Послуги охорони концертів

При активному розвитку ринку культурно-соціальних послуг завжди проходить багато масових заходів різного характеру. На них задіяні піротехніка, музичні та голосові фонограми і присутня величезна кількість людей. Саме в таких місцях важливо забезпечити якісну охорону.


Особливості забезпечення безпеки на концертах

Охорона концертів - це своєрідний іспит на професійну підготовку, оскільки не кожна охоронна організація має в штаті фахівців з навичками роботи в місцях масового скупчення людей.

Оскільки в суспільстві присутня соціально-політична напруженість, сприяє зростанню акцій протестів, на культурно-масових заходах можуть виникати порушення громадського порядку.

Дані заворушення можуть привести до зазіхань на життя і здоров'я оточуючих, вандалізму і хуліганства. Охоронці повинні вміти приймати відповідні заходи як в закритих приміщеннях, так і на відкритих територіях при проведенні концертів.

Особливості застосовуваних заходів безпеки залежать від специфіки конкретного концертного заходу або фестивалю. При розробці плану організації правопорядку враховуються психологічні особливості публіки. Фахівці служби безпеки повинні демонструвати відмінну фізичну підготовку і психологічну стійкість, високі навички організаційної культури.

Перед проведенням концертних заходів проводиться перевірка місцевості охоронною службою на відповідність нормам техніки пожежної безпеки. Також розробляється і затверджується план на випадок евакуації людей у ​​разі виникнення пожежі або інших форс-мажорних обставин.


Етапи та завдання проведення охоронних заходів на концертах

Для охорони концертів і фестивалів обов'язковий комплексний підхід в їх організації. Перш за все, співробітники служби безпеки оцінюють специфіку заходу, місце його проведення та формат, а також розраховують приблизну кількість відвідувачів. Наступним етапом є розробка плану щодо забезпечення правопорядку на об'єкті. Базовими завданнями, що входять в цей план є:

 • забезпечення фізичної охорони;
 • організація пропускного режиму і контроль відвідувачів;
 • впровадження відеоспостереження і відеомоніторинг території;
 • організація групи швидкого реагування.

Для безпеки гостей важлива висока фізична підготовка охоронців. Це підвищує статус заходу і мінімізує ризики. Режим пропусків гарантує контроль відвідувачів.

Відеоспостереження є додатковим заходом безпеки в критично ризикових зонах об'єкта. Оперативне реагування вкрай важливо при масових стовпотворіння, оскільки силова підтримка знижує ризик правопорушень в натовпі.


Забезпечення охорони концертів компанією "ТопГард"

"ТопГард" надає ряд послуг з охорони концертів:

 • організація системи контролю запрошень;
 • технічний моніторинг периметра;
 • усунення підозрілих предметів;
 • охорона гостей в межах локації.

Перевагами співпраці з нами є:

 • багаторічний досвід в охоронну діяльність з гнучкою політикою цін;
 • попередня розробка слабких місць об'єкта і рекомендації по їх посиленню;
 • організація паркування автомобілів та забезпечення збереження майна;
 • презентабельний зовнішній вигляд і високий культурний рівень охоронців;
 • високий рівень підготовки, сталева гарт і досвід роботи в силових структурах України і в ЗСУ.

Замовити охоронні заходи за прийнятною вартістю можна в Києві і по Україні.

Охоронна організація "ТопГард" - найкраща недержавна структура з надання послуг захисту і безпеки.