«Міжнародний Економічний форум – 2017» под охраной ТопГард

«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-1.
 
5-6 жовтня в столиці відбулася одна із знакових бізнес-подій року - Київський Міжнародний Економічний форум. Вже четвертий рік поспіль в рамках заходу збираються економісти, політики, бізнесмени, лідери думок і дипломати з багатьох країн світу.
 
Нинішній форум не став винятком. Під час проведення КМЕФ піднімалися серйозні питання, які стосуються і України, і всього світу. Цього року тема форуму була заявлена так: «Україна і світ в новій економічній реальності: як реагувати на зміни і не упустити можливості».

В рамках форуму учасники обговорили вплив значних політичних подій на економіку, в тому числі, України. Як позначилося на нашій країні обрання Дональда Трампа президентом США? Чи вплинув Brexit на відносини Великобританії та України, на економіку нашої країни і держав Євросоюзу? На ці та багато інших серйозних питань спробували відповісти провідні економісти, представники бізнесу та політики. Всього - 120 спікерів і близько 1500 гостей з 30 країн світу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи форум, заявив, що Україна заявляє про себе в світі все голосніше й рішучіше. І, оскільки в нашій країні досить багато грамотних фахівців, здатних створювати інноваційний продукт, важливо забезпечити їм належні умови для роботи.


«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-2.

Протягом двох днів проведення Київського міжнародного економічного форуму учасники мали можливість відвідати 20 панельних дискусій та 10 круглих столів. Важливі теми, які обговорювалися на них - нове, «екологічне» підприємництво, нові технології в агробізнесі, фінансування реального сектора економіки, реформи в сфері податків і фінансів, цифрові технології, бізнес-освіта і багато інших.

Подія проходила у виставковому центрі «Парковий». З огляду на масштаб і тривалість заходу, а також статус запрошених гостей, важливо було забезпечити охорону форуму на найвищому рівні, як з безпеки, так і по комфорту для учасників і гостей форуму.

Фахівці «ТопГард» впоралися з поставленим завданням на 100%. І потрібно відзначити що вже стає доброю традицією коли професіонали «ТопГард» запрошуються для робіт по забезпеченню безпеки перших осіб держави спільно з УДО (Управлінням Державної Охорони України).


«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-3. «Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-4. «Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-5.
«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-6. «Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-7. «Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-8.
«Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-9. «Міжнародний Економічний форум – 2017». Фото-10. Логотип.
Останні новини
Нам довіряють