Сьогодні в кожному населеному пункті є спеціально відведені місця для зберігання транспортних засобів - це паркінги, стоянки біля супермаркетів та офісів, розважальних центрів, спортивних клубів, де машина перебуває короткий період часу. Гараж, до якого часом треба добиратися досить довго, перестає для багатьох бути привабливим варіантом. Автомобілісти вважають за краще залишати автомобіль на ніч ближче до дому - на платній стоянці, де авто завжди під рукою. Чим більше місць для зберігання авто, тим більше спокуси у кримінальних елементів поживитися за чужий рахунок. Зловмисники можуть пограбувати машину або викрасти з метою перепродажу, розбору на запчастини.

З огляду на ризик пограбування або викрадення, вандалізму, паркінги та автостоянки повинні ретельно охоронятися. Безпека такого об'єкта має свою специфіку - в залежності від площі території, місця розташування, кількості автомісць та інших особливостей. У будь-якому випадку, потрібно задіяти фізичну охорону і технічні засоби.

Охорона автостоянки в місті Київ та по Україні службою безпеки ТОПГАРД

Майданчики для зберігання авто бувають двох типів: постійна (паркінг, підземний гараж, територія офісу, підприємства) і тимчасова (стоянки біля магазинів, кінотеатрів, інших закладів, що надають послуги населенню).

Охорона тих і інших стоянок має свої нюанси. На закритих майданчиках співробітники служби безпеки фіксують всі автомобілі, що дозволяє уникнути необгрунтованих претензій від власників, а також проникнення на територію «чужого» авто. Режимний об'єкт обладнується пропускними системами, де на в'їзді у автовласників перевіряють документ і допуск на територію. На тимчасових паркінгах потрібно охопити увагою великий потік авто і людей, тобто доцільно встановити систему відеоспостереження, а також патрулювання. Компанія ТОПГАРД пропонує замовникам комплекс послуг:

 • технічне оснащення - відеоспостереження, шлагбауми, протиугінні, протипожежні системи;
 • патрулювання території;
 • перевірка документів і огляд (в'їзд, виїзд);
 • контроль переміщення авто всередині паркінгу;
 • ведення облікових записів;
 • вирішення конфліктних ситуації, запобігання протиправних дій.

Співробітники нашої компанії володіють навичками запобігання правопорушень, терористичних актів, при необхідності, можуть надати першу кваліфіковану медичну допомогу, кожен освоїв курс основи реанімації. З кожним замовником ми складаємо контракт, де прописуємо всі надані послуги, їх вартість, обов'язки обох сторін.


Переваги звернення в компанію ТОПГАРД

Наше агентство не має аналогів в Україні, без перебільшення є лідером у своїй галузі. Співробітники регулярно проходять інструктаж з психологічної та фізичної підготовки, у багатьох є реальний бойовий досвід. У компанії є фахівці з новітнього технічного обладнання, інформаційної безпеки, кінологи, висококласні водії. Кожному клієнту ми гарантуємо конфіденційність, нам довіряють відомі люди з середовища шоу-бізнесу, політики. Ми забезпечуємо особисту охорону, безпеку об'єктів різного рівня складності.

Компанія веде лояльну цінову політику, забезпечує індивідуальний підхід до кожного замовника з обов'язковим урахуванням конкретних побажань. Замовити наші послуги можуть як кияни, так і жителі інших міст України. У обласних центрах у нас є свої представники, при необхідності, група виїжджає на територію замовника.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Посмотреть все рекомендательные письма

Відгуки про нашу компанію