Сучасний сервіс охорони магазинів рітейлу - це безпека і зручність для покупців, і необхідність для власників

Всі ми регулярно відвідуємо великі продуктові супермаркети та промислові гіпермаркети, навіть не маючи на увазі, що все це називається магазинами рітейлу. Але знаємо, що всі вони добре охороняються. А ось сама охорона, це не тільки служба по запобіганню розкрадань і боротьбі з порушниками, але ще і перший помічник в разі, якщо ви потрапили в позаштатну ситуацію. Охоронець також корисний покупцеві, як і необхідний власнику такого великого магазину. 

Броньовані авто і персональна безпека

У житті бувають моменти, коли особистої безпеки необхідно приділяти особливу увагу. Особливо, якщо від вас залежать якісь важливі рішення: від серйозних фінансових і політичних переговорів до перевезення цінної кореспонденції важливого або секретного змісту. Крім того, перевозити можна багато чого цінного, - наприклад, гроші, коштовності. Саме в такі моменти люди і замислюються про персональну охорону та безпечні засоби пересування.

Оренда авто з водієм і без

Оренда легкового автомобіля з водієм від ТопГард - це послуга для тих, хто цінує бездоганний сервіс і особисту безпеку.

Уявіть, ви прилетіли до Києва і Вам треба вирішити масу особистих питань або питань по бізнесу. У вас все розплановано, але як зробити так, щоб не просто всюди встигнути і провести цей час максимально ефективно, з комфортом і без компромісів для особистої безпеки?

 

Захист від прослуховування та відео шпигунства

Ми раді, що одні з перших в Україні можемо презентувати таку послугу! Це одна з дуже важливих і делікатних складових безпеки компаній і персонального життєвого простору кожної людини!

У світі багато прикладів, коли через несанкціонований запис аудіо та відео інформації наносяться колосальні втрати для підприємств і корпорацій, руйнуються сім'ї, світи і кар'єри відомих людей і, навіть, президентів.


Групи швидкого реагування «ТопГард»

Саме оперативна підтримка озброєними групами швидкого реагування, у разі виникнення проблем на об'єкті, э визначальним фактором для подолання кризових ситуацій та забезпечення реальної безпеки людей.

Відповідно - успіх та якість у вирішенні проблеми буде залежати від підготовки та професіоналізму команди швидкого реагування. ГШР – це озброєнні, гарно фізично та психологічно підготовані та треновані люди які регулярно проходять спеціальну підготовку за профільними напрямками.

Спеціальна підготовка являється фундаментом роботи для бійців груп швидкого реагування.


Компанія року 2018"Всеукраїнський галузево-аналітичний центр" спільно з "Асоціацією економічної співпраці та розвитку підприємництва" та компанією "International Business Community" — визнали «ТопГард» кращою «Компанією року 2018».

Відповідно експертним оцінкам компанія «ТопГард» внесена до реєстрів "Найкращі постачальники товарів та послуг", "Надійні партнери", "Інвестиційно привабливі організації".

Читати далі...


Знаменні події осені 2018 р. відбулись при охоронній підтримці ТопГардЗагальновизнаний факт — осіння пора є досить насиченим періодом року. Зростає активність в культурній, освітній та діловій сферах життя суспільства.

Чи не щотижня відбуваються виставки, фестивалі, форуми, конференції та інші цікаві івенти. Багато організаторів все серйозніше відносяться до питань безпеки своїх заходів.

Читати далі...


Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською