КориснеЯк стверджує народна мудрість: мій дім — моя фортеця

Охорона дома ТопГардЛіто — чудова пора! Тепло. У вихідні багато мешканців нашого міста бажають провести на природі. Хто на дачі, хто на рибалку, збір грибів та ягід. Пік відпусток також потрапляє на цей сезон. На жаль, у літа є і зворотна, кримінальна сторона. Підтвердження тому — міліцейська статистика.

Звичайно рецепту на кожен конкретний випадок просто немає. Якщо ви серйозний бізнесмен, то можете лише поверхнево переглянути сторінку. Невже вам потрібна ця публікація для ознайомлення? Адже ви можете дозволити собі залучити приватну охорону, обладнати камерами відеонагляду, охоронною сигналізацією, завести кількох собак. А от якщо ви громадянин з середнім достатком і турбуєтесь про недоторканність майна, то радимо почитати уважніше.

“Мій дім — моя фортеця” — запевняє народна мудрість. Але фортеця, як відома, має забезпечувати надійний захист її відвідувачів і тих речей, які знаходяться за її стінами. А тому потурбуйтесь про вразливі місця свого бастіону.

В першу чергу це двері та вікна. В більшості випадків злочинці проникають саме через двері та вікна. Двері бажано мати броньовані, при чому відкриватись вона повинна не назовні, а всередину. Тоді зловмиснику буде складно дістатись до петель. Адже зрізати їх при потребі й можливості з допомогою болгарки нескладно. А ще краще мати дві двері — зовнішня може бути більш простішою, аби не привертати уваги, а друга мати надійні замки. На ринку зараз можна знайти багато замків. Не економте коштів аби не пошкодувати в майбутньому. Придбайте якісний дорогий замок, бажано відомої компанії. І краще мати два різних замки. Не буде зайвим і глазок, через який ви зможете розглянути хто завітав. Якщо ви живете на першому чи другому поверхах рекомендується встановити на вікна металеві решітки, при чому бажано внутрішні. Щоб дібратись до них грабіжнику прийдеться розбивати скло. В наш час багато “домушників” з успіхом використовують спорядження для альпінізму. Тому залишаючи будинок завжди варто закривати вінка. Про перше, цей запобіжний захід знизить ймовірність проникнення для візиту, а по друге, в кімнату не залетить небезпечний предмет (наприклад, кинутий з верхнього поверху недопалок). 

Але навіть маючи надійні замки та решітки залишається ризик проникнення грабіжників до оселі. Відкриваючи двері на сходинкову площадку варто дізнатись чи є хто там присутнім, тому не полінуйтеся глянути в глазок. Якщо біля вашої квартири є незнайомці, краще почекайте залишати квартиру. Не виключено, що вас в той же момент силоміць заштовхнуть назад та закриють двері. А у незнайомців варто завчасно цікавитись метою візиту. Як би лишень не могли представлятись шахраї: сантехніками, міліціонерами, працівниками ОСББ. Можете телефонувати у відповідні служби та отримувати підтвердження візиту. Така перевірка займе кілька хвилин, але вона доречна і ви подбаєте про безпеку.

Зараза багатоквартирні під’їзди обладнуються системами відеонагляду і знаходяться під наглядом консьєржів. Ці заходи є в міру ефективними, кількість крадіжок в таких будинках значно нижче. А от при відсутності відеокамер та вахтовиків особливо важливі гарні відносини з сусідами. Якщо помітили підозрілу людину, намагайтесь запам’ятати її краще. А у випадках, коли заклеюють глазки, ставлять мітки і т.д. — негайно телефонуйте в поліцію за коротким номером 102. Набрати цей короткий номер варто не лише коли стали свідком вивезення цінних речей. Постарайтесь запам’ятовувати зовнішність, марку і номер авто.

Зазвичай крадії починають справу, довідавшись інформацію про господарів, їх матеріальний стан. Отримують вони її не лише завдяки особистим спостереженням, але і через знайомих. Висновки прості — не слід розповсюджуватись про свої надбання й потрібно завчасно подбати про його збереження. При наявності дітей поспілкуйтесь з ними, аби не хвалились перед іншими про достатки сім’ї.

І останнє, але чи не найважливіше. Довірте безпеку свого житла професіоналам. Приватна охорона потурбується про збереження вашого майна.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською