КориснеЗабезпечення безпеки на об'єктах

Забезпечення безпеки на об'єктахЗабезпечення безпеки об'єктів будь-якого типу від невеликого гаража, до великого бізнес-центру на даний момент - життєва необхідність. Мало кому хочеться залишати свою власність без нагляду і надійного захисту, тому, кожен ощадливий господар намагається потурбуватися про збереженням свого майна.

Забезпечення безпеки об'єктів за допомогою відеоспостереження

Сьогодні подібні системи - єдиний спосіб постійної візуальної фіксації простору. Тому вони поширені усюди. Однак, як показує практика, часто купуючи подібне технічне обладнання, ми забуваємо про деякі речі.

По-перше, про те, що система - це комплекс технічних засобів, який складається з камер, моніторів, засобів для обробки зображень що надходять перед виведенням на екран.

По-друге, різні пристрої призначені для різних умов. Тобто, одна камера може знімати лише при достатньому освітленні і фіксувати лише одну зону, а інша може бути рухомою і знімати навіть при поганому освітленні або практично без оного. Без сьемки в нічному режимі домогтися технічної безпеки об'єкта на вулиці неможливо. З іншого боку, немає потреби ставити обладнання з функцією нічної зйомки, спостерігаючи за цілодобово освітленим залом магазину.

Охоронець за пультом системи відеоспостереження.

Сигналізація

Не від'ємна система безпеки об'єктів будь-якого рівня. Різновидів сигналізації не багато. Вона може бути окремого типу (працювати локально, без інтеграції), або пов'язана з системами пожежогасіння, або димовидалення. Перший варіант - дешевший, а другий зручніший і функціональніший. Надійність в обох випадках максимально висока.

Сигналізація також може сповіщувати про факт проникнення клієнта лише особисто або додатково надсилати сигнал на пульт охорони, який у свою чергу оперативно відправить на місце події групу швидкого реагування (ГШР). Логічно, що надійніше, коли питанням безпеки займається професійна команда охоронців, проте пультова охорона потребує щомісячну абонплату, тому постає питання бюджету, який господар згоден витрачату на безпеку свого майна. Зазвичай, сигналізація просто так не спрацьовує, але якщо господар впевнений, що може впоратися сам, то підключати ГШР не потрібно, але

Забезпечення безпеки об'єктів за допомогою систем контролю доступу

Системи контролю доступу найчастіше використовують для припинення спроб пройти на підприємство або інший об'єкт. Тобто, така система здебілього, не для приватного користування і навряд чи хтось захоче поставити турнікет у себе вдома. Працює за принципом зчитування інформації з електронної персоніфікованої магнітної карти. Якщо впізнання за картою не відбулося, то вхід залишається заблокованим. Також можливе сигнальне сповіщення. Такий варіант технічної безпеки добре себе зарекомендував і застосовується практично в кожній установі, підприємстві, на заводах та державних установах.

Охоронець за пультом системи контролю доступом.
Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською