Охорона від рейдерських захоплень – ТопГардТермін "рейдерство" все частіше зустрічається в заголовках новин. За останні 7 років, згідно з даними відкритих джерел, у нашій країні відбулося близько 3300 рейдерських захоплень. Спроб було ще більше. Офіційна статистика не відображає усієї картини, адже часто такі дії кваліфікуються як хуліганство, а не як незаконне заволодіння майном чи протидія законній господарській діяльності.

Перевірка приміщень на прослуховування Хоча розвиток сучасних технологій привніс в наше життя багато позитивного, є і негативні моменти. До їх числа варто віднести прослуховування приміщень. Як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Саме цим можна пояснити величезну кількість жучків і інших пристроїв, які легко встановити для прослуховування не тільки в офісі або кабінеті, а й в машині. На щастя, сьогодні багато організацій надають допомогу по виявленню таких пристроїв.Особливості охорони ювелірних магазинів

Ювелірний магазин наповнений дорогими виробами, привертаючи увагу не лише покупців, а й грабіжників. Щоб убезпечити коштовності, потрібна фізична охорона. Сам факт присутності ввічливої та презентабельної служби безпеки підвищує статус магазину в очах відвідувачів та дає зрозуміти потенційним грабіжникам, що місце під надійною охороною.

 

Причини помилкового спрацьовування охорони Система охорони приміщень усередині та зовні відноситься до поширених засобів захисту. Для цього встановлюється спеціальне охоронне обладнання, за допомогою якого можна стежити за порядком.

 

Як захистити свій будинок або квартиру під час відпустки Вирушаючи у відпустку будь-якої пори року, власники приватних будинків намагаються захистити своє житло від проникнення зловмисників. Високий рівень безпеки можуть забезпечити професійні охоронні агенції, сучасні системи сигналізацій тощо.

 

Тривожна кнопка - що це і для чого вона потрібна? Кожен власник житлоплощі чи бізнесу хоче, щоб його майно перебувало у безпеці. З цією метою у приміщенні монтуються надійні двері та вікна, провідна або бездротова система сигналізації, підписуються договори з приватними охоронними фірмами.

Дротова або бездротова охоронна сигналізація

Одним з принципів класифікації систем охоронної сигналізації є спосіб передачі сигналу. На основі даного принципу розрізняють два типи сигналізацій: провідна та бездротова. Широким вибором моделей представлені на сучасному ринку обидва види. Відповідно, у покупця виникає закономірне питання: яку систему сигналізації віддати перевагу, провідну або бездротову.

Якщо ще кількома роками раніше багато хто б рекомендував провідні системи, зважаючи на більш привабливу вартість, підвищений рівень надійності, можливість встановлення датчиків на досить великій відстані від централі сигналізації, то сьогодні бездротова сигналізація грунтовно «освоїлася» на ринку безпеки і є повноцінним суперником провідних моделей.

 

Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською