Завершився Чемпіонат світу з ММА 2016 (змішані єдиноборства), який відбувся в м.Макао (Китай). Написана ще одна сторінка національних досягнень України! Українці вибороли дві срібні медалі і 4-е місце в командному заліку! Це кращий результат України за всю історію ММА і ми, безумовно, раді таким результатам.

Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА-2016. Фото-2.

Ми пишаємося тим, що маємо відношення до написання нової спортивної історії України! Дуже приємно, що головним тренером з підготовки збірної України «Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України» затвердила Александра Дудочкіна (прим. - головного тренера зі спецпідготовки команди ТопГард). І, вірогідніше, саме тому маємо такий результат! Також, приємно, що підготовчий тренувальний кемп збірної проходив безпосередньо в тренувальному комплексі «ТопГард», СК «Аурум».


Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-3. Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-4. Головний тренер збірної України з ММА - Александр Дудочкін.
Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-6. Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-7. Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-8.

З семи бійців у складі національної збірної честь країни захищали два вихованці команди ТопГард: майстер спорту міжнародного класу - Ельнур Велієв (66 кг) і майстер спорту міжнародного класу - Дмитро Орлов (61 кг)! Срібні медалі для України завоювали: Ельнур Велієв та Ідріс Гезалов (84кг) СК «Динамо» з міста Дніпро. У фіналі українські бійці поступилися за очками спортсменам з Росії. Вітаємо! Всіх тих Людей, без яких Україна не знала б цих перемог! Вітаємо призерів, команду, спаринг партнерів та кожного, хто віддав частину себе для досягнення загального результату! і звичайно тренера збірної - Олександра Дудочкіна!


Національна збірна України на Чемпіонаті по ММА. Фото-9.
Останні новини
Нам довіряють