КориснеПослуги охорони – як вибрати оптимальний варіант захисту та безпеки?

Охоронні послуги — як вибрати?Сучасні реалії можуть привнести в життя людини і приємні сюрпризи, і розчарування, і відчутні проблеми. Складно змиритись із втратою майна, з тим, що надходять прямі, завуальовані погрози в адресу певної персони, організації зі сторони конкурентів чи представників кримінального світу. Також тяжко приходиться в ситуації, коли бізнес під загрозою з причини крадіжки чергової партії вантажу.

Але всі ці неприємності можна попередити, якщо завчасно потурбуватись про особисту безпеку, захист приміщень, охорону та супровід вантажів. Доручити виконання таких завдань важливо кваліфікованим професіоналам, які мають достатній досвід, володіють відповідними знаннями та навичками. Оскільки спектр послуг охорони достатньо широкий, тому ще до того, як найняти охорону, клієнт визначається із завданнями, які в результаті мають бути вирішені представниками охоронної компанії.


Різновиди охорони

Існує велика кількість компаній, які надають послуги по забезпеченню захисту, охороні приміщень та супроводу вантажів. Спектр всіх послуг постійно оновлюється, це дозволяє клієнтам підібрати оптимальний варіант, який найбільше відповідає їх індивідуальним потребам.

Головними критеріями при виборі агентства охорони мають бути надійність та високий рівень професійності працівників охоронної компанії. Рекомендується заздалегідь ознайомитись з відгуками інших клієнтів, вивчити спектр запропонованих послуг та досвід, аби сформувати власну думку щодо можливої подальшої співпраці.

Агентство TopGuard є саме такою компанією, що зарекомендувала себе в ролі відповідального та надійного партнера, якому можна довірити виконання різноманітних завдань, а також різні види охорони:


Особиста охорона

Фізична охорона в сучасному світі розглядається не як показник розкішного життя, а як новий рівень турботи про свій захист, попередження різних небезпек, які негативно відбиваються на стані здоров’я або житті людини.

В компанії TopGuard особисту охорону забезпечують кваліфіковані фахівці з високим рівнем володіння вогнепальною зброєю та з належною фізичною, медичною, правовою й психологічною підготовкою. Спеціалісти, які забезпечують персональну охорону, є надійними помічниками, здатними надати оперативну й результативну допомогу.

Представники охоронних агентств, які надають послуги з персональної охорони, виконують певні функції:

 • вивчають середовище своїх підопічних, аби мінімізувати ризики контакту з можливими загрозами;
 • визначають маршрути пересування, попередньо переконавшись в їхній безпеці;
 • супроводжують не лише клієнта, але й часом весь склад його сім’ї.

Компанія TopGuard надає клієнтам можливість найняти не лише персонального охоронця, але і фахівця, який одночасно буде виконувати обов’язки водія та охоронця.


Охорона офісів

Офісна охорона – різновид послуги, яка передбачає захист певних працівників або адміністративних осіб, а також охорону приміщень та всього персоналу підприємства.

Для забезпечення ефективної офісної охорони в будівлі організовується система пропуску та контролю, тому безперешкодне проникнення сторонніх осіб на територію замовника стає неможливим.

При виникненні ситуації, коли стороння особа або група осіб намагаються потрапити в приміщення без дозволу, охоронець перешкоджає проникненню та не дозволяє здійснити протиправні дії. Спеціалістам охоронного агентства TopGuard виділяється спеціальні засоби, службова зброя, яка при вмілому застосуванні допомагає запобігти небажаним наслідкам та уникнути загроз.


Охорона приміщень та будівель

Охорона будинків – послуга, яка передбачає серед іншого також і обхід будівлі, периметра території, на якому воно знаходиться. При наданні такої послуги компанія ТопГард використовує різноманітні сучасні охоронні прилади, комплексні системи аби своєчасно виявити проникнення на територію сторонніх осіб або ж створити умови, при яких таке проникнення унеможливлюється.

Послугами охорони об'єктів користуються не лише юридичні особи, намагаючись забезпечити охорону виробничих та комерційних приміщень, але і приватні особи для захисту свого житлового простору. Популярністю користується пультова охорона, при якій не потрібно наймати фахівця з постійним місцезнаходженням в приміщенні. При спробі проникнути в квартиру або будівлю відразу спрацьовує система охорони, тривожний сигнал потрапляє в головний офіс агентства охорони. Після отримання сигналу до об’єкта вирушає група швидкого реагування.

Багато підприємств встановлюють тривожну кнопку. У випадку нападу на промислове чи комерційне приміщення, працівник непомітно натискає на тривожну кнопку, таким чином викликаючи спеціальну групу оперативного реагування.


Супровід та охорона вантажів

В останній час у зв’язку з ростом конкуренції стали частішими випадки, коли вантаж зазнавав нападу та викраденню безпосередньо під час транспортування до місця знаходження замовника.

Компанія ТопГард надає професійну допомогу, забезпечуючи надійну охорону вантажу під час всього шляху транспортування.

Спеціалісти охоронного агентства ТопГард при необхідності надають юридичні послуги щодо питань охорони, захисту, безпеки. Наша компанія вже тривалий час надає якісні послуги охорони. Ми постійно покращуємо матеріально-технічну базу, періодично проводимо перевірку та заняття аби підтримати відмінну фізичну форму своїх охоронців. Співпраця з нашою компанією забезпечує високий рівень безпеки приватним особам, комерційним приміщенням і суміжній території.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською