КориснеПерсональний водій для бізнесу. Не витрачаємо жодної зайвої хвилини

Корисне

Персональный водитель для бизнесаСучасний бізнесмен завжди відчуває дефіцит вільного часу. Його кожен робочий день розписаний по хвилинах, навіть у вихідні дні складно викроїти, навіть, кілька годин для повноцінного відпочинку. Діловій людині часто доводиться не тільки працювати в офісі, а й переміщатися по місту, відвідуючи наради, прямуючи на ділові зустрічі.

Сучасний бізнесмен завжди відчуває дефіцит вільного часу. Його кожен робочий день розписаний по хвилинах, навіть у вихідні дні складно викроїти, навіть, кілька годин для повноцінного відпочинку. Діловій людині часто доводиться не тільки працювати в офісі, а й переміщатися по місту, відвідуючи наради, прямуючи на ділові зустрічі. Виключити запізнення, дозволити собі продовжувати роздумувати над вирішенням існуючої проблеми навіть під час проходження до місця призначення вдається тим підприємцям, які відмовляються самостійно управляти автотранспортом, довіряючи ці обов'язки професійному водієві.

Саме з цієї причини більшість бізнесменів зацікавлені знайти авто з водієм. Оренда транспортних засобів бізнес-класу, якими керують професійні водії зі стажем, надається компанією ТопГард.


Переваги оформлення оренди авто з водієм

Більшість сучасних керівників вважають, що персональний водій є основним показником респектабельності, тому, з огляду на досвід своїх партнерів по бізнесу, прагнуть орендувати автомобіль з водієм.
Оренда машини з водієм дозволяє оцінити кілька переваг:

 • досвідчений водій прекрасно орієнтується в Києві, тому зможе вибрати оптимальний маршрут пересування до місця призначення;
 • стежити за технічним станом транспортного засобу бізнесменові немає необхідності, якщо орендувати машину з водієм, то в його обов'язки входить підтримка чистоти та технічної справності ТЗ;
 • компанія ТопГард здійснює прокат автомобіля з водієм, який буде відмінно володіти навичками водіння, навіть в екстремальних ситуаціях, а також гарантує дотримання правил дорожнього руху.

Оформляючи оренду авто з професійним водієм, бізнесмен може довіряти виконання деяких дрібних доручень саме йому, не відволікаючи інших співробітників компанії, дозволяючи їм зосередитися на вирішенні більш важливих завдань.

Багато сучасних керівників оформляють прокат машин з водієм, бажаючи задовільнити не лише свої бізнес-цілі, а й, прагнучи створювати комфортні умови для членів своєї родини. В цьому випадку професійному водієві доручають забирати дітей зі школи, підвозити їх у спортивні, художні або музичні гуртки.

ТопГард пропонує послугу прокату авто з водієм, гарантуючи бездоганне виконання всіх поставлених завдань. Наша компанія веде ретельний відбір водіїв, висуваючи такі вимоги до їх практичних навичок:

 • достатній досвід водіння ТЗ;
 • знання технічних особливостей авто;
 • вміння проводити дрібний ремонт.

Водії повинні мати притаманні риси характеру:

 • пунктуальність;
 • акуратність;
 • витривалість;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • комунікабельність;
 • конфіденційність.

Вартість оренди

Бездоганний сервіс від провідної компанії ТопГард вже встигли гідно оцінити багато успішних керівників та бізнесменів. Однак ті, хто тільки вперше приймає рішення про співпрацю, зацікавлені в отриманні інформації щодо того, як формується вартість послуги.

Ціна оренди залежить, перш за все, від кількості часу, протягом якого водій буде виконувати доручення замовника послуг. Мінімальне замовлення передбачає три години взаємодії, з яких одну годину виділяється на подачу автомобіля, а дві години виконання конкретних доручень замовника.

Орендувати транспортний засіб з водієм можна і в тих випадках, коли передбачається виїзд за межі Києва. У цьому випадку розрахунок ведеться, спираючись на загальний кілометраж (пробіг авто). Якщо це поїздка в межах міста, наприклад в аеропорт, то +1 година, яка охоплює дорогу в обидві сторони. Також орендар зобов'язаний сплатити всі додаткові витрати (дорожні й паркувальні збори), якщо вони будуть.

Якщо для виконання завдань потрібно тривала поїздка, орендар зобов'язаний оплатити проживання водія під час такого відрядження і харчування.

Послуга пропонується не тільки для бізнесменів, але і молодятам. Ми пропонуємо оформити оренду елітних автомобілів, прикрасити їх весільної символікою. Однак, вартість такої послуги на 20% вище, ніж вартість стандартного замовлення.

Послуги цього типу надаються тільки після 100% попередньої оплати або зробивши заздалегідь мінімальний платіж, а по завершенню надання послуг внести решту суми.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Персональний водій для бізнесу. Не витрачаємо жодної зайвої хвилини, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською