Перевірка приміщень на прослуховування Хоча розвиток сучасних технологій привніс в наше життя багато позитивного, є і негативні моменти. До їх числа варто віднести прослуховування приміщень. Як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Саме цим можна пояснити величезну кількість жучків і інших пристроїв, які легко встановити для прослуховування не тільки в офісі або кабінеті, а й в машині. На щастя, сьогодні багато організацій надають допомогу по виявленню таких пристроїв.GSM сигналізація: плюси та мінусиGSM-сигналізація — це вид сигналізації, який повідомляє власнику квартири чи будинку про те, що збереження майна і життя людей знаходиться під загрозою. Для роботи цього виду охоронних приладів використовується цифровий стандарт мобільного зв’язку GSM. Для запуску потрібно придбати SIM-карту, вибрати тарифний план, активувати, поповнити рахунок і вставити у спеціальний слот сигналізаційного блоку. При виявленні протиправних дій на мобільний номер клієнта приходить SMS-повідомлення.

Переваги оренди авто з водіємВ умовах насиченого міського трафіку зазвичай користуються основними видами транспорту — громадським та таксі. Перший дуже бюджетний, але незручний, а другий дорогий та виснажливий, якщо користуватись ним кожного дня, але варто згадати про альтернативу. Оренда автомобіля з водієм. Ця послуга передбачає, що клієнт отримує авто у своє повне розпорядження на весь термін оренди.

 

Основні види фізичної охорониФізична охорона — один із найбільш ефективних способів забезпечити безпеку об’єкта або конкретної особи. Хоча сучасні технічні системи безпеки і вважаються більш надійними, але все ж таки вони поступаються професіоналам. Лише фахівець здатен аналітично думати, приймати нестандартні рішення, відвертати увагу на себе і діяти ще до того, як інцидент відбудеться.

 

Експертна думка від кореспондента CNN про Топгард і безпеку в УкраїніЗа кілька останніх років в Україні відновився потік гостей з інших країн. Про це наглядно свідчить статистика Державної прикордонної служби України. Подорожуючі прибувають не лише з сусідніх країн — Польші, Угорщини, Румунії, Словакії, але також з Німеччини, Ізраїля, США, Великобританії, Чехії, Франції, Італії, Іспанії, Туреччини.


Охоронні послуги — як вибрати?Сучасні реалії можуть привнести в життя людини і приємні сюрпризи, і розчарування, і відчутні проблеми. Складно змиритись із втратою майна, з тим, що надходять прямі, завуальовані погрози в адресу певної персони, організації зі сторони конкурентів чи представників кримінального світу. Також тяжко приходиться в ситуації, коли бізнес під загрозою з причини крадіжки чергової партії вантажу.


Охоронні послуги – як обманюютьПрагнення облаштувати своє житло так, аби перебувати в ньому максимально комфортно, характерне багатьом людям. Не дивно, що багато з них задля реалізації власних бажань купують різноманітну побутову техніку, комп’ютери, сучасні меблі, антикварні речі та інші цінні предмети. Саме вони й приваблюють крадіїв.