Самостійний монтаж системи відеоспостереження на роботі і вдома

Самостійний монтаж системи відеоспостереженняВ статті надаються рекомендації по монтажу комплекту обладнання для систем відеоспостереження, що складаються з камери або відеореєстратора, які можна придбати в будь-якому магазині, котрий спеціалізується на охоронній техніці. Для тих, хто є впевненим користувачем комп'ютера, складності по монтажу будуть мінімальні.


Монтаж відеокамер

Для системи відеоспостереження в приміщенні найкращим вибором будуть камери купольного типу, де камера закрита скляним ковпаком прозорого або темного кольору. Вони кріпляться на стелі і не привертають до себе увагу. На роботі можна встановити камери прихованого відеоспостереження, в місці, де зберігаються товарні та матеріальні цінності.

Якщо в кімнату чи офіс можна потрапити з двох сторін, потрібні дві камери, встановлені паралельно, щоб бачити не тільки спину, а й обличчя того, хто входить. Камера встановлюється також у фойє.

На вулиці камера встановлюється перед входом, на місці паркування автомобілів, по периметру будівлі. Для охорони будинку відеокамера встановлюється перед входом, щоб дистанційно вирішувати питання про допуск на свою територію.

Зовнішні камери встановлюються на висоті 3,0 - 4,5 метра, щоб виключити можливість крадіжки та пошкодження.


Передача відеосигнала

Класичний спосіб передачі сигналу через виту пару проводів, яку можна купити в магазині. Сигнал надходить на відеореєстратор. Середньої якості пристрій може записувати і зберігати інформацію від 16 камер одночасно. Час зберігання записів залежить від ємності жорсткого диска.

Більшість сучасних камер мають можливість підключення до Wi-Fi і свої IP адреси, що дають можливість передавати зображення безпочсередньо через мережу інтернет по протоколу 802.11 b/g, наприклад, на мобільний телефон чи планшет. Швидкість передачі сигналу 54 - 100 Мбіт/с, що на сьогодні досить швидко і забезпечує гарну якість зображення. Ви можете віддалено контролювати ситуацію вдома або в офісі.

Бездротова передача сигналу від відеокамер може здійснюватися також за допомогою GSM зв'язку. Деякі моделі камер використовують SIM-карту і статичні IP адреси. Сигнал має швидкість 5 - 20 Мбіт/сек. На відміну від Wi-Fi зв'язку, де обов'язково потрібна точка доступу до Інтернету, GSM сигнал доступний там, де є мобільний зв'язок. Перегляд відеозапису ви можете здійснювати зі смартфона або планшета. Купивши таку камеру, ви знайдете докладну інструкцію з її налаштування.

Налаштувати роботу камери і відеореєстратора можна під різні режими роботи:

 • за розкладом, коли відеозапис ведеться тільки в певні години;
 • при спрацьовуванні датчика руху, що запускає запис інформації тривалий період;
 • цілодобовий режим запису. Інформація на жорсткому диску відеореєстратора зберігається певний період часу, а потім нові записи стирають попередні. Можна створювати архів відеозаписів, переносячи їх з відеореєстратора на інший цифровий носій.

Сучасні камери систем відеоспостереження мають ІЧ-підсвічування, для зйомки в нічний час, або високу світлочутливість 0,1 - 0,3 лк. Деякі моделі в денний час дають кольорову картинку, а вночі переходять в чорно-білий режим, що збільшує контрастність зображення і деталізацію предметів.


Технічні характеристики відеокамер

Для прикладу, можна придбати модель RVi-IPC32MS, з розширенням 1920х1080, світлочутливість 0,1 лк, порт Ethernet, вбудований web-сервер. Це купольна IP-камера, яку підтримує О.С Windows, iOS, Android OS. Діапазон температурного режиму від -10° С до + 45° С. Підійде для багатьох об'єктів і вирішить основні завдання, що можуть стояти перед системою відеонагляду. Має більшість з основних переваг сучасних камер.

Hikvision DS-2CD2532F-IWS, з розширенням 2048x1536, ІЧ-підсвічування, Wi-Fi. Це зовнішня (вулична) камера, з діапазоном температур від -30 ° С до +45 ° С. Підтримує карту пам'яті на 32Гб.

Камера id288185 з SIM картою, запис відео з розширенням 1280х729, на карту пам'яті 32 ГБ, віддалене управління поворотом, нахилом, кутом огляду зі смартфона. Перегляд зображення і звуку в реальному часі.

Для монтажу систем відеоспостереження можна використовувати найпростіші китайські камери від яких користі мало, або новітні технології з використанням самих передових камер серед тих, що використовуються в охоронних системах. Яку камеру обрати - вирішувати вам. Звичайно, багато залежить від об'єкта, завдань, для вирішення яких встановлюється дана система і вашого бюджету, але не варто переплачувати за функції які вам не потрібні.


Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Самостійний монтаж системи відеоспостереження на роботі і вдома, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Російською
Українською