Сучасний бізнесмен завжди відчуває дефіцит вільного часу. Його кожен робочий день розписаний по хвилинах, навіть у вихідні дні складно викроїти, навіть, кілька годин для повноцінного відпочинку. Діловій людині часто доводиться не тільки працювати в офісі, а й переміщатися по місту, відвідуючи наради, прямуючи на ділові зустрічі. Виключити запізнення, дозволити собі продовжувати роздумувати над вирішенням існуючої проблеми навіть під час проходження до місця призначення вдається тим підприємцям, які відмовляються самостійно управляти автотранспортом, довіряючи ці обов'язки професійному водієві.
 
Саме з цієї причини більшість бізнесменів зацікавлені знайти авто з водієм. Оренда транспортних засобів бізнес-класу, якими керують професійні водії зі стажем, надається компанією ТОПГАРД.


 
Послуги фізичної охорони цікавлять в більшості випадків керівників великого бізнесу. На жаль, представники малого бізнесу помилково вважають, що вони не виступають в якості об'єкта, що викликає жвавий інтерес у злочинців. З цієї причини тільки 31% малих підприємств приділяють належну увагу організації процесу охорони, захищаючи себе від хакерських атак і інших спроб втрати цінної інформації, несанкціонованого виведення грошових коштів, а також від крадіжок майна персоналом фірми або відвідувачами.
IP-домофони.

Компанія TopGuard орієнтується на надання якісних охоронних послуг притримуючись європейских стандартів охорони і не шкодує часу і грошей на найкращу пропозицію для клієнта, який уже сам в змозі обрати технічне рішення по охороні відповідно до свого бюджету.

Охорона шкіл.

По телевізору мало не кожен день показують кадри, зняті в школах, коли учні приходять зі зброєю, коли хтось із старшокласників поширює наркотики або коли школярі б'ють однокласників. Показане з летальними випадками буває здебільшого за кордоном, але ситуація в вітчизняних школах не набагато краща. Охорона шкіл поки не має єдиних стандартів з безпеки і керівництво спільно з батьками повинні самі приймати важливі рішення.

Системи охорони периметру.

Часи, коли у якості засобів для охорони периметру був лише колючий дріт, із появою сучасних технологий пішли в минуле. Сьогодні, незважаючі на те, що рівень продажів колючого дроту як і раніше достатньо високий, самі продавці визнають його низьку ефективність, поступово переходячи на системи охорони периметру нового поколінняя.

Системи безпеки для дому.

Безпека - це стан системи або об'єкта, при якому вплив зовнішніх і внутрішніх факторів не порушує його діяльності.
В даний час існує безліч об'єктів приватної та державної власності, які використовують охоронні системи безпеки різного типу.

Системи охоронної сигналізації.

В статті надаються рекомендації по монтажу комплекту обладнання для систем відеоспостереження, що складаються з камери або відеореєстратора, які можна придбати в будь-якому магазині, котрий спеціалізується на охоронній техніці. Для тих, хто є впевненим користувачем комп'ютера, складності по монтажу будуть мінімальні.

Системи охоронної сигналізації.

Як убезпечити свій бізнес? Сучасні системи охоронної сигналізації дозволять вам замінити дорогий штат охоронців і посилають тривожний сигнал безпосередньо на пульт охорони або одразу сповіщують державну поліцію про злочин. Витрати на монтаж і сервіс значно нижчі за щомісячні виплати зарплат штатним охоронцям.

Охоронна сигналізація це особливим чином сконструйована система приладів, котрі сповіщують про зміни середовища, за якими може слідувати загроза.

Послуги охорони
Послуги охорони від компанії ТопГард

Послуги охорони в Україні на сьогоднішній день є одними з найбільш затребуваних. Це пояснюється криміногенною ситуацією в країні, яка, на жаль, останнім часом тільки погіршується. Зараз, більше ніж зазвичай стали актуальними проблеми особистої безпеки, охорони майна і контролю на підприємствах різної форми власності.

Охоронець йде з місця роботи

Кадровики охоронних агентств вважають, що плинність кадрів в охороні викликана тим, що охоронці бояться неправильно спланованого графіка роботи, через що, щоб «закрити діри», їм доведеться працювати понаднормово. Ще одним моментом звільнення охоронців може служити сама специфіка роботи. Охоронець приходить на нове місце, а навчити його або провести інструктаж нікому. У такому випадку охоронець буде допускати помилки в роботі, отримувати штрафи або зауваження від начальства і в підсумку знайде для себе більш спокійне місце роботи.

Деякі охоронні компанії використовують сучасні програми для автоматизації розподілу смен. Це оптимізує процес. Працівники чітко знають свої робочі зміни, що зменшує кількість накладок. Але таке програмне забезпечення досить дорого коштує.

Охорона офісу підприємства.
 
На жаль, в сучасних реаліях ніхто не може гарантувати абсолютну безпеку ні фізичним, ні юридичним особам. Рівень злочинності зростає, в тому числі статистика щодо кількості скоєних крадіжок не дозволяє очікувати на зміни. Щоб уберегти власність, багато хто приймає рішення замовити охорону офісу або власного житла.
 
У більшості випадків в охоронних послугах зацікавлені підприємці. Вони зацікавлені не тільки в тому, щоб убезпечити від крадіжок особисті речі співробітників офісу, оргтехніки, ПК, а й прагнуть виключити витік комерційної інформації, втрату важливої ​​документації. Вирішити такі серйозні проблеми вдається, якщо укласти договір про співпрацю з компанією, що надає послуги охорони офісу.

Останні новини
Нам довіряють