Юристи ТопГард

Під час форуму порушувалися багато актуальні теми. Наприклад, судова реформа і люстрація суддів, проблеми покарання винних у вбивствах на Майдані, стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі і т.д.

Форум традиційно зібрав багатьох авторитетних юристів і представників суміжних галузей: Військової і Генеральної прокуратури, Антикорупційного бюро, Міністерства юстиції України, Адміністрації Президента України, суддів Вищого спеціалізованого суду України та Верховного суду України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Співробітники юридичного департаменту групи компаній «ТопГард» теж взяли участь у цьому форумі. Як заявив директор департаменту правового забезпечення та адвокатського захисту, адвокат Галкін С.А. проведення таких акцій за участю співробітників прокуратури, судів, а також інших державних організацій допомагає зрозуміти їхній спосіб мислення і розуміння конкретної правової ситуації, що вкрай важливо для вибудовування найбільш оптимальної лінії поведінки своїх клієнтів у відносинах з цими організаціями.

Сергій Галкін - юрист ТопГард Чернобай Олег

Нагадаємо, Щорічний зимовий форум адвокатів проводиться з 2011 року. На ньому традиційно відбувається обговорення найбільш наболілих проблем у сфері права, обмін досвідом між фахівцями, і підвищення рівня кваліфікації адвокатів.

Останні новини
Нам довіряють