Українська співачка Світлана Лобода виступила з унікальною програмою , підготовленою спеціально для цієї події , складеної з вже улюблених хітів і зовсім нових треків , один з яких сингл "Під лід" , на який вже найближчим часом Лобода планує знімати гангстерський блокбастер в Мексиці.

Феєрверк весняних емоцій , нові хіти , нові фантастичні образи - все це для свого улюбленого глядача. Як завжди радує живий звук і по - справжньому професійний підхід до свого шоу.

А нас , як охоронну компанію , радує той факт , що традиційно зірки шоу бізнесу для забезпечення своєї безпеки вибирають ТопГард . А чи може бути інакше? Як кажуть, театр починається з вішалки , а будь-який концерт , будь це нічний клуб чи стадіон , починається з охорони. І від того , яка вона , залежатиме як комфорт і безпеку глядача , так і успіх проведення шоу в цілому.

Епатажна співачка виконала свої найпопулярніші пісні і , як завжди , здивувала при цьому яскравим шоу. Особливий захват публіки викликала гра на електрогітарі , під яку Лобода заспівала вже полюбився багатьом хіт « Мишка , бридкий хлопчисько ».

 

Останні новини
Нам довіряють