Тренування охоронців ТопГард у високогір'ї Карпат.

Щороку в програму підготовки охоронців ТопГард входить професійний тренувальний кемп у високогір'ї Карпат. У гірському масиві «Боржава» гори Гимба(1497м) і Магура.

Тренувальний збір триває два тижні. Основна програма включає тестування фізичної підготовки охоронця і спрямована на підвищення витривалості, боєздатності та функціонального рівня.

Методика і безпосереднє проведення зборів організовано фахівцем зі спецпідготовки Топгард, тренером збірної України з боїв без правил (ММА) Олександром Дудочкіним.

Тренування охоронців ТопГард у високогір'ї Карпат 2016. Фото-3.

Особливістю методики зборів є об'єднаний склад групи підготовки: охоронців з професійними спортсменами з бойового самбо і ММА команди Топгард. Такі титуловані бійці збірної України як Ельнур Велієв (контрактний боєць професійної ліги MMA PRO UKRAINE, 2-х кратний призер чемпіонату світу з ММА, інтернаціональний чемпіон WMMAFC, майстер спорту міжнародного класу з ММА, майстер спорту України з бойового самбо) та Дмитро Шаповал (контрактний боєць професійної ліги MMA PRO UKRAINE, чемпіон Європи з бойового Джиу-Джитсу, 2-х кратний чемпіон Європи з бойового самбо, чемпіон України і кубка України з бойового самбо) задавали тон і швидкість стрес-тестів і тренувань для всієї групи.

Тренування в карпатах - 2016. Вид на озеро.

14-ть днів кемпу, по 3-ри тренування в день. Кожен день підйом в 6:30 ранку, крос 7 км в гірському лісі, включаючи тренувальні вправи з партнером, а в кінці траси бонус - термотреннінг в льодяній воді водоспаду «Шипіт». Сніданок/сон і в 11:30 на группу чекало друге тренування: функціональний кроссфітт і аква тест в гірській річці. Обід/сон.

О 17:00 вечірнє тренування по об'єднаній ударній техніці і боротьбі. Вечеря. Відпочинок і відновлювальні процедури: баня, карпатський чан на відкритому вогні, масаж.

Жорсткий режим, спортивне харчування, унікальна методика тренувань у поєднанні з вісокогір'ям дають прекрасні результати. За спостереженням тренерів - імпульс зростання посля двотижневого кемпу дорівнює роук звичайних тренування у спортзалі!

Від того, в якій функціональної і спортивній формі знаходиться охоронець залежать як життя охоронюваних осіб так і життя самого охоронця.

Сьогодні, в функціональній підготовці охоронців ТопГард ми впевнені.Підготовка охоронців ТопГард. Ранкова пробіжка. Підготовка охоронців ТопГард. Ранкова пробіжка. Фото-2. Біг з навантаженням.
Біг з навантаженням. Фото-2. Ранкова пробіжка по гірській стежці. Тренування в Карпатах - 2016.
Зустріли в Карпатах справжнього, живого ведмедя ;) Спортивна боротьба. Тренування охоронців в карпатах - 2016. Снукер і планка. Тренування охоронців в Карпатах - 2016.
Снукер. робота з важкою вагою. Тренування охоронців в Карпатах - 2016. Снукер. робота з важкою вагою. Фото-2 (тренування охоронців в Карпатах - 2016). Гірська річка в Карпатах.
Собака на річці. Відпрацювання ударів (тренування охоронців в Карпатах - 2016). Відпрацювання ударів. Фото-2 (тренування охоронців в Карпатах - 2016).
Відпрацювання ударів. Фото-3 (тренування охоронців в Карпатах - 2016). Відпрацювання ударів. Фото-4 (тренування охоронців в Карпатах - 2016). Скручування (тренування охоронців в Карпатах - 2016).
Гірська річка в Карпатах. Фото-2. Душ під водоспадом Шипіт. Душ під водоспадом Шипіт. Фото-2.
Душ під водоспадом Шипіт. Фото-4. Тренування охоронців ТопГард у високогір'ї Карпат 2016. Фото-2.
Останні новини
Нам довіряють