Конструкція Park Avenue Дизайн приміщень загального користування | Park Avenue Дитячі майданчики Park Avenue

До охорони такого житлового комплексу компанія ставиться особливо педантично, бо Park Avenue це не просто житловий комплекс, а « місто в місті». Тут є все, необхідне для життя:

  • розвинена інфраструктура;
  • територія, яка захищена з усіх боків;
  • дитячі майданчики;
  • охоронювані паркування.

Все виглядає дуже красиво.

Будинки обладнані сучасними системами протипожежного захисту, охоронною сигналізацією та засобами зв'язку квартир з охороною. Безпека гарантується системою контролю доступу, відеоспостереженням і можливістю підключення індивідуальної охоронної сигналізації (пультова охорона).

Охорона представлена ​​оперативними постами, стаціонарними постами при входах в комплекс і патрулем охоронної компанії ТопГард. [Джерело: Park Avenue]

Охорона житлового комплексу Park Avenue Відеоспостереження | Охорона житлового комплексу Park Avenue

«Якими б модними не були будинки, скільки б у дворі не було паркувальних місць, дитячих садків або ігрових майданчиків, але якщо люди не відчувають себе в безпеці, вони не можуть насолоджуватися житлом навіть у самому комфортабельному комплексі. Тому ми пишаємося тим, що саме на наших професіоналів впав вибір з боку керівництва девелоперської компанії. Можу запевнити, що під захистом ТопГард мешканці «Park Avenue» будуть відчувати себе спокійно і впевнено», - зазначив директор ТОВ «ТопГард» Костянтин Степанюк.

Охорона житлового комплексу Park Avenue Охорона житлового комплексу Park Avenue
Останні новини
Нам довіряють