Охороні послугиФізична охорона об'єктівОхорона підприємств


 • 01.jpg
 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 06.jpg

Підприємство будь-якого формату, будь то невеликий сімейний бізнес, логістичні склади, велике промисловевиробництво типу галузевого заводу або фабрики,що мають одну спільну рису - його власник або власники завжди хочуть одного: їх дітище має працювати за їхніми правилами і приносити прибуток.

Одна з важливих складових будь-якого бізнесу це - організація служби охорони підприємства. І в залежності від його структури і складності, охорона може бути різною, як за кількістю, так і за функціональними обов'язками. При цьому, - при виконанні завдань з охорони, необхідно враховувати два важливі чинники. Це - людський фактор, тобто, фізична охорона, яка представлена професійно підготовленим персоналом, який повністю адаптований під роботу на даному конкретному об'єкті. Другий фактор - технічний. Це - обладнання об'єкта необхідними технічними засобами безпеки.


Фізична охорона підприємства

Охорона підприємств Охорона підприємств Охорона підприємств
 

Для організації фізичної охорони підприємства у ТопГард розроблена спеціальна програма підбору та навчання персонала та його мотивації з подальшим системним і багаторівневим контролем виконання їм завдань. Контроль здійснюється, як з боку менеджменту охоронної компанії, так і з боку менеджменту замовника.
Зазвичай, в структурі підприємства, якщо, наприклад, ми беремо великий промисловий об'єкт, є кілька зон і будівель, починаючи від офісу управління, де, як правило, розміщені керівники, фінансовий, плановий і кадровий відділи, і, закінчуючи виробничими, складськими і допоміжними (водонасосна станція, трансформаторний пункт і т.д.) приміщеннями. І все це повинно цілодобово охоронятися.

Тобто в обов'язки охорони входить повний контроль усього периметра підприємства, включаючи і всі будівлі які в ньому знаходяться. Крім того, охоронна компанія бере на себе і контроль в'їзду-виїзду транспорту, перевірку обліку персонала, дотримання ним протипожежних заходів, контроль графіка роботи і т.д. Охорона також відповідальна за збереження матеріально-технічних цінностей і техніки, яка знаходиться на території, що охороняється.

Всі співробітники охоронної компанії проходять спеціальний курс навчання, а їх кваліфікація підтверджується регулярними тренінгами безпосередньо на об'єкті. Процес навчання є системним і постійним. У нього входять: перевірка знань своїх функціональних обов'язків на конкретному об'єкті; навчання з евакуації персоналу підприємства та протипожежної безпеки; відточування навичок з реагування на позаштатні ситуації і по контролю охорони праці; медична підготовка співробітників охорони, яка передбачає надання першої медичної допомоги і використання спеціальної аптечки, яка є на кожному посту охорони; вміння користуватися технічними засобами, наприклад, багаторівневими каналами радіозв'язку та засобами відео та фотофіксації.

У сучасних виробничих комплексах охорона - це вже далеко не дідусі та бабусі на прохідній, які користувалися журналом, в якому вони намагалися все фіксувати. Замість журналу - комплексна технічна система, яка спостерігає за територією, виробничими процесами, обліком персоналу і станом систем оповіщення і реагування. Це дозволяє невеликій кількості охоронного персоналу контролювати великі території, різноманітні технологічні процеси, переміщення великогабаритних матеріально-технічних цінностей з території об'єкта, спостерігати за гостями заводу або фабрик і т.д.


Технічне забезпечення безпеки підприємства


ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв. ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв. ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв. ТопГард. Виявлення прихованих камер і прослуховуючих пристроїв.

Для вирішення технічних питань у компанії є спеціальний підрозділ ТопГард-діджітл. Він стежить за новинками в технологіях забезпечення безпеки і їх впровадженням в послуги, що надаються компанією. Саме спеціалісти цього відділу запропонують вам найкраще рішення з технічного забезпечення безпеки вашого підприємства.

Технічна сторона питання включає:

 1. ✔ установку і підключення відеокамер, датчиків руху, охорони периметра і т.д.;
 2. ✔ багаторівневий контроль доступу на підприємство;
 3. ✔ централізоване управління встановленими системами;
 4. ✔ збір і обробка отриманих з датчиків і детекторів даних.

Окрім цього, ТопГард забезпечує безпеку ряду інноваційних компаній, як, наприклад, компанії вітрогенерації, де потрібний сучасний підхід до охорони, зокрема, дуже цінного обладнання. Для того щоб впоратися з таким завданням звичайних ресурсів не вистачить, як і не вистачить звичайних навичок і знань, - охорона інноваційних проектів вимагає і інноваційного підходу. Так, в охороні об'єктів вітрогенерації, які займають великі за площею території, ми використовуємо дрони, управління якими вимагає від співробітників охоронної фірми спеціальних знань і навичок. Крім того, до охорони подібного об'єкта необхідно підключати і групи швидкого реагування.

