Корисне Стандарти оранізації безпеки особистого простору від ТОПГАРД

Стандарти оранізації безпеки особистого простору

Компанія TopGuard орієнтується на надання якісних охоронних послуг притримуючись європейских стандартів охорони і не шкодує часу і грошей на найкращу пропозицію для клієнта, який уже сам в змозі обрати технічне рішення по охороні відповідно до свого бюджету.

Компанія TopGuard орієнтується на надання якісних охоронних послуг притримуючись європейских стандартів охорони і не шкодує часу і грошей на найкращу пропозицію для клієнта, який уже сам в змозі обрати технічне рішення по охороні відповідно до свого бюджету.

В наш час цифрових технологій з'явилися унікальні пропозиції на ринку охорони, які максимально спрощують турботи відносно безпеки, які, наприклад, дозволяють за наявності інтернету та смартфона організувати цілодобовий контроль за домогосподарством, дітьми, персоналом, бізнесом або віддаленими об’єктами (на зразок елінгу з улюбленим катером, дачею або виробництвом).

Охорона доступу в квартиру або офіс за допомогою IP-домофона

Одна з таких фішок – IP та GSM-домофони. Звичайно їхня ціна трохи вища вартості звичайних, але де б  Ви не знаходились ви  маєте можливість бачити хто дзвонить у ваші двері та дистанційно спілкуватися з людиною, яка і гадки не буде мати, що господаря  нема вдома.

Сьогодні не новина, що рівень життя населення стрімко впав і закономірно збільшилася кількість крадіжок в квартирах. Перш ніж "йти на діло" зловмисники "прозвонюють" квартири та вичисляють які з хазяїв вартир відсутні.
Маючи вдома IP-домофон ви можете відповісти на дзвінок у двері, а зловмисник так і не дізнаєтсья що вас немає вдома. Крім звичайної відповіді на дзвінок у двері можна ввести з телефону команди на відкриття замку або активувати другий керуючий пристрій, наприклад, включення світла в квартирі. Система дозволяє налаштування 2-х номерів, у разі, якщо один з них не відповідає. Радіус дії домофону необмежений, а сам пристрій - бездротовий, тому з установкою взагалі не виникне ніяких проблем, не потрібна прокладка кабелів та ремонт інтер’єру, що дуже добре для дорогих інтер'єрів. Вам знадобиться тільки панель виклику і звичайні мобільні телефони, які замінять домофонні трубки. Тож переваги над звичайним домофоном суттеві. Але головне те що у будь-якій точці світу Ви можете відповісти на дзвінок і поцікавитися, хто прийшов. Де б Ви не знаходилися, для гостей - Ви завжди вдома!

IP-домофони та IP-камери

IP-камери - ваші очі та вуха у квартирі

Ще одним додатком до безпеки TopGuard пропонує цілодобовий доступ клієнта до всіх його об'єктів, які знаходяться під охороною з виведенням на екран звичайного смартфона.
Ця проста послуга надає можливість клієнту займатися повсякденними справами, а ситуація на об'єктах моніториться і контролюється черговою частиною. Тобто контроль і вирішення всіх позаштатних ситуацій бере на себе охоронна компанія, а клієнт має змогу особисто усе побачити і, навіть, почути в любий час зі свого телефону чи ПК що відбуваєтсья на його об'єктах.  Звичайна пультова охорона таких можливостей не має.

На відміну від звичайних систем безпеки, при спрацюванні датчиків ви довідаєтеся не тільки про те, що якийсь із датчиків зреагував, а миттєво зможете своїми очима побачити і почути що відбувається в квартирі.

Ця система буде корисна також батькам для контролю за дітьми і в online режимі бачити чим вони зайняті і де вони. Невелика і якісна камера може використовуватися в якості електронного двірного вічка, системи спостереження, відеоняні, контролювати персонал або робітників. З компанією ТопГард Ваша сім'я та Ваш бізнес завжди буде в безпеці. Камери мають здатність включатися при виявленні руху.  При цьому (якщо включена функція) система надсилає повідомлення про рух на смартфон власника. Така відеосистема крім іншого має двосторонній аудіо зв'язок і може робити фотознімки, а інфрачервоний датчик нічного бачення, дозволить вам спостерігати за будинком і в нічний час.

Перелічувати переваги можна довго, проте висновок один, що обмежень в можливостях немає.

Інші компанії встановлюють старі системи що працюють за старими схемами, загалом те, що "завалялось на складі". TopGuard пропонує сучасні рішення для усіх сфер життя.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською