Хедлайнери гуляли на Андріївському узвозі, відвідали виставкові зали «Пінчук Арт Центр», кожен раз із захопленням називаючи українців кращими у Всесвіті і обіцяючи знову повернутися в Україну .

«Київ висаджує мій мозок, що за дивовижне місто. Люди теплі і милі, вулиці красиві, архітектура стара і зачаровує», - написав на своїй сторінці в твіттері басист RedHotChiliPeppers Флі .

Охоронці « ТопГард» забезпечували безпеку масових заходів, зірок на концертах. Маючи величезний досвід роботи в охоронній сфері в напрямку забезпечення безпеки публічних персон, наша компанія доводить свій професіоналізм і старанність. Супровід світових зірок здійснюється спеціально підготовленими співробітниками, які пройшли як відбір за характеристиками, так і зовнішній кастинг.

Довідка. Red Hot Chili Peppers протягом 20 років були хедлайнерами найбільших музичних фестивалів світу. Red Hot Chili Peppers - це 7 Греммі ( 5 з яких група отримала на одній церемонії ), 85 мільйонів проданих платівок в брешемо світі, почесне місце в «30 - ці кращих рок- музикантів світу» за версією VH1, незліченна кількість щорічних премій і вершин чартів.

Останні новини
Нам довіряють