Охорона банків Банки, як і будь-яка інша фінансова установа вимагають особливої організації системи охорони - наявність грошових коштів привертає увагу зловмисників до таких об'єктів.Структура об'єкта складається не тільки із залу з обслуговування клієнтів, а й численних підсобних приміщень, де організовано зберігання цінностей і документів. Завдання керівника - забезпечити охорону об'єкта таким чином, щоб всі приміщення перебували під цілодобовим, професійним контролем.Компанія ТОПГАРД може забезпечити безпеку в банку, взяти під контроль об'єкт будь-якого масштабу - головний офіс, філія фінансової організації.

Специфіка охоронних послуг

Охорона банку - послуга, що надається двома способами: 1. фізичний - висококваліфіковані охоронці зі спецпідготовкою і навичками з бойової, тактичної і стрілецької підготовки ведуть службу на об'єкті. При виникненні позаштатної ситуації оперативно реагують на те, що відбувається, зберігаючи банківські вклади, здоров'я відвідувачів і співробітників установи. Охоронці ТОПГАРД прекрасно екіпіровані, у відмінній фізичній формі, озброєні відповідно до закону України. Фізична охорона банку рівня "Преміум" дорожче, ніж стандартний пост. Керівництво банку має право вибрати оптимальне рішення, враховуючи потенційні ризики, масштаби установи та інші нюанси; 2. пультовий - вид послуги, який на практиці довів ефективність. Практикується протягом тривалого часу, дозволяючи власникам комерційних структур і приватних об'єктів захистити майно від несанкціонованого зазіхання з боку зловмисників. Наша компанія застосовує великий спектр технічних пристроїв, що сприяють забезпеченню цілодобового контролю за будівлею, окремим приміщенням.Надійна безпека банку та клієнтів

Клієнтами нашої компанії можуть стати власники підприємств, магазинів, складських приміщень з різних регіонів України - Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпра. Ми обслуговуємо приватний сектор, пропонуючи установку спеціальних технічних засобів:· тривожної кнопки, що дозволяє сигналізувати про надзвичайну ситуацію;· системи пожежної безпеки;· датчиків відкривання дверей, руху та інших;· системи відеонагляду;· системи аудіоконтролю.Сучасні технічні засоби дозволяють контролювати ситуацію як усередині приміщення, так і за його межами. Наші групи швидкого реагування моментально виїжджають на об'єкт при спрацювання тривожної кнопки - термін прибуття залежить від ситуації на дорогах.

Компанія ТОПГАРД - надійна безпека банку

Послугами ТОПГАРД варто скористатися з кількох причин. Наші переваги: · багаторічний досвід роботи - понад 25 років на ринку охоронних послуг України; · використовуємо інноваційне технічне обладнання - цілодобова охорона об'єкта; · досвідчені співробітники - охоронці проходять спецпідготовку, мають досвід звернення зі спецзасобами і зброєю; · концепція охорони банку залежить від вибору клієнта - підберемо оптимальне рішення за ціною і ефективності. Підтвердження позитивної репутації охоронного агентства - відгуки від клієнтів, які протягом тривалого часу користуються сервісом. Послуги компанії ТОПГАРД - надійний захист цінностей, які зберігаються в банку, здоров'я і життя банківських співробітників і клієнтів.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Переглянути всі рекомендаційні листи

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Почему компания TopGuard - №1 в своей сфере?🤔
Наша фирма имеет 20 летний опыт и единственная негосударственная структура в Украине, профессионалам которой доверяют обеспечение безопасности первых лиц мировой политики. ✅
Какие услуги предоставляете? ✅
Перечень услуг компании по охране:
 • Объектов
 • Личной безопастности
 • Массовых мероприятий
 • Информации
А также: технические услуги, юридические услуги, аренда автомобилей с водителем.✅
Охорона банків, как получить консультацию? ✅
Получить консультацию от специалистов возможно через:
 • онлайн-чат
 • форму обратной связи на сайте
 • e-mail - [email protected]
 • по телефонам: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