Прагнення облаштувати своє житло так, аби перебувати в ньому максимально комфортно, характерне багатьом людям. Не дивно, що багато з них задля реалізації власних бажань купують різноманітну побутову техніку, комп’ютери, сучасні меблі, антикварні речі та інші цінні предмети. Саме вони й приваблюють крадіїв.
 
Застрахувати себе від крадіжок, попередити несанкціоноване проникнення в офіси, на територію підприємств вдасться, якщо підписати договір з компанією про надання послуг охорони.
 
На жаль, на ринку зустрічаються пропозиції від приватних компаній, які часто після підписання документів й оплати халатно відносяться до виконання своїх обов’язків. Важливо правильно зорієнтуватись, вибрати компанію або агентство, яке надає професійні послуги охорони і потурбується про безпеку нерухомості, майна.

 

 

Сучасний світ новин насичений іменами медійних персон, їх сварками та скандалами. В деяких, особливо складних ситуаціях, виникають замахи не лише на особистий простір, але навіть і на життя зірок та бізнесменів, що інколи досить погано закінчується. З огляду на подібні обставини, набирає популярності термін – personal security guard, що перекладається як «особистий тілоохоронець». Дана професія, беручи до уваги поточну ситуацію в світі, досить популярна і несе певні ризики.

 

 

 
Сучасний бізнесмен завжди відчуває дефіцит вільного часу. Його кожен робочий день розписаний по хвилинах, навіть у вихідні дні складно викроїти, навіть, кілька годин для повноцінного відпочинку. Діловій людині часто доводиться не тільки працювати в офісі, а й переміщатися по місту, відвідуючи наради, прямуючи на ділові зустрічі. Виключити запізнення, дозволити собі продовжувати роздумувати над вирішенням існуючої проблеми навіть під час проходження до місця призначення вдається тим підприємцям, які відмовляються самостійно управляти автотранспортом, довіряючи ці обов'язки професійному водієві.
 
Саме з цієї причини більшість бізнесменів зацікавлені знайти авто з водієм. Оренда транспортних засобів бізнес-класу, якими керують професійні водії зі стажем, надається компанією ТОПГАРД.


 
Послуги фізичної охорони цікавлять в більшості випадків керівників великого бізнесу. На жаль, представники малого бізнесу помилково вважають, що вони не виступають в якості об'єкта, що викликає жвавий інтерес у злочинців. З цієї причини тільки 31% малих підприємств приділяють належну увагу організації процесу охорони, захищаючи себе від хакерських атак і інших спроб втрати цінної інформації, несанкціонованого виведення грошових коштів, а також від крадіжок майна персоналом фірми або відвідувачами.
IP-домофони.

Компанія TopGuard орієнтується на надання якісних охоронних послуг притримуючись європейских стандартів охорони і не шкодує часу і грошей на найкращу пропозицію для клієнта, який уже сам в змозі обрати технічне рішення по охороні відповідно до свого бюджету.

Охорона шкіл.

По телевізору мало не кожен день показують кадри, зняті в школах, коли учні приходять зі зброєю, коли хтось із старшокласників поширює наркотики або коли школярі б'ють однокласників. Показане з летальними випадками буває здебільшого за кордоном, але ситуація в вітчизняних школах не набагато краща. Охорона шкіл поки не має єдиних стандартів з безпеки і керівництво спільно з батьками повинні самі приймати важливі рішення.

Системи охорони периметру.

Часи, коли у якості засобів для охорони периметру був лише колючий дріт, із появою сучасних технологий пішли в минуле. Сьогодні, незважаючі на те, що рівень продажів колючого дроту як і раніше достатньо високий, самі продавці визнають його низьку ефективність, поступово переходячи на системи охорони периметру нового поколінняя.

Системи безпеки для дому.

Безпека - це стан системи або об'єкта, при якому вплив зовнішніх і внутрішніх факторів не порушує його діяльності.
В даний час існує безліч об'єктів приватної та державної власності, які використовують охоронні системи безпеки різного типу.

Системи охоронної сигналізації.

В статті надаються рекомендації по монтажу комплекту обладнання для систем відеоспостереження, що складаються з камери або відеореєстратора, які можна придбати в будь-якому магазині, котрий спеціалізується на охоронній техніці. Для тих, хто є впевненим користувачем комп'ютера, складності по монтажу будуть мінімальні.

Системи охоронної сигналізації.

Як убезпечити свій бізнес? Сучасні системи охоронної сигналізації дозволять вам замінити дорогий штат охоронців і посилають тривожний сигнал безпосередньо на пульт охорони або одразу сповіщують державну поліцію про злочин. Витрати на монтаж і сервіс значно нижчі за щомісячні виплати зарплат штатним охоронцям.

Охоронна сигналізація це особливим чином сконструйована система приладів, котрі сповіщують про зміни середовища, за якими може слідувати загроза.

Послуги охорони
Послуги охорони від компанії ТопГард

Послуги охорони в Україні на сьогоднішній день є одними з найбільш затребуваних. Це пояснюється криміногенною ситуацією в країні, яка, на жаль, останнім часом тільки погіршується. Зараз, більше ніж зазвичай стали актуальними проблеми особистої безпеки, охорони майна і контролю на підприємствах різної форми власності.

Останні новини
Нам довіряють