Експертна думка від кореспондента CNN про Топгард і безпеку в УкраїніЗа кілька останніх років в Україні відновився потік гостей з інших країн. Про це наглядно свідчить статистика Державної прикордонної служби України. Подорожуючі прибувають не лише з сусідніх країн — Польші, Угорщини, Румунії, Словакії, але також з Німеччини, Ізраїля, США, Великобританії, Чехії, Франції, Італії, Іспанії, Туреччини.


Охоронні послуги — як вибрати?Сучасні реалії можуть привнести в життя людини і приємні сюрпризи, і розчарування, і відчутні проблеми. Складно змиритись із втратою майна, з тим, що надходять прямі, завуальовані погрози в адресу певної персони, організації зі сторони конкурентів чи представників кримінального світу. Також тяжко приходиться в ситуації, коли бізнес під загрозою з причини крадіжки чергової партії вантажу.


Охоронні послуги – як обманюютьПрагнення облаштувати своє житло так, аби перебувати в ньому максимально комфортно, характерне багатьом людям. Не дивно, що багато з них задля реалізації власних бажань купують різноманітну побутову техніку, комп’ютери, сучасні меблі, антикварні речі та інші цінні предмети. Саме вони й приваблюють крадіїв.


Особиста охорона. Скільки коштують послуги тілоохоронцяСучасний світ новин насичений іменами медійних персон, їх сварками та скандалами. В деяких, особливо складних ситуаціях, виникають замахи не лише на особистий простір, але навіть і на життя зірок та бізнесменів, що інколи досить погано закінчується. З огляду на подібні обставини, набирає популярності термін – personal security guard, що перекладається як «особистий тілоохоронець». Дана професія, беручи до уваги поточну ситуацію в світі, досить популярна і несе певні ризики.


Персональный водитель для бизнесаСучасний бізнесмен завжди відчуває дефіцит вільного часу. Його кожен робочий день розписаний по хвилинах, навіть у вихідні дні складно викроїти, навіть, кілька годин для повноцінного відпочинку. Діловій людині часто доводиться не тільки працювати в офісі, а й переміщатися по місту, відвідуючи наради, прямуючи на ділові зустрічі.


Безпека малого бізнесуПослуги фізичної охорони цікавлять в більшості випадків керівників великого бізнесу. На жаль, представники малого бізнесу помилково вважають, що вони не виступають в якості об'єкта, що викликає жвавий інтерес у злочинців. З цієї причини тільки 31% малих підприємств приділяють належну увагу організації процесу охорони, захищаючи себе.


Вівчарка — чи не найкраща собака для охорони!У місті собака виконує, як правило, роль вірного друга. Але, часто буває, що собаки потрібні для охорони. Відповідно виникає питання, яка порода краще за все справиться з цим завданням