як перевірити чи є прослушка в кабінетіБагатьох власників смартфонів періодично цікавить питання, як виявити прослушку на телефоні. Ця тема досить актуальна. У гаджетах зберігається багато персональних даних. Крім того, під час спілкування із співрозмовником можна передавати дані, які не призначені для сторонніх. Чинне законодавство України категорично забороняє здійснювати несанкціоноване прослуховування портативних пристроїв.

Читати далі...

 

Як захистити телефон від прослуховуванняБагатьох власників смартфонів періодично цікавить питання, як виявити прослушку на телефоні. Ця тема досить актуальна. У гаджетах зберігається багато персональних даних. Крім того, під час спілкування із співрозмовником можна передавати дані, які не призначені для сторонніх. Чинне законодавство України категорично забороняє здійснювати несанкціоноване прослуховування портативних пристроїв.

Читати далі...


Охорона від рейдерських захоплень – ТопГардТермін "рейдерство" все частіше зустрічається в заголовках новин. За останні 7 років, згідно з даними відкритих джерел, у нашій країні відбулося близько 3300 рейдерських захоплень. Спроб було ще більше. Офіційна статистика не відображає усієї картини, адже часто такі дії кваліфікуються як хуліганство, а не як незаконне заволодіння майном чи протидія законній господарській діяльності.

Перевірка приміщень на прослуховування Хоча, розвиток сучасних технологій привніс в наше життя багато позитивного, є і негативні моменти. До їх числа варто віднести прослуховування приміщень. Як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Саме цим можна пояснити величезну кількість жучків і інших пристроїв, які легко встановити для прослуховування не тільки в офісі або кабінеті, а й в машині. На щастя, сьогодні багато організацій надають допомогу по виявленню таких пристроїв. Вони можуть перевірити кімнату, кабінет, будинок жучки та приховані камери або обчислити на якій відстані знаходитьсяОсобливості охорони ювелірних магазинів

Ювелірний магазин наповнений дорогими виробами, привертаючи увагу не лише покупців, а й грабіжників. Щоб убезпечити коштовності, потрібна фізична охорона. Сам факт присутності ввічливої та презентабельної служби безпеки підвищує статус магазину в очах відвідувачів та дає зрозуміти потенційним грабіжникам, що місце під надійною охороною. Салони-магазини та відділи

 


Причини помилкового спрацьовування охорони Система охорони приміщень усередині та зовні відноситься до поширених засобів захисту. Для цього встановлюється спеціальне охоронне обладнання, за допомогою якого можна стежити за порядком. Проте трапляються випадки, коли під час його експлуатації виникають непередбачені проблеми. Найпоширенішою є хибне спрацьовування сигналізації.

 


Як захистити свій будинок або квартиру під час відпустки Вирушаючи у відпустку будь-якої пори року, власники приватних будинків намагаються захистити своє житло від проникнення зловмисників. Високий рівень безпеки можуть забезпечити професійні охоронні агенції, сучасні системи сигналізацій тощо. Краще заздалегідь подбати про захист свого майна, щоб уникнути неприємних ситуацій із крадіжкою.

 

Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською