Організатори «Формули-1» не приховують, що цього року вони підвищили вимоги до сек'юріті на чемпіонаті. У сезоні-2015 відбір був більш жорстким, ніж зазвичай.

ТопГард и немецкие партнеры по охранеОхрана входа - ТопГард Охрана Ф-1, ТопГард, Сепанг

«Ці вимоги диктує саме життя. Зараз ситуація в світі нестабільна, є загроза терористичних атак та інших провокацій. Тому чемпіонат повинні охороняти найкращі та підготовлені сек'юріті. І ми пишаємося, що потрапили в їх число, пройшовши серйозний конкурс », - розповів директор ТОВ ТопГард Костянтин Степанюк.

Нинішній сезон - 66-й в «Формулі-1». Чемпіонат проводиться з 1950-року і проходить на всіх континентах, у десятках країн світу. Особливістю нинішнього сезону є те, що в чемпіонат повернулася компанія Honda - в якості постачальника двигунів для команди McLaren. Фахівці відзначають, що в сезоні-2015 багато сильних команд - Ferrari, Williams, Red Bull, McLaren-Honda та інші. Однак, на їхню думку, фаворитом вважається команда Mercedes. А, значить, чемпіоном світу може стати хтось з гонщиків цієї команди - чинний чемпіон Льюїс Хемілтон або Ніко Росберг.

Охорона Ф-1, трибуни Сепанга «Всі ми як глядачі любимо« Формулу-1 », стежимо за карколомними гонками. Щиро переживали за здоров'я легенди гоночного спорту Міхаеля Шумахера. Тепер у наших хлопців є можливість стати частиною цього великого спорту. Враховуючи, які сильні команди беруть участь в «Формулі-1» цього року, сезон буде цікавим і видовищним. А наша спільна українсько-німецька команда сек'юріті, високо зарекомендувала себе під час Євро 2012, докладе всіх зусиль, щоб серія заходів пройшла максимально комфортно та безпечно », - заявив директор ТОВ ТопГард Костянтин Степанюк.

В цьому етапі гонок переможцями заїзду стали:
1. Себастьян Феттель ("Феррарі")
2. Льюїс Хемілтон ("Мерседес") 8,5
3. Ніко Росберг ("Мерседес") 12,3

Ми, також, не втратили можливість привітати призерів, зокрема, Ніко Росберга - пілота боліда компанії Mercedes.

Ніко Росберг і Л. Хемілтон ТопГард і Ніко Росберг

Останні новини
Нам довіряють