Охоронны послуги

Охоронна компанія ТопГард
Охоронна компанія ТопГард

Групи швидкого реагування «ТОПГАРД» Завжди поруч і вчасно!

Саме оперативна підтримка озброєними групами швидкого реагування в разі виникнення проблем на об'єкті є визначальним фактором для подолання кризових ситуацій і забезпечення реальної безпеки людей.

Спеціальна підготовка є фундаментом роботи для бійців груп швидкого реагування.

Успіх та якість у вирішенні проблеми буде залежати від підготовки і професіоналізму команди швидкого реагування. ГШР - це озброєні, добре фізично і психологічно підготовлені та треновані чоловіки, які регулярно проходять спеціальну підготовку з профільних напрямків:

  • Конфліктологія;
  • Антикризова психологія;
  • Бойове самбо і крав мага;
  • Медична підготовка;
  • Протипожежна підготовка;
  • Базова профільна юридична підготовка;
  • Іноземна мова;
  • Оперативно-тактична, вогнева підготовка;
  • Контр-аварійне водіння автомобілем.

В основному це військовослужбовці, які мають бойовий досвід і відповідні знання та навички для роботи і захисту в цивільному правовому полі.ГШР, ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Всі партнери та клієнти ТопГард знають, що в разі виникнення позаштатної ситуації, якщо охороні на об'єкті потрібна допомога - прибудуть збройні мобільні підрозділи швидкого реагування. Вони нададуть допомогу і при необхідності заблокують об'єкт, посилюючи штатну охорону до повного вирішення проблеми.

Приватна охорона ТопГард для будівельних об'єктів

ВАЖЛИВО:
   Всі ГШР укомплектовані швидкісними автомобілями зі спец-сигналами, засобами зв'язку з кодуванням, засобами спеціального захисту, універсальною медичною аптечкою для надання першої домедичної допомоги, засобами пожежогасіння та протипожежним захистом для евакуації людей.


КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ

Паралельно контроль, фіксація і відповідна координація буде здійснюватися оперативним черговим офіцером безпеки ТопГард, який інформує відповідальних осіб об'єкта, охоронну компанію і підрозділ цілодобової юридичної підтримки. За необхідності викликає та координує службу швидкої медичної допомоги, підрозділи МНС (ДСНС) та МВС.

До речі, сама наявність або відсутність в охоронній компанії підрозділів і системи контролю, кризової підтримки і реагування, дуже красномовно інформує Замовника про потенціал і профессіоналізм охоронної компанії яку він вибирає.

ТОПГАРД - це 25 років досвіду та бездоганної репутації про що говорить велика кількість наших клієнтів!