У лютому 2012 року охоронна компанія « ТопГард » перемогла в тендері на надання послуг безпеки під час проведення фінальної частини Євро - 2012 в Україні. Охоронці нашої компанії на найвищому рівні відпрацювали фінальну частину Євро 2012 в Україні на всіх чотирьох стадіонах : Києві, Донецьку, Львові та Харкові. Респонденти мобільного опитування під час матчів УЄФА Євро 2012 на всіх українських стадіонах відзначили, що на всіх 4 -х стадіонах вони відчували себе в безпеці.
Охорона ЄВРО 2012
Організаторами були висунуті спеціальні вимоги до потенційних партнерів по послугах безпеки та охорони громадського порядку згідно міжнародним стандартам проведення таких заходів: великий досвід роботи у сфері безпеки, наявність рекомендацій від європейських компаній, знання охоронцями англійської мови, власна спортивна тренувальна база і багато іншого.
Крім цього, була розроблена спеціальна форма для охоронців, проводилися тренувальні навчання, відпрацьовувалися практичні дії охоронної компанії « ТопГард » спільно з МВС та СБУ, які в цілому повністю виправдали себе.
Не можна сказати, що це було легко, але охоронці ТопГард впоралися з поставленим завданням на «ура». Дисциплінованість і професіоналізм - саме ці якості завжди вигідно відрізняли нашу компанію від інших операторів на ринку охоронних послуг в Україні.
Організатори турніру висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з нашою компанією. Лист-подяка німецьких партнерів по організації Євро 2012 в Україні за спільно проведену роботу і відмінно виконаний європейський проект є яскравим підтвердженням визнання нашої компанії на міжнародній арені.
Державна служба Охорони України подякувала і відзначила почесним дипломом « ТопГард » за вагомий внесок у забезпеченні охорони громадського порядку та безпеки під час проведення фінальної частини Євро 2012. Керівництво СБУ так само висловило офіційну подяку колективу « ТопГард » і відзначило, що завдяки професіоналізму компанія зуміла вдало інтегруватися в забезпечення безпеки загальнонаціонального проекту.
Ми в свою чергу дякуємо керівництву СБУ та МВС за спільну роботу і взаєморозуміння. Було втішно бачити те, як спільними зусиллями ми все досягали поставлених, часто непростих цілей. Приємно бачити, як часто конкуруючі силові структури нашої країни спільно працюють на спільний результат.
Окремо дякуємо всіх співробітників охоронної компанії « ТопГард »: від водіїв до топ менеджерів, від охоронців до охоронців ВІП персон, Чергову частину і групи оперативного реагування, відділ технічного та господарського забезпечення - всіх тих, чиїми зусиллями комфортно і безпечно було проведено спортивне свято ЄВРО 2012 в Україні.

Останні новини
Нам довіряють