Фізична охорона об'єктів Фізична охорона об'єктів забезпечується постами охорони, цілодобовою роботою диспетчерів, а також новітнім охоронним обладнанням. Завдяки багаторічному досвіду, всі співробітники, які забезпечують послуги охорони об'єктів і безпеку на них, ставляться відповідально до роботи і в критичних ситуаціях діють максимально злагоджено та організовано.

Послуга "фізична охорона об'єктів" розділяється на кілька груп залежно від типу об'єкту, що охороняється:

Дізнатися вартість фізичної охорони об'єктів

Етапи укладення договору на надання послуг охорони об'єкту:

 1. проводиться комплексна оцінка об'єкта з метою вибору оптимальних рішень в побудові системи безпеки;
 2. вноситься на розгляд Замовника комерційна пропозиція, спрямована на створення ефективної і надійної системи охорони даного об'єкта з мінімальними витратами часу і коштів;
 3. проводиться підбір та навчання співробітників охорони об'єкта, екіпірування їх спецзасобами, необхідною зброєю та радіостанціями, розробляються інструкції. Залежно від вимог корпоративної етики вибирається уніформа або цивільний одяг.
 4. при необхідності встановлюються будь-які технічні засоби охоронного призначення ( охоронна сигналізація, відеоспостереження, контроль доступу та ін)

Охорона магазинів і торгових центрів

охорона магазинів і торгових центрівПрофесійна охорона магазинів і торгових центрів вимагає особливого підходу і спеціальних технічних засобів для забезпечення безпеки. Від інших подібних послуг вона відрізняється можливою наявністю на об'єкті, що знаходиться під охороною, підсобних приміщень, спец. тех. засобів, наприклад, пропускних пунктів з магнітним детектором, щоб запобігти крадіжкам товару та ін.

Що може входити в послугу "охорона магазинів"?

 • інкасація виручки за день;
 • зовнішній вигляд і компетентність співробітників охорони;
 • особливий графік роботи, адже деякі магазини працюють цілодобово;
 • запобігання крадіжок відвідувачами та персоналом;
 • контроль роботи персоналу;
 • встановлення відеоспостереження, датчиків і сигналізації, якщо цього вимагають умови забезпечення відповідного рівня охорони;
 • огляд і затримання при порушеннях безпеки та порядку.

Охорона складів

Якщо вам потрібна охорона складу, можете бути впевнені, що для цього виду об'єкта будуть підібрані співробітники та технічні засоби охорони в індивідуальному порядку. Всі роботи офіційні. Ми укладаємо договір на надання послуг, а перед самою процедурою укладення проводимо компетентну оцінку об'єкта і всіх технічних засобів. Це дозволяє нам підібрати оптимальні рішення в проектуванні системи безпеки.

Охорона приватного, заміського будинку

Охоронець в заміський будинок потрібен насамперед тим, хто часто виїжджає і будинок залишається без нагляду. Тим більше якщо в ньому є цінна техніка і він повністю придатний для житла і красиво виглядає зовні, то це тільки привертає увагу злодіїв. Охорона приватного, заміського будинку, гаражів та інших об'єктів може суміщати в собі кілька послуг:
- встановлення охоронного обладнання (відеокамери, різноманітні датчики);
- організація контрольно-пропускного пункту;
- організація поста охорони;
- інші спеціальні заходи безпеки.

Охорона будівельних об'єктів і промислових будівель

Найважливіше, навіщо потрібна фізична охорона для об'єктів будівництва та промислових будівель в Києві - це запобігання розкрадань будматеріалів і техніки. Відрізняється від інших послуг наявністю постійного поста охорони і передбачає цілодобове патрулювання території охоронцями (можливо з собакою), ведення обліку будматеріалів та інструментів, контроль транспорту і постачальників, персоналу і підрядників, контрольно-пропускний пункт, можливо, відеоспостереження та інші заходи щодо охорони об'єкта.


Як додаткову послугу, ми можемо провести аудит з безпеки. Ми проведемо весь комплекс заходів, які допоможуть вам зрозуміти, наскільки захищена ваша компанія, де найбільш вразливі місця, і навіть звідки може відбутися витік інформації. Наші фахівці обов'язково дадуть вам актуальні рекомендації з удосконалення поточної ситуації, які допоможуть вам запобігти можливі зовнішні і внутрішні загрози.

Останні новини
Нам довіряють