ТопГард також забезпечує і контроль витоку інформації. Цим займається спеціальний відділ компанії, який може перевірити на прослушку кабінет або приміщення, типу «жучків» або міні-камер для секретного відеоспостереження, які можуть бути встановлені в приміщенні офісу компанії (кабінет директора, топ-менеджерів, кабінет для переговорів), тощо.


Охорона офісів СКД системы контроля доступа для людей. Автоматизована Система контролю в'їзду - виїзду автотранспорту. Системи відеоконтролю об'єктів.
 

Як працює ТопГард?

Професійний підхід і сучасне обладнання дозволяють якісно контролювати процеси охорони і оптимізувати кількість фізичних охоронців на об'єкті. Тобто, для клієнта, це - економія коштів, і, при цьому істотна.

Все це дає можливість так вибудувати процеси контролю забезпечення безпеки, що кількість порушень на об'єкті зводяться до мінімуму. Крім того, при такому підході у менеджмента компанії-замовника завжди є можливість дистанційного контролю як самих виробничих процесів на підприємстві, так і роботи самої служби охорони.

Зрозуміло, що час ВОХР і бабусь-вахтерок давно зійшов нанівець. 21-е століття - це століття технологій, і компанія ТопГард максимально використовує всі новітні технології. Такий підхід, безумовно, вигідний клієнту, так як економляться і фінанси, і людські ресурси. Візьмемо, для прикладу, об'єкт, в забезпеченні безпеки якого в старому форматі були задіяні 60 чоловік. При зміні технології охорони з використанням сучасного обладнання і нових підходів до її організації, на такому ж об'єкті можуть працювати близько 20 осіб. При цьому контроль процесу і якість роботи будуть набагато кращими.

Щоб переконатися в цьому і застосувати всі ці процеси на своєму підприємстві треба просто звернутися до фахівців ТопГард.

Наприклад, ви звернулися із запитом про надання послуги охорони свого підприємства в компанію ТопГард. Якщо у вас є готове технічне завдання, то воно прораховується фахівцями компанії і вас знайомлять з порядком цін, давши при цьому обґрунтування на вартість кожної послуги. Або з уже наявним досвідом в цьому питанні ви хочете модернізувати і поліпшити систему охорони вашого підприємства і оптимізувати витрати. У цьому випадку на територію об'єкта виїжджає профільний фахівець з охорони підприємств, офіцер безпеки, який на місці уточнює технічне завдання, потреби і бажання клієнта, і після цього пропонує оптимальну архітектуру безпеки. Як правило, замовник, побачивши цифри, розуміє, що запропонований підхід і побудова системи охорони йому вигідні. Він бачить, що процеси стають прозорими і зрозумілими на всіх рівнях управління підприємством.

З більшістю клієнтів ТопГард працює по системі В2В, тобто - бізнес для бізнесу. Наше завдання - зробити охорону ефективною і в той же час оптимізувати фінансові витрати клієнта.

Крім цього ТопГард має спеціально розроблену систему під назвою «Запуск об'єкта». Вона полягає в наступному: профільні фахівці вибудовують і налаштовують всі процеси охоронної безпеки і рівні взаємодії між усіма необхідними для цього службами.

Працюючи з нашою компанією, вам не треба шукати на стороні служби супроводу і охорони цінних вантажів. ТопГард подбає і про це.


Чому варто обрати ТопГард?

У кейсі компанії ТопГардА - велика кількість об’єктів під охороною, як вже працюючих, так і в стадії спорудження. Ми охороняємо як маленькі сімейні виробництва, так і великі інфраструктурні проекти. Серед наших клієнтів є і м'ясопереробні підприємства, і швейні фабрики, і великі будівництва, і медійні об'єкти.


ТопГард. Групи швидкого реагування. ТопГард. Центральний пульт відеоспостереження.
 

Досвіду і потенціалу компанії вистачить для забезпечення безпеки самих амбітних проектів. Для цього ми пропонуємо комплекс готових і перевірених рішень.

Київ, Одеса, Дніпро, Харків - ось далеко не повний перелік міст, в яких бізнесмени довірили безпеку своїх підприємств компанії ТопГард. Тобто, безпеку свого бізнесу вони довірили кращим.


Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Подивитися всі листи

Відгуки про нашу компанію

Як виглядає форма на наших співробітниках

 
 
 
Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською