Охоронні послугиОхорона заходівПослуга охорони концертів

Київ, як ніяке інше місто в Україні, привертає до себе велику кількість артистів різного жанру: від оперних дів і до рок-ідолів і естрадних зірок. На їхніх концертах присутня величезна кількість людей. Саме в таких місцях важливо забезпечити якісну охорону. До речі, охорона концертів в Києві – набагато важча й дещо дорожча з причин масштабу заходів та кількості відвідувачів.


Особливості забезпечення безпеки на концертах

Охорона концертів - це своєрідний іспит на професійну підготовку, оскільки не кожна охоронна організація має в штаті фахівців з навичками роботи в місцях масового скупчення людей.

Особливості застосовуваних заходів безпеки залежать від специфіки конкретного концертного заходу або фестивалю. При розробці плану організації правопорядку враховуються психологічні особливості публіки.

Компанія «Топгард» підходить до цього питання комплексно і має для цього всі необхідні ресурси. Практично всі зірки світової сцени та виконавці, що збирають багатотисячні стадіони шанувальників, прописують у своєму райдері жорсткі вимоги до умов особистої безпеки і безпеки команди, з якою вони працюють. Коли до нас звертаються за цими послугами, то ми, в компанії «Топгард», в свою чергу, забезпечуємо особисту безпеку зірки і її команди з моменту прибуття, безпосередньо під час концерту і до моменту її від'їзду або відльоту.


Як працює «Топгард» при забезпеченні безпеки на концертах?

Найбільш ефективно охорона працює в тісному зв'язку з особистими охоронцями артиста, які працюють з ним поруч, - за лаштунками, на сцені і біля сцени.

Важливо і те, що такі компанії, як «Топгард» продумують і логістику події, забезпечуючи артиста і його команду автомобілями різного класу, починаючи від транспортних засобів (мікроавтобусів і автобусів) для технічного персоналу, і, закінчуючи броньованими авто для артиста і його / її найближчого оточення, якщо така охоронна послуга прописана в його / її райдері. Перед проведенням концертних заходів здійснюється перевірка місцевості охоронною службою на відповідність нормам техніки пожежної безпеки. Також розробляється і затверджується план на випадок евакуації людей у ​​разі виникнення пожежі або інших форс-мажорних обставин. Ще раз нагадаємо, що для охорони концертів і фестивалів обов'язковий комплексний підхід в їх організації. Перш за все, співробітники служби безпеки оцінюють специфіку заходу, місце його проведення та формат, а також розраховують приблизну кількість відвідувачів. Наступним етапом є розробка плану щодо забезпечення правопорядку на об'єкті. Базовими завданнями, що входять в цей план є:

 • забезпечення фізичної охорони;
 • організація пропускного режиму і контроль відвідувачів;
 • впровадження відеоспостереження і відеомоніторинг території;
 • організація групи швидкого реагування.

Зазвичай, в райдерах щодо забезпечення охорони в залах вимагають, щоб охоронці були фізично підготовленими і добре організованими. Тут ми поділяємо рішення проблеми на дві частини, як і команди, що працюють в залі. Перша, так звана, «френдлі» команда, відповідає за пропускний режим. Охоронець - це перша людина, з яким зустрічається людина, яка прийшла на концерт, і його перше враження від події багато в чому залежить від того, як його приймуть.

Люди прийшли відпочити, отримати гарний настрій. Дуже часто перед цим багато хто з публіки «підігрівають» себе міцними напоями, і в таких випадках, охоронці повинні бути і толерантними, і при цьому виконувати свої основні функції - не допустити в зал людей зі зброєю, забороненими предметами, спиртними напоями; людей, які проявляють агресію до оточуючих. В останньому випадку, охоронець повинен дати зрозуміти таким персонам, що їх поведінка може образити оточуючих, і, в разі, якщо людина або група людей не реагує на прохання, просто не допустити їх до зали.

В обов'язки іншої команди охоронців, які працюють в залі (в основі своїй, це - силовики, рівня охоронців), входить відповідати на протиправні або агресивні дії відвідувачів події шляхом пояснення, що можна, а чого не можна під час концерту. В особливих випадках вони мають право видалити таку людину або групу осіб із залу. Члени цієї команди працюють біля сцени, а також використовуються в групі силового реагування для вирішення локальних конфліктів. Самих же груп може бути декілька, в залежності від площі залу чи стадіону, де вони працюють секторально.


Технічна сторона питання

Зрозуміло, що при забезпеченні безпеки на таких подіях потрібна велика кількість охоронного персоналу, - від водіїв до силовиків, - і всі повинні працювати злагоджено, однією командою. Ця злагодженість забезпечується тренуваннями навичок роботи в групі. Крім того, необхідна і спеціальна технічна підтримка. У нашому випадку, це - кілька каналів закритою радіозв'язку та закритого WI-FI каналу, який охоплює всю територію заходу і пов'язаний з системами безпеки. Для цього у компанії «Топгард» є необхідне обладнання та спеціальний автомобіль, який є штабом. У ньому можна бачити всю картину події, що транслюється з різних, як дротових, так і бездротових камер, встановлених по всій площі, на якій проходить захід. Це дає можливість швидко і ефективно реагувати на всі екстраординарні ситуації в різних зонах. Компанія «Топгард» встановлює таке обладнання автономно за умови, що клієнт замовляє таку послугу.


Переваги при роботі з компанією «Топгард»

 1. Ви отримуєте безкоштовну консультацію по забезпеченню безпеки при організації концерту.
 2. Ви отримуєте охоронців з компетенцією і навичками рівня охоронців і силову підтримку.
 3. Охорона буде забезпечена всім необхідним для виконання поставлених завдань. Це і належні засоби зв'язку, і озброєння, і дотримання дрес-коду.
 4. Транспортний і парамедичних супровід.
 5. Повний технічний супровід.

Під охороною «Топгард» відбулися багато культурних подій. Серед них: Eurovision 2017 і 2018 років, концерти Red Hot Chili Peppers, Depeche Mode і інші. А охоронна компанія «Топгард» була визнана багатьма концертними організаторами кращої недержавною структурою з надання послуг захисту і безпеки в Україні.

Рекомендовані листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

подивитись усі рекомендовані листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською