Охоронні послугиОхорона заходівОхорона конференцій

Охорона масових заходів. Конференції, з'їзди, бізнес-форуми

Всім нам не раз доводилося, хотіли ми того чи ні, брати участь в різного роду масових заходах, будь то добре спланований мітинг, святкова демонстрація, спортивна подія або відвідування концерту популярної зірки.

І як ви могли помітити (або не помітити) такі заходи досить добре охороняються. Особливо, якщо в них беруть участь люди з ім'ям, у яких є як послідовники і підтримка, так і вороги, які здатні вплинути на певну аудиторію і внести хаос в захід. Для того щоб уникнути цього і запрошуються професійні охоронні агентства, які здатні стабілізувати ситуацію навіть якщо вона напружена до межі.
Особливості охорони конференцій, бізнес-форумів, з'їздів і т.д.

Київ - місто, де подібні заходи проводяться найчастіше. Охоронна компанія ТопГард, яку досить часто залучають для їх охорони, має величезний досвід в організації заходів безпеки. Як вважають в керівництві компанії, основною відмінністю охорони конференцій, бізнес-форумів, з'їздів, зборів акціонерів від охорони масових заходів іншої форми є те, що кожен їх учасник - це спеціально запрошений гість, який, фактично, знаходиться в статусі ВІП-персони.

Виходячи з цього, організатори таких заходів повинні вирішити два ключові завдання з безпеки. Рівень сервісу по відношенню до таких важливих гостей повинен бути бездоганним, підхід - індивідуальним, при цьому необхідно забезпечити загальну безпеку заходу і безпеку кожного конкретного гостя. У цьому зацікавлені як організатори, так і самі гості.

Важливо пам'ятати, що людям з таким статусом не дуже подобається проходити необхідні процедури, пов'язані із забезпеченням безпеки: це і перевірка документів, і проходження через рамку металодетектора, огляд речей на наявність заборонених предметів, тощо. Тому сервіс повинен бути професійним: ненав'язливим, але при цьому дієвим і ефективним.

Ще один нюанс, на такі заходи гості приїжджають на вельми дорогих автомобілях, тобто і їх збереження теж входить в обов'язок співробітників охорони. Крім того, під час роботи форумів, конференцій, з'їздів використовується велика кількість високотехнологічного обладнання, а документація, з якими працюють або знайомляться запрошені особи, найчастіше, безцінні. Тому і тут потрібне забезпечення її збереження, будь вона в паперовому вигляді або на електронних носіях.


Забезпечення безпеки

Зрозуміло, що для забезпечення такого рівня безпеки потрібні фахівці високого профілю з відповідним досвідом і навичками. Рівень охорони при цьому повинен відповідати рівню тілоохоронця.

У компанії ТопГард для організації безпеки подібних заходів працює спеціально підібрана група охоронців, яких відрізняє злагодженість в діях, уміння працювати зі складним технічним обладнанням, починаючи з рамок металодетекторів на вхідній групі і до дефібрилятора чи кисневого концентратора для надання першої медичної допомоги. (До речі, на заходах такого рівня завжди присутній професійний парамедик).

Для того щоб охорона заходу була ненав'язливою і в той же час ефективною, команда ТопГард використовує системи закритої радіозв'язку з прихованою гарнітурою для проведення переговорів, не заважаючи при цьому гостям. Плюс до цього, використовується спеціальний мобільний пост з використанням закритої системи Wi-Fi. Пост дозволяє працювати з дистанційними бездротовими датчиками на відкриття / закриття дверей, датчиками на рух, вести зональне відеоспостереження.

В кімнатах для конфіденційних переговорів, якщо такі передбачаються програмою заходу, проводиться спеціальна перевірка на наявність підслуховуючих пристроїв і встановлюється спеціальне обладнання, яке зводить нанівець можливість витоку інформації. Для цього у компанії ТопГард також є спеціальна команда технічної підтримки, що має ліцензії від державних спецслужб на роботу з подібними пристроями.

Також в обов'язки служби охорони входить контроль дотримання заходів протипожежної безпеки, безпеки праці технічного персоналу, задіяного в заході.

Окремим пунктом прописується радіологічна перевірка приміщення, в якому проходить та чи інша подія. Рівень контролюється протягом всього часу проведення заходу.

Для проведення загальної координації і у організаторів, і у служби безпеки, і у команди охорони безпосередньо ВІП персон є можливість користуватися системою закритого зв'язку і системою зонального відеоспостереження. (Те, що відбувається в цікавій для їх зоні, вони можуть відслідковувати на своїх смартфонах).


Екіпірування та комунікація з іншими службами

Для припинення протиправних дій співробітники охоронної компанії мають не тільки спеціальні навички і вишкіл, але й оснащені спеціальними засобами і зброєю. У екіпіровку охоронця входить газовий балон зі сльозогінним газом, електрошокер, наручники і пістолет травматичної дії. Якщо, на думку організаторів та офіцера безпеки, рівень загроз вище середнього, то на заході постійно чергує кілька авто з групами швидкого реагування, які озброєні вже вогнепальною зброєю. При цьому підтримується високий рівень комунікації з поліцією.

Часто на заходах такого рангу присутні відомі політики або державні чиновники високого рангу, з якими працює державна служба охорони. У таких випадках необхідно вирішити два завдання, - забезпечити закритість об'єкта та безпеку особи, що охороняється, не впливаючи при цьому на комфорт інших учасників заходу.

Команда ТопГард має великий відповідний досвід і її добре знають в службі державної охорони. Тому служба виконує завдання з охорони безпосередньо ВІП-персони, а загальна охорона заходу покладається на співробітників ТопГард. У таких випадках використовується тісна комунікація між співробітниками держохорони, ТопГард і поліцією, що в підсумку дає відмінні результати і робить захід максимально захищеним і комфортним для його учасників.


Що враховується при охороні подібних заходів?

Як ми бачимо, для досягнення максимального результату в забезпеченні безпеки на подібних заходах необхідно врахувати багато складових. Всі вони повинні працювати в комплексі, починаючи з менеджменту охоронної компанії та замовника, і, закінчуючи охоронцями і технічним персоналом.

При організації таких заходів треба враховувати, що навіть, якщо організатор у них не змінюється, самі заходи кожен раз відрізняються один від одного, - і за масштабністю; і за програмними цілями, які вони переслідують; і за кількістю і статусу запрошених на них осіб. Тому, кожен раз при проектуванні архітектури безпеки представники організатора зустрічаються з офіцерами охорони для обговорення загального плану заходу. Потім все виїжджають на місце його проведення, де співробітники охоронної компанії складають своє бачення щодо організації системи безпеки, яке потім і обговорюється з представниками організатора. Часто на рівні обговорення плану вносяться корективи, як з боку замовника, так і з боку охоронної компанії. Ми зацікавлені в тому, щоб зробити для клієнта все максимально ефективно, забезпечити його такими ресурсами, технологіями, які дозволять йому звести нанівець всі можливі ризики, і зробити це за оптимальною ціною, не зазнавши зайвих витрат.


Чому обирають ТопГард?

Підведемо підсумки. Якими ж навичками і знаннями будуть володіти співробітники компанії ТопГард при підписанні з компанією контракту на надання послуг із забезпечення безпеки такого заходу, і, що, окрім персоналу надає компанія.

 1. ✔ охоронний персонал високого класу рівня «тілоохоронець»;
 2. ✔ фахівця з надання першої медичної допомоги з необхідним медичним обладнанням;
 3. ✔ персонал, який має досвід роботи зі спецслужбами, включаючи і служби, що забезпечують безпеку перших осіб держави;
 4. ✔ всі співробітники компанії мають знання і навички з надання першої медичної допомоги;
 5. ✔ персонал навчений діям при пожежонебезпечних ситуаціях, має навички поводження з вогнегасником та іншими засобами пожежогасіння;
 6. ✔ персонал, який володіє іноземними мовами (при проведенні заходу за участю іноземних гостей);
 7. ✔ технічне забезпечення заходу, включаючи закритий кодований зв'язок, систему відеоконтролю, контролю доступу, рамки металодектектора на вхідній групі і т.д.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

подивитися всі рекомендаційні листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською