Інструктори парамедики ТопГард навчені за стандартами НАТО
 
Вперше в історії України ВСУ отримали професійних пара медиків навчених за програмою НАТО 68W. Навчання проводили американські інструктори за стандартами НАТО.

Майже чотири місяці спеціальних, дуже інтенсивних занять, після яких медики здавали практичний іспит. Він проводився на полігоні за стандартами оцінки підготовки «зелених беретів» США. Всі випускники здали іспит на «відмінно». І тепер армія вперше отримала можливість далі безпосередньо в АТО навчити бійців і підготувати наступну хвилю фахівців. Всі випускники навчалися не тільки тактичній медицині, але і що більш важливо вони навчалися як інструктора для навчання у військах за стандартами НАТО. Що і підтверджено відповідними міжнародними сертифікатами.

Це історія. Вони перші в Україні! Звичайно, нам дуже приємно, що інструктор з тактичної медицини ТопГард - Леся Конопелько, з найкращими показниками, йде в авангарді цього процесу. Школа підготовки ТопГард збагатилася новими знаннями і практичними навичками по парамедицина. Для нас не секрет що фахівці ТопГард кращі в Україні, але тепер цей факт ще раз підтверджено відповідними сертифікатами армії США.Навчання парамедиків за стандартами НАТО Навчання парамедиків за стандартами НАТО Підготовка до перенесення потерпілого
Навчання парамедиків за стандартами НАТО Навчання парамедиків за стандартами НАТО Підготовка до перенесення потерпілого
Навчання парамедиків за стандартами НАТО Навчання парамедиків за стандартами НАТО Переноска потерпевшего
Навчання парамедиків за стандартами НАТО Сертифікат про проходження курсу НАТО з надання першої медичної допомоги
Останні новини
Нам довіряють