Хоча дякувати потрібно звичайно ж їм! За їх відвагу і честь з якою вони проходять це випробування, за віддані життя заради майбутнього нашої країни, майбутнього дітей, дружин, матерів і всіх громадян України.

За час проведення АТО бійці щоразу підтверджують девіз ВДВ - «Ніхто крім нас».

У перший раз їх імена прогриміли на всю країну в 2014 році, коли вони здійснили найдовший рейд у військовій історії України. Тоді десантники прорвали лінію оборони бойовиків, дійшли до Маріуполя, рушили вздовж кордону, знищили кілька ворожих артилерійських батальйонів, забрали зброю, в тому числі, танк, проїхали до Луганська і повернулися в Слов'янськ. Крім того, бійці 95-ї бригади зіграли ключову роль під час захисту Донецького аеропорту, перетворивши його в символ духу і мужності наших воїнів, до останнього захищаючи його від сепаратистів і російських терористичних військ.


95-а бригада ВДВ. Фото 1.

Співробітники ТопГард воюють на сході України практично у всіх знакових підрозділах. Однак, саме з 95-ою бригадою склалися найтепліші, дружні й рідні відносини.

Ми чекаємо додому наших бійців, які ще служать і завжди будемо пам'ятати тих, хто загинув ... Спасибі за все. Повертайтеся живими!!!


Останні новини
Нам довіряють