Сучасна міська інфраструктура включає в себе велику кількість стоянок, гаражів і паркінгів. Ці місця є зонами підвищеного ризику для угонів автомобілів. Тому питання охорони автостоянок необхідно приділяти особливу увагу.


У чому особливості охорони автостоянок?

Охорона автостоянок і парковок мінімізує ризики, пов'язані з автотранспортом і змістом паркувальних місць. Територія для простою автомобілів буває двох категорій:

 • постійні - гаражі, стаціонарні паркінги, території приватних автомобільних компаній;
 • тимчасові - автостоянки біля торгових центрів, автозаправок і автомайстерень.

Забезпечення збереження пересувного майна включає ряд особливостей, які необхідно враховувати під час надання послуг:

 • контроль переміщення автотранспорту по паркувальної території;
 • особливості автомобілів;
 • контрольний режим всередині об'єкта;
 • контроль за дотриманням правил пожежної безпеки;
 • забезпечення огляду під час виїзду автомобілів;
 • оснащення об'єкту, що охороняється технічними системами охорони.

В процесі роботи службі охорони надходять в розпорядження всі документи, що становлять базу даних автотранспорту. На тимчасових стоянках охоронці лише спостерігають за тим, що відбувається, щоб запобігти розкраданню та пошкодження майна.

На закритих територіях охоронці фіксують технічні характеристики машин, щоб попередити необґрунтовані заяви персоналу з боку автовласників. Організація суворого режиму всередині об'єкта може мати систему пропусків і фіксованого автомісця для кожного автомобіля. На тимчасових автостоянках з великим потоком охоронні кадри посилено спостерігають за громадянами і територією.

На постійних парковках строго контролюється виїзд автомобілів, перевіряються документи, що посвідчують особу водія.

Забезпечення безпеки на будь-якій території потребує технічному оснащенні, де будуть задіяні протиугінні системи, автоматичні шлагбауми та дистанційне відеоспостереження.


Що включають в себе охоронні заходи?

Охоронні заходи включають в себе комплекс заходів безпеки, що складаються з фізичної охорони, технічних засобів охорони та реагування. Фізична охорона автостоянок, паркінгів і гаражів складається із заходів безпеки та контролю на території об'єкту. До них відносяться моніторинг відеоспостереження, ведення журналу відвідувань, контроль сигналізації, проведення систематичних обходів.

Технічне оснащення запобігає позаштатні ситуації і протиправні дії на об'єктах, що охороняються. Для їх установки враховуються архітектурні особливості об'єкта, маршрути пересування автотранспорту на території, пікові навантаження і щільність трафіку.

Під час виконання посадових обов'язків важливо своєчасне реагування. Це істотно підвищує шанси на зниження втрат.

Таким чином, головними охоронними заходами є організація контрольно-пропускних місць при виїзді і в'їзді автотранспорту, охорона паркінгів, обхід території з оглядом автомобілів і установка систем відеоспостереження.


У чому переваги співпраці з охоронною компанією "ТопГард"?

Основними перевагами співпраці є:

 • професійний штат співробітників з досвідом роботи в силових структурах України і в ЗСУ;
 • використання передових охоронних технологій;
 • економічно обгрунтована політика цін на охоронні послуги з індивідуальним підходом до кожного клієнта;
 • гарантія повної конфіденційності;
 • співробітники компанії проходять відбір на профпридатність і психологічне тестування.

Замовити охоронні послуги за прийнятною вартістю можна для приватних осіб і підприємств Києва і України. Компанія враховує всі переваги замовника і працює за сучасними технологіями в галузі охорони.