Особиста охорона. Скільки коштують послуги тілоохоронця?
Корисне>
Особиста охорона. Скільки коштують послуги тілоохоронця

Сучасний світ новин насичений іменами медійних персон, їх сварками та скандалами. В деяких, особливо складних ситуаціях, виникають замахи не лише на особистий простір, але навіть і на життя зірок та бізнесменів, що інколи досить погано закінчується. З огляду на подібні обставини, набирає популярності термін – personal security guard, що перекладається як «особистий тілоохоронець». Дана професія, беручи до уваги поточну ситуацію в світі, досить популярна і несе певні ризики.

Професійний охоронець повністю відповідає за життя людини, постійно забезпечуючи збереження її безпеки.

Основною зброєю професійного особистого охоронця в Києві є його аналітичні здібності. Такі навички дозволяють запобігати критичних ситуацій, правильно оцінювати навколишню обстановку та моментально реагувати на позаштатні ситуації. Друге важливе вміння – досвідченість у рукопашних боях та володіння зброєю. Лише своєю впевненою присутністю bodyguard відлякує надокучливих фанатів, журналістів чи інших осіб, забезпечуючи спокій особі, що охороняється.

Як вибрати тілоохоронця

В першу чергу, необхідно зрозуміти для себе, що тілоохоронець залежить лише від своєї майстерності, відповідаючи єдину задачу – захистити особу, що охороняється. Важливою в процесі роботи тілоохоронця в Києві є взаємодія з клієнтом, що дозволяє йому максимально результативно дотримуватись цілей. На етапі вибору тілоохоронця необхідно враховувати такі фактори:

  • Воєнну підготовку кандидата. Для більш серйозної роботи охоронні фірми вибирають людей, які пройшли службу в армії, працювали в правоохоронних органах. Подібні фактори дуже важливі в сфері bodyguard security services, оскільки військові відрізняються чітким ходом думок та високою здатністю до блискавичного аналізу ситуації.
  • Спеціалізовані курси. На цьому етапі враховується проходження тілоохоронця в Києві окремих занять, направлених на підвищення його кваліфікації. Це може бути досвід роботи з системами безпеки, володіння вогнепальною зброєю та бойовими мистецтвами, тактичні навчання і т.і.
  • Досвід роботи з відомими особами. Окремої уваги для тілоохоронців Києва заслуговує факт співпраці з важливими персонами. Цей момент може багато розповісти про кандидата, оскільки знамениті клієнти, як правило, вибирають найбільш кваліфікованих і досвідчених охоронців.

Вартість особистої охорони в столиці

При оцінці вартості робіт тілоохоронців Києва враховують такі моменти:

  • Досвід роботи в минулому;
  • Спеціальні дозволи та документи (зокрема на носіння зброї);
  • Вміння екстремально водити автомобіль;
  • Підготовка по психології, конфліктології, медичні курси;
  • Рівень спортивної підготовки;
  • Кількість змін на добу.

Зважаючи на перераховані фактори, ви зможете найти особистого охоронця в Києві в межах від 4000 до 6000 гривень за короткострокову послугу (супровід на захід, банкет) і від 2000 у.о. в довгостроковій перспективі (визначається графік, кількість охоронців). Українські фахівці, які постійно моніторять тенденції ринку охоронних послуг, рекомендують віддавати перевагу відомим компаніям для забезпечення особистої охорони. В подібних компаніях вам зможуть визначити необхідний перелік послуг та підберуть найбільш компетентних спеціалістів.