Охорона матчу Суперкубка УЄФА (2015). Фото 4.

Інтернаціональній команді професіоналів довіряють найвідповідальніші і найважливіші ділянки, такі як зони розміщення офіційних осіб держави, VIP-сектори, зони гостинності, корпоративні зони міжнародних спонсорів. Крім того, співробітники «ТопГард» забезпечують загальну безпеку в тісному співробітництві з силовими структурами приймаючої країни.

Враховуючи рівень заходу, а також велике представництво посадових осіб з різних країн, у грузинській столиці були застосовані підвищені заходи безпеки. Влада задіяла поліцію для забезпечення порядку на вулицях міста і перекрила частину вулиць.

Суперкубок УЄФА (2015). Фото 1. Суперкубок УЄФА (2015). Фото 2. Суперкубок УЄФА (2015). Фото 3. Охорона матчу Суперкубка УЕФА (2015). Фото 5. Суперкубок УЄФА (2015). Фото 6. Суперкубок УЄФА (2015). Фото 7.

Нагадаємо, що суперкубок УЄФА був заснований в 1972 році. У ньому за першість борються переможці двох найпрестижніших футбольних турнірів - Ліги чемпіонів і Ліги Європи попереднього сезону. Нинішній суперкубок УЄФА, в якому билися дві іспанські команди «Барселона» і «Севілья», став одним з найбільш видовищних в історії футболу і побив кілька історичних рекордів. Наприклад, це був найрезультативніший матч за кількістю голів в історії суперкубка УЄФА. Переможець турніру - «Барселона» брала участь в Суперкубку в дев'ятий раз, перемогла - вп'яте, повторивши рекорд італійського «Мілана». У цьому матчі відзначився і наш співвітчизник Євген Коноплянка, який забив ефектний гол у ворота «Барселони», перевівши гру в «овертайм».

Охорона масових заходів такого масштабу - це хороший досвід для наших професіоналів, а також можливість побачити подію своїми очима.

Останні новини
Нам довіряють