До нашого портфоліо додався ще один ВІП-клієнт - це легендарний бренд «Good Wine»!
В Україні всі знають, що «Good Wine» - це завжди про виняткову якість і винятковий сервіс до кожного клієнту! Саме тому «Good Wine» в якості безпекового партнера обрали команду «TopGuard Security»! Ми вдячні за вибір нашої команди і за професійність підходу до безпеки кожного учасника і кожного гостя івенту!

другий саміт united24

Глобальний саміт миру UNITED24 під охороною «TopGuard Security» Ми мали честь бути запрошеними на другий саміт UNITED24, присвячений фандрейзинговій платформі Володимира Зеленського. Головна мета заходу — залучити якомога більше донатів на підтримку України з усього світу. Від однієї гривні до багатомільйонних внесків українських та міжнародних компаній — кожен внесок має значення. На саміті підбили підсумки роботи фонду за рік і представили плани на майбутнє.

be wine

Команда «TopGuard Security» мала честь забезпечувати безпеку на винному фестивалі «Be Wine International Wine Show». «Be Wine International Wine Show» — визначна подія, яка збирає разом місцевих та зарубіжних виноробів, імпортерів, сомельє, а також представників «HoReCa» та сприяє розвитку винної культури & винної індустрії в Україні.

95-а десантно-штурмова бригада

DOU — найбільша спільнота розробників України, що провела першу велику ІТ-конференцію та зібрала під час івенту 2 000 000 грн. для потреб легендарної десантно-штурмової 95-ї бригади. DOU — найбільша спільнота розробників України, що провела першу велику ІТ-конференцію та зібрала під час івенту 2 000 000 грн. для потреб легендарної десантно-штурмової 95-ї бригади. «DOU Day» — зробили цю конференцію, щоб показати, як розвивати українське ІТ тут, в Україні, навіть у такий непростий час:

ТопГард, Надання допомоги

І тут постане одне головне питання: чи зможе людина допомогти собі або іншим до приїзду карети швидкої допомоги? Тому команда «TopGuard Security» разом зі штатними військовими парамедиками розробила програму тренінгу з першої домедичної допомоги для цивільних. За статистикою військових конфліктів, при пораненнях та важких травмах своєчасно і якісно надана перша домедична допомога підвищує шанс вижити до 70-90%!

ТопГард, Жінка охоронець

Стають професіоналами в сфері безпеки та будують успішні карʼєри, опановуючи нові для себе професії та навички. Вони не лише ефективно справляються зі своєю роботою, але й отримують важливі навички, які будуть корисними у житті та роблять їх цінними співробітниками на ринку праці.

«TopGuard Security» на першому міжнародному форумі

На запрошення збройової спільноти України, компанія «TopGuard Security» взяла участь у першому міжнародному форумі «Правове регулювання обігу зброї в Україні: нові виклики та перспективи вирішення». Цей захід зібрав провідних професіоналів усіх зброярських галузей України — виробників та імпортерів зброї, народних депутатів України, профспілки захисників, представників експертних установ.../p>

Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською