях, де проходить такий івент, багатолюдно, а люди можуть і травмуватися, і втратити свідомість і т.д. Тому надання першої медичної допомоги лежить на співробітниках охорони. (В компанії «Топгард» кожен співробітник навчений наданню першої медичної допомоги і відповідно екіпірований).

Охорона оригінальних локацій

Часто івенти проходять в непідготовлених приміщеннях, як-то в орендованих для цієї мети котеджах і віллах, де все доводиться робити, що називається, «з нуля». Тобто, окремо аніматори для дітей, окремо - музика, окремо створюються зони активного відпочинку, зони харчування, зони для танців і т.д. Так як для організаторів і гостей такі локації незнайомі, їх необхідно дослідити і перевірити, щоб виключити всі ризики, що можуть впливати на безпеку івенту.

Інший поширений спосіб проведення івенту - святкування події на великих прогулянкових кораблях, де на обмеженому просторі знаходиться велика кількість людей, і немає можливості для швидкої їх евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації. Для вирішення таких питань потрібна охорона, у якій є спеціальні навички роботи на подібних об'єктах. (Компаніїя «Топгард» може надати таких співробітників).

Зараз досить популярно проводити такі заходи на відкритих майданчиках в цікавих місцях. Наприклад, в лісі. Тут так само треба розпланувати зони відпочинку, активності, харчування, додавши організацію транспортного сполучення. В обов'язки охорони в таких випадках, крім забезпечення безпеки гостей на місці проведення події, лежить ще й доставка гостей з заходу. Тобто, охоронці не повинні «втратити» своїх клієнтів після події.


Як це робить «Топгард»

Як же зробити так, щоб убезпечити такі заходи, але при цьому домогтися того, щоб сервіс був «ненав'язливим», не заважав клієнту і його гостям насолоджуватися святом. Для прикладу візьмемо проведення дня народження в ресторані.

Клиент снял загородный ресторан. Приглашено 100 гостей. На территории ресторана есть детская площадка с аниматорами. Сам ресторанный комплекс довольно обширный, - есть несколько других залов с другими людьми. Как в таком случае обеспечивается безопасность?

 1. Клієнт зняв заміський ресторан. Запрошено 100 гостей. На території ресторану є дитячий майданчик з аніматорами. Сам ресторанний комплекс досить великий, - є кілька інших залів з іншими людьми. Як в такому випадку забезпечується безпека?
 2. Клієнт звертається в компанію і фахівець з охорони подібних заходів виїжджає на місце проведення івенту. До цього він знайомиться з баченням і вимогами організації охорони, самим сценарієм свята, і після цього пропонує свої варіанти забезпечення безпеки. Наприклад, на вході гості бачать лише одну людину, одягнену згідно дрес-коду, з добре поставленою мовою (до того ж вона володіє декількома мовами). Що буде видавати в ньому охоронця, так це радіостанція і вушна гарнітура радіозв'язку. Це буде офіцер безпеки, який відповідає за список запрошених. При необхідності ставиться контрольна рамка або використовується металодетектор для виявлення зброї та інших заборонених для пронесення предметів.
 3. Швидше за все, поруч буде знаходитися спеціальний автомобіль, обладнаний моніторами для контролю загальної ситуації. На контрольованій локації буде працювати закрита Wi-Fi мережа, яка дозволяє розмістити бездротові датчики доступу і руху, а також камери відеоспостереження за всіма охоронюваними зонами. Також в цьому автомобілі можуть знаходитися 2-3 озброєних і підготовлених представника охоронної компанії на випадок виникнення нештатної ситуації. Таким чином, охоронець на вході буде мати вичерпну інформацію про те, що відбувається в зонах, які він не контролює. Інформація буде передаватися по закодованої радіозв'язку, або по закритій мережі Wi-Fi на його планшет.
 4. Реагування буде моментальним на зони, де фізична охорона не передбачено, ця зона контролюється за допомогою технічних засобів. Наприклад, дитячий майданчик, підходи з боку лісу. У разі необхідності відразу виставляється пост охорони, щоб швидко вирішувати виникаючі проблеми.

Що клієнт отримує в результаті?

 1. ✔ контроль всіх локацій доступу, причому цей контроль абсолютно невидимий для очей гостей;
 2. ✔ сервіс, при якому клієнт і його гості бачать лише одного охоронця на вході;
 3. ✔ силову підтримку на випадок позаштатних ситуацій (клієнтові не доведеться довго чекати приїзду поліції);
 4. ✔ першу медичну допомогу, яка буде надана або парамедиком, або офіцером охорони, який має навички та відповідну підготовку;
 5. ✔ безпеку його дітей і дітей його гостей;
 6. ✔ при необхідності зустріч гостей і їх охорону;
 7. ✔ послуги охоронців, якщо на подію очікується ВІП гість (дати виноску).
 8. Тобто, клієнт може насолоджуватися святом, а безпеку йому забезпечить «ТОПГАРД», що є перевагою, яка доведена 20-ти річним досвідом роботи на ринку охоронних послуг. До речі, Київ, місто в якому щодня відбувається маса таких івентів, а ви тепер знаєте на кого можна покластися стосовно безпеки. Більшість з клієнтів, хто обрав «ТОПГАРД», знають що отримують більше ніж просто охорону, а справжній сервіс, що підтверджується подяками і відгуками про компанію.

  Рекомендаційні листи

  • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
  • Компания года 2018
  • Рекомендательное письмо Avon
  • Рекомендательное письмо 1+1
  • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
  • Рекомендательное письмо ARGO
  • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
  • Рекомендательное письмо Publicis Group

  подивитись усі рекомендаційні листи