КориснеПеревірка приміщень на прослуховування

Перевірка приміщень на прослуховуванняХоча розвиток сучасних технологій привніс в наше життя багато позитивного, є і негативні моменти. До їх числа варто віднести прослуховування приміщень. Як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Саме цим можна пояснити величезну кількість жучків і інших пристроїв, які легко встановити для прослуховування не тільки в офісі або кабінеті, а й в машині. На щастя, сьогодні багато організацій надають допомогу по виявленню таких пристроїв.

Вони можуть перевірити кімнату, кабінет, будинок жучки та приховані камери або обчислити на якій відстані знаходиться апарат для прослуховування, дізнатися, де він розташований, Роблять також професійний пошук підслуховуючих пристроїв в будинку і буває, знаходять жучок в таких приміщеннях, якими господарі досить рідко користуються. Крім того, тільки фахівці можуть знайти таємне місце в будинку (квартирі), куди все ж-таки було встановлено прослуховуючий пристрій і визначити його тип, узнати, чи було в кімнаті або кабінеті встановлено ​​прослуховування, а ряд технічних нововведень допоможе уникнути встановлення нових шпигунських гаджетів.

Виявити «жучок» у себе в квартирі самостійно, практично, неможливо. Як, втім, і знайти його у себе вдома; перевірити, а чи прослуховувалося приміщення; дізнатися, чи був жучок встановлено в якій-небудь кімнаті, перевірити наявність прослуховування в кабінеті. Це справа фахівців вузького профілю. Тільки вони, наприклад, можуть перевірити вашу машину і знайти жучок там, де ви і гадки не мали.
Види пристроїв для прослуховування

Для того, щоб визначити, чи було «жучка» встановлено в приміщенні, і чи було приміщення або будинок поставлено на прослуховування, треба перевірити будинок, кабінет, квартиру на їх наявність. А для цього щоб виявити в будинку «жучок», перевірити наявність прослуховування кабінету і чи не була прослухано квартира, необхідно знати, що ми шукаємо, який пристрій. І, погодьтеся, перевірити приміщення на прослуховування самостійно, ви не зможете. А от спеціаліст знає, що шукати.

Електронні пристрої можна розділити на такі групи:

 • радіопристрої;
 • «жучки» GSM;
 • диктофони;
 • приховані відеокамери;
 • прослуховування за допомогою лазерних пристроїв.

Щоб пошук кожного з вищеописаних пристроїв був успішний, варто розібратися з кожним «жучком» трохи докладніше.


Радіожучки

Завдяки універсальності і компактності ці мініатюрні пристрої використовуються для прослуховування квартир, будинків, офісів та інших приміщень. Жучок випромінює радіочастотні сигнали на певну відстань. Він працює на частотах FM, тому прослуховування може вестися з використанням звичайного приймача. Зазвичай, такі жучки знаходять в кімнатах і виявляють в офісах.


«Жучки» GSM

Найбільш поширений пристрій для «шпигунів», яке стає причиною витоку інформації. Потужний акумулятор і широкий діапазон дії дозволяє не тільки охопити велику площу, але і вести прослуховування протягом тривалого часу. При цьому підслуховування ведеться в live-режимі. Мисливець за інформацією може перебувати навіть в іншій країні, але чути, про що ведеться розмова. Такий пристрій часто використовується для ведення прослуховування на великій відстані.


Диктофони

Мініатюрні диктофони оснащуються вбудованою пам'яттю або флеш-накопичувачами, на які і записується розмова. При мінімальних розмірах пристрою вони працює досить довгий час і випромінює малу кількість електромагнітних хвиль. З мінусів (для зворотного боку - плюсів) - неможливість live-прослушки. Такий жучок в кімнаті визначити, зокрема, легше, ніж попередні.


Приховані відеокамери

Наявність відеокамер дозволяє здійснювати візуальне шпигунство. Вони вкладені в міцний корпус і характеризуються мінімальними розмірами. В останньому поколінні гаджетів відеозапис здійснюється з високою роздільною здатністю. Також існують автономні камери, які вбудовують в канцелярське приладдя, датчики задимленості і інші предмети.


Лазерні пристрої

Прихований гаджет з лазером вловлює звукові коливання на великій відстані. Відстань від об'єкта прослушки робить такі пристрої особливо небезпечними, так як їх важко виявити. Промінь прямує на віконне скло або інший предмет, вібруючий від звукових хвиль. При коливанні поверхні лазер змінює кут відображення, що дозволяє перетворювати точку в аудіосигнал. Це - обладнання для прослуховування на відстані.


Послуги із захисту приміщень від прослуховування

Погодьтеся, що дізнаватися про прослуховування в вашому кабінеті, чи про встановлений жучок в офісі, так і в будь-якому приміщенні офісу - справа не з приємних, але необхідна. Як і виявити в приміщенні «жучки» та інші шпигунські пристрої. Тільки це діло треба надати професіоналам. Таким, як, наприклад, працюють в компанії ТопГард.

Професійний пошук жучків і захист приміщень (офіси, квартири, будинки) від їх розміщення може включати в себе наступні заходи:

 • радіомоніторинг обшукувати площі, який проводиться з метою виявлення жучків, що передають аудіосигнал по радіоканалах;
 • пошук і відключення засобів прослуховування, що знаходяться в активному режимі;
 • виявлення прихованих відеокамер в приміщенні або на відвідувачах;
 • обстеження точок електроживлення і проводки на наявність жучків;
 • пошук відключених засобів для викрадення інформації або жучків з розрядженими акумуляторами;
 • вжиття заходів щодо недопущення розміщення нових шпигунських пристроїв.

Для захисту інформації ви можете самостійно вивчити ринок засобів для блокування прослуховування або пошуку жучків. Але найкращим варіантом буде звернутися в професійні агентства, які володіють дорогою технікою та кваліфікованими фахівцями. Вони не тільки виявлять активні або вимкнені гаджети, але і забезпечать тривалий захист від мисливців за інформацією.


Особливості перевірки та пошуку пристроїв прослуховування

На кожну дію існує протидія, ось і для боротьби з «жучками» розробили спеціальні «антижучкі», які допомагають виявляти шпигунські пристрої. Серед основних засобів з пошуку гаджетів для витоку інформації варто виділити:

 • Індикатори для пошуку підслуховуючих засобів - серед них величезним попитом користуються спеціальні детектори, що реагують на включені жучки в приміщенні.
 • Пристрої для пошуку прихованих відеокамер - сьогодні загрозу представляють не тільки аудіо-, але і відеожучкі, які відловлюються спеціальними техзасобами.
 • Вони перевіряють приміщення або людини на наявність прихованої камери. Бувають оптичні пошуковики і пристрої, що реагують на випромінювання.
 • Нелінійні локатори - професійна техніка, якою користуються охоронні агентства, які надають послуги з виявлення гаджетів для витоку інформації.
 • Нелінійні локатори можуть складатися з декількох пристроїв, що використовуються в комплексі для виявлення жучків зі складною конструкцією, а також виключених коштів прослушки.
 • Універсальні прилади пошуку - пристрої відрізняються підвищеною функціональністю, проводячи «обшук» проводки і розеток. Також такі кошти пошуку можуть виявити лазерне обладнання, спрямоване на скло, і оцінити рівень захисту приміщення від прослуховування.
 • Комплекси радіомоніторингу - техніка преміум-класу, яка використовується величезними корпораціями для запобігання витоку інформації в приміщеннях з великою площею (офіси, конференц-зали і т.д.). Вони дозволяють не тільки виявити наявність, а й заблокувати жучок в режимі роботи.
Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською